• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık Dreambox 500 orijinal kumanda

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık Dreambox 500 orijinal kumanda

Arkadaşlar,elimdeki Dreambox 500 orijinal kumandayı 30 TL.ye satıyorum.....

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=7001

Bu şekilde alım-satım yapılmaz. Önce kuralları okuyun lütfen.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=7001

Bu şekilde alım-satım yapılmaz. Önce kuralları okuyun lütfen.

Değerli kardeşim kusura bakma ama yapmakta olduğum alışverişin kurallara uygun olmayan kısmı neresi acaba.

Alım - Satım Bölümünün Kuralları !!

* Uyması zor değil; lütfen bu kurallara mümkün mertebe riayet etmeye çalışalım..

- Bu alanda konu açabilmek için üyelerin forum içerisinde en az 20 mesajı olması gerekmektedir.
      Şuanda 21 mesajım var.

- Bir cihazın veya malın satışı kesinlikle açık arttırma şeklinde olmamalıdır.
      Zaten açık artırma şeklinde satış yapmıyorum.

- Cihazı satan ve alıcı adayı olan kişilerin önerdiği fiyatlar makul ve mantıklı olmalıdır.
      Vermiş olduğum fiyat makul ve mantıklıdır.Çünkü bu fiyata ben aldım.Satılan linkler aşağıda
      http://www.hepsianten.com/DREAMBOX_5...DA-urun45.html
      http://www.eksenuydu.com/pinfo.asp?pid=131

- Adı geçen markaları veya firmaları negatif veya kötüleyici doğrultuda (dandik, işe yaramaz vs..) direk eleştirici kelimeler kullanmak yasaktır.
      Herhangi bir karalama yok zaten

- Satılan malın mutlaka fiatı yazılmalıdır.
      Fiyatıda verilmiş

- Satılan malın mümkünse resmi de eklensin.
      Resimde mevcut

Yorum yap

Alım-Satım Alanı Kuralları:

1- Üyelerin Alım - Satım bölümünde konu açabilmeleri için en az 20 mesaj yazmış olmaları zorunludur.

2- Bu bölüm hiçbir üye veya katılımcının ticari alanı değildir. Bunun için bu bölümü ticarethane gibi kullanmak yasaktır. Tespit edilmesi halinde uyarılmaksızın forumdan uzaklaştırılır.

3- Bir cihazın veya malın satışı kesinlikle açık arttırma şeklinde olamaz.

4- Cihazı satan ve alıcı adayı olan kişilerin önerdiği fiyatlar makul ve mantıklı olmalıdır.

5- Adı geçen markaları veya firmaları negatif veya kötüleyici doğrultuda (dandik, işe yaramaz vs..) direk eleştirici kelimeler kullanmak yasaktır.

6- Satılacak malın mutlaka fiyatı belirtilecektir.

7- Satılacak malın mümkünse resmi de eklenmelidir.

8- Satılacak mal ile alıcı adayı farklı yerlerde ikamet ediyorsa malın gönderimine ilişkin kargo ücretini kimin karşılayacağı da belirtilecektir.

Yorum yap

Değerli kardeşim,8.maddeyi herhalde yeni ekledin?

Yorum yap

fiyatı pahalı bende de var birsürü ama yazamıyoruz buraya...
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Arkadaşlar konu halen günceldir.........

Yorum yap

Arkadaşlar ürün satılmıştır.Bilginize.............

Yorum yap

fiat çok pahalı
                  2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Alanada satanada hayırlı olsun,ürün satıldığına göre konu kapanmıştır.
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X