• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı
    Öncelikle emeği geçenlere çok teşekkürler.
    Zamanlı kayıt özelliği bu yazılımdamı geldi yoksa daha önceki yazılımda vardı da benmi farketmedim acaba?
    ayefe arkadaşım ben hala farketmiş değilim..acaba bana bu konuda açıklayıcı bilgi verirmisin .zamanlı kaydı nasıl yapacağız..şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

• sayın hocalarım yazıların tamamını okuyamadım yazıldımı bilmiyorum.Ama yeni yazılımda teletex tuşu çalışmıyor ve pause tuşu altında zoomda sorun var resmi tam göstermiyor.Bilginize.
      Next Ye-2000 cis SuperPluse

Yorum yap

• bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ayefe arkadaşım ben hala farketmiş değilim..acaba bana bu konuda açıklayıcı bilgi verirmisin .zamanlı kaydı nasıl yapacağız..şimdiden teşekkürler...
        http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=115

Burada detaylı açıklama var.

Yorum yap

• merhaba arkadaslar,

kisa bir sorum olcakti bu verilen yeni yazilim hangi sifreli kanali cözüyor acaba bunlarin arasinda Pr.m..re deki olan direktlerde acildimi???
          slmlar

Yorum yap

• evoturka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba arkadaslar,

kisa bir sorum olcakti bu verilen yeni yazilim hangi sifreli kanali cözüyor acaba bunlarin arasinda Pr.m..re deki olan direktlerde acildimi???
            slmlar
            Hayır.

Yorum yap

• tskler
              ama calismalar halen süyrüyor tahminim??????

Yorum yap

• ustalar elinize sağlık yeni yazılım yükledim fakat har açılşta__ yeni data sat tp ch mümkün yeni data yüklenirse eskisi silncek __diyor bende iptal diyorum cihaz 2000 fta usb ne yapmam lazım şimdiden tşk

Yorum yap

• Öncelikle bu program için teşekkürler. Bende uyduma ekledim.

Artıları:
                  1- Rezervasyon işe yarıyor...
                  2- Güncellemeler hızlandı...
                  3- Görüntü kalitesi biraz daha arttı...

Eksileri:
                  1- Programı uyduya yüklerken data yüklendi sorusuna bilerek tamam dedim. Kanal listeleri silindi. Silineceğini biliyordum. Tekrar arama yaptığım zmn kanalları bulmakta zorlandım...
                  2- Usb taktığımızda hayır yazısı hala duruyor...
                  3- Kanal arama yaptıktan sonra eski softcamları kabul etmiyor...

Soru İşaretleri:
                  ? Kumanda tuşunda HOPARLÖR olan tuşa bastığımızda teletex-ses-altyazı olan yere multi feed yazısı var o nedemek ve de neişe yarıyor....

Yorum yap

• mach1 hocam emeğiniz için çok teşekkür

Yorum yap

• Hocam gerçekten harikasınız çok teşekkürler. Emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. sevgiler

Yorum yap

• en son yazılım için türksat ve hotbird kanal listesi alabilirmiyim.
                        cihazım next ye 2000 cx super plus usb li yüklediğim yazılım 117... 050208... olan yazılım.
                        teşekkürler

Yorum yap

• savasci_78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          en son yazılım için türksat ve hotbird kanal listesi alabilirmiyim.
                          cihazım next ye 2000 cx super plus usb li yüklediğim yazılım 117... 050208... olan yazılım.
                          teşekkürler
                          Arkadaşım kanalları taratsanız daha faydalı olur...Birde forumu araştırırsanız hazır kanal listeleri başlığı altında Next bölümünde bulabilirsiniz... Yinede size buyrun ....

Yorum yap

• Merhaba Arkadaşlar,
                            benimde ufak bir sorum olacak, Cihazım 2000 CIS SP USB. daha önce 115 yazılımı vardı, son olarak 117A yazılımını yükledim, herhangi bir sorun yok ancak sanırım bu son yazılımda polsat auto eklenmemiş. bunun için eski bir yazılımmı atmam gerekiyor. son yazılımın üstüne eski yazılımı atabilirmiyim, yoksa fabrika ayarlarına dönerekmi atılması gerekiyor veya ne şekilde atılacak.

Yorum yap

• nyyankees Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Merhaba Arkadaşlar,
                              benimde ufak bir sorum olacak, Cihazım 2000 CIS SP USB. daha önce 115 yazılımı vardı, son olarak 117A yazılımını yükledim, herhangi bir sorun yok ancak sanırım bu son yazılımda polsat auto eklenmemiş. bunun için eski bir yazılımmı atmam gerekiyor. son yazılımın üstüne eski yazılımı atabilirmiyim, yoksa fabrika ayarlarına dönerekmi atılması gerekiyor veya ne şekilde atılacak.
                              Arkadaşım bu yazılım zaten tps auto test yazılımıdır.Polsat auto özelliği var diyen olmadı ve geçenki yazılımda da çökmüştü.Güncel yazılım attıysanız güncel softcam veya manuel olarak polsat kanallarını izleyebilirsiniz.Ama illaki auto derseniz deneyebilirsiniz...Bakarsınız başarılı olur...

Yorum yap

• asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşım bu yazılım zaten tps auto test yazılımıdır.Polsat auto özelliği var diyen olmadı ve geçenki yazılımda da çökmüştü.Güncel yazılım attıysanız güncel softcam veya manuel olarak polsat kanallarını izleyebilirsiniz.Ama illaki auto derseniz deneyebilirsiniz...Bakarsınız başarılı olur...
                                sevgili asfio, yazılım atmak ve denemek sorun değil, ben sonradan uğraşmak istemiyorum. bu konuda yeni yazılımın üstüne eski yazılım ne şekilde atılabilir, bilgisi olan varsa memnun olurum
                                teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X