• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dreamboxta Keyler Auto!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

saslar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşım çok ciddi olarak sordum.Yanıtın için teşekkürler
    saygılar
    Not: Mümkünse maharetlerini kısa da olsa yazabilirmisin..saygılarımla
    Abi kendimce edinmiş oldugum kısa ve ayrıntılı bılgılerı önümüzdeki günlerde döküman olarak verecegım ama su sıralar
    forumlar,maıller,dosyalar cok yogunum

dunkes: --->>gözü kör olası odun yashmısh

:iyyy: yash odunda yanmıyorkı ühühühühühühüh

Yorum yap

HAYRET KI hayret bu ıyılıgı yapan arkadaslar tps auto dosyasının şifresını vermıyorlar galıba polsatından free x ıne hepsı acıyor ancak cıhaz tpslerı acmıyor....mgcame ne kadar sıfre guncelledıysem olmadı LUTFEN YARDIM
      Umut kaybedılmesi en korkunç şeydir

Yorum yap

teşekkürler ellerinie sağlık

Yorum yap

adlaykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          HAYRET KI hayret bu ıyılıgı yapan arkadaslar tps auto dosyasının şifresını vermıyorlar galıba polsatından free x ıne hepsı acıyor ancak cıhaz tpslerı acmıyor....mgcame ne kadar sıfre guncelledıysem olmadı LUTFEN YARDIM
          Tps için buraya bakabilirsin

Dm Box 500 S De Tps,multivizyon,xxl,dİgerlerİ Auto !!!

:iyyy:

Yorum yap

artık acıyor free xler gıttı multıler geldı galıba sıfreler cakısıyor anladıgım kadarıyla......
            Umut kaybedılmesi en korkunç şeydir

Yorum yap

bunlar inpax lariçin geçerlimi teşekkürler

Yorum yap

farketmez arkadaşım.inpax ada olur bir başka klonada.
                BİLGİLİ OLAN GÜÇLÜDÜR!...

Yorum yap

pli helen yazılımın da olurmu auto dm500s serverimvar gemini yazılmında onuyaptık server çalışmadı tekrar cevirdik mg cfg yi yükledik yine olmadı

Yorum yap

cccam2.0.4 ü yükle, tps paketinde france 5 kanalı üzerine gelip bir kaç saniye bekle kyler auto olarak açıldıktan sonra diğer kanalları da izleybilirsin.

Yorum yap

ESKI VERSIYONLAR CALISMAZ-SEVMEK46-2008

HACKSAT V8a -07.02.2008

TIKLA INDIR-V8a

Yorum yap

V9A YENI VERSIYON 5 HAZIRAN 2008
                        ESKİ SÜRÜMLER KE.Y İNDİRMEZ V9a KULLANMANIZ GEREKİR

pluginimizin artık Türkçe sürümünü de çıkardık
                        eski versiyondaki web sayfası çalışmadığında indirilmeye çalışılan ke.ylerin
                        silinmesi sorunu giderildi.
                        şimdi web sitesi çalışmadığı zamanlarda ke.y indirme menüsü ekrana gelmeyecektir
                        böylelikle hem ke.y indirme butonlarını seçemeyecek hemde seçemediğiniz zamanlarda
                        web sitesinin çalışmadığını anlayabileceksiniz
                        tabi ke.ylerinizde zarar görmeyecek sıfırlanmayacaktır
                        ve yeni ke.y indirme adresleri eklenmiştir, eski adresler kısa süre sonra çalışmayacaktır
                        bu sebeple versiyon 8 kullanan arkadaşlar bir süre sonra ke.y güncelleme işlemini yapamayacaklardır

ileride eklenmesi düşünülen butonlar: menu ve çocuk kilidi şifresini unutanlar için şifre resetleme fonksiyonu

Dreambox'da mgcamd cccam camd3 gbox newcamd evocamd ke.yleri güncelleme

mgcamd ke.ys (SoftCam.Ke.y AutoRoll.Ke.y tps.au ke.y dosyaları)
                        cccam ke.ys (SoftCam.Ke.y AutoRoll.Ke.y tps.au ke.y dosyaları)
                        cccam ke.ys (constant.cw ke.y dosyası)
                        evocamd ke.ys (Ke.ylist.txt and Autoupdate.Ke.y ke.y dosyaları)
                        newcamd ke.ys ( rsake.ylist and ke.ylist ke.y dosyaları)
                        newcamd ke.ys ( constantcw ke.y dosyası)
                        gbox ke.ys (nagra ke.y dosyası)
                        gbox ke.ys (softcam.cfg ke.y dosyası)
                        camd3 ke.ys (camd3.ke.ys dosyası)

script ile indirilen tüm ke.ylerin silinmesi için bir buton
                        ve dreambox şifresini unutanlar için passwd reset butonu

artık hac ksat softcam seçtiğinizde hangi camdi kullanıyorsanız o camdin ke.y dosyalarını seçerek indirebilirsiniz.
                        ke.yler indikten 2 sn sonra pencere plugins kısmına otomatik olarak geçer bu şekilde ke.ylerin inip inmediğini de anlamış olursunuz.

(newcamd dosyaları /var/ke.ys/scce içine indirilmektedir newcamd kullanıyorsanız zaten oraya direk iner
                        kullanmıyorsanız scce klasörünüz yoksa o dosyalar inmez
                        dosyayı hac ksat addons kullananlar direk dreamden hac ksat addonstan indirip kurabilirler
                        kullanmıyan arkadaşlar aşağıdaki dosyayı indirip açmadan dreambox ın /tmp klasörü altına atıp
                        addonstan manuel kısmından kumanda ile kurabilirler

TIKLA INDIR-DOWNLOAD NOW

Yorum yap

dosyayı hac ksat addons kullananlar direk dreamden hac ksat addonstan indirip kurabilirler
                          kullanmıyan arkadaşlar aşağıdaki dosyayı indirip açmadan dreambox ın /tmp klasörü altına atıp
                          addonstan manuel kısmından kumanda ile kurabilirler
                          ellerinize sağlık bir şey sormak istiyorum hacksat addons nasıl kullanabilirim imagem nabilo v.08 dreambox 500s yardım için şimden teşekkürler.
                          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                          dreambox 500s

Yorum yap

ceyar Nickli Üyeden Alıntı
                            ellerinize sağlık bir şey sormak istiyorum hacksat addons nasıl kullanabilirim imagem nabilo v.08 dreambox 500s yardım için şimden teşekkürler.
                            gemini içindir

mesajını yeni gördüm

Yorum yap

Dreambox Ke.yleri otomatik günceller

internet olmasi şarttir

aşağidaki resimde görüldüğü gibi

hangi camı kullanıyorsanız onu seçmeniz yeterlidir
                              Yeni özellik
                              menu ve ebeveyn kilidi unutanlar için şifre kaldırma konmuştur
                              Ayırıyeten dreambox şifresini unutanlar için şifre sil bölümü vardır

şifre sile basarsanız

kullanıcı adı

root

şifre dreambox olur

DOWNLOAD

Yorum yap

Hacksat addons sadece gemini için değil. Ben PLI Jade'ye kurdum. İşin sırrı tar.bz2 soyadlı dosyayı önce 7-zip programı kullanıp genişletmek sonra win_gz programı ile sıkıştırıp tar.gz soyadlı hale getirmek. Tmp dosyasını içine atıp kuruyorsunuz.

Şifreleri indiriyor, ama gördüğüm kadarı ile şifreler bugünlerde sadece Polsat vs.'yi açıyor. MCT, ***view vs. yi henüz seyredemedim.
                                :tr:
                                DM500S
                                Birinci 85cm.lik çanak üzerinde aparatla 2 Lnb (Hotbird ve Astra)
                                İkinci 85cm. lik çanak üstünde çiftli Lnb ile Türksat (salona ve yatak odasına)
                                Optik (ses) bağlantı ile Philips Home Cinema ve DVD-Yazıcı
                                Artık bozulmaya başlayan Panasonic tüplü 70 ekran TV

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X