• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NextWave 10000 - NextStar YE-12500 FTA Yazilimi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tps coktümü cokmuş gibi duruyor yazık oldu 10000 fta sahiplerine:ehehe:

Yorum yap

arkadaşlar teşekkürler .peki yazılım ve key yükleme programını nerde buluabilirim ye-1000fta nın

Yorum yap

Arkadaşlar, 31/05/2007 tarihli yazılımı attım, güncel keyi yükledim, emu aktif ettim (7799). chasse pachk, ushua, ve diğer multi kanalları çözmüyor... next 2000 serisi çözüyor arkadaşlar...

Yorum yap

cözmüyor arkadaşım key at polsat acılıyor
          AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

başa döndük anlaşılan....hayırlısı

Yorum yap

iyi güzelde arkadaşlar bu 2500 cı ve 10000 cının hali ne oalcak yazılım verilm eyecekmi gerçi ikiside aynı cihaz..
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                iyi güzelde arkadaşlar bu 2500 cı ve 10000 cının hali ne oalcak yazılım verilm eyecekmi gerçi ikiside aynı cihaz..
                Ben şuana kadar 1000 lere 2500 lere verilen yazılımların doğru düzgün işe yaradığını hiç görmrdim sanki üvey evlat lar bilemiyorum yanlış düşünüo olabilirim ama bi görüş işte birde en çok satılan cihazlar

Yorum yap

hemşerim ben aynı konuda 50 tane mesaj yazdım ama sanırım kimse okumadı... veya bu şekilde olması daha çok seviliyor...

Yorum yap

elinize sağlık...dunkes:

Yorum yap

arkadaslar tps cozmuyor

Yorum yap

cabbar günaydın demeden önce forumu gezmeni tavsiye ederim... tps çökeli 3-5 asır oldu.... hele hele 10000 lerdekini dedm bile hatırlamıyor... ayrıca hiç umut etme bu konuda ne seni nede beni duyan yok hemen yazılım öğrenmeye başla ...

Yorum yap

Yazılımı nasıl öğrenebiliriz, bir bilen varmı.

ykdeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          cabbar günaydın demeden önce forumu gezmeni tavsiye ederim... tps çökeli 3-5 asır oldu.... hele hele 10000 lerdekini dedm bile hatırlamıyor... ayrıca hiç umut etme bu konuda ne seni nede beni duyan yok hemen yazılım öğrenmeye başla ...
                          10000 fta için TPS yazılımı nasıl öğrenebiliriz bir bilen varmı..
                          :yazyaz:

Yorum yap

yıllardır söylüyoruz ama duyan yok... belkide bilen yok....

Yorum yap

sayın üstatlar biskıremleri açmam için ne yapmam gerekiyo bir yardım edermisiniz son yazılımımı yüklemem gerekiyo

Yorum yap

istediğin hangi yazılımı yüklersen yükle polsat next10000 lerde yooook... polsat çöktü... absat yok cabo yok---multi yok beeeelki anlık şifreleri yüklersen tequilla var c+ yok senin anlayacağın hiçbirşey yok... anlık keylerde sitemizde bir dönem veriliyordu şimdi oda yok... ama internette arat bulursun... ha gelirmi bence umut yok... çünkü ben ve benim gibi birçok fukara yıllardır tüm forumlarda yazıyor yoook... sen en iyisi PAHALI bir next al otur seyret...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X