• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd2 Free Test Server

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cihazı resetleyince newcam2 ye girebildim. Pass bilgilerini girince de açıldı...

Yorum yap

• mistik53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      wait,sercing newcam server mesajı geliyor 5 saniyede bir.. neden olabilir.. ne yaptıysam düzelmedi...
      herhangi bir kanal üzerindeyken
      2006 tuşlayın
      ileti=Kapalı yapın
      tamam dır;
      saygılarımla

Yorum yap

• poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        herhangi bir kanal üzerindeyken
        2006 tuşlayın
        ileti=Kapalı yapın
        tamam dır;
        saygılarımla

İlgilerinize Teşekkürler arkadaşım..

Yorum yap

• Mach Hocam diğer forumda yazdım dikkatiniz çekmesi açısından buraya da yazıyorum.
          Mach Hocam;Dün kilitlenmeden sonra dedikleriniz yapmış ve newcamd2 yi açmıştım. Newcamd2 de her açtığım kanalda ("wait........) iletisi sürekli gene geliyor...2006'dan ileti kapalı durumda..(cihaz next 9000 ultra)

Ayrıca ilginç bir şey daha oldu..Cihazın arkadaki açma kapatma düğmesi devre dışı..Yani kapalı konumunda iken de açık cihaz..Sadece elektrik düğmesinden kapanıyor...Cihaz henüz yeni..Bu durum ilk iki gün yoktu.

Newcamd2 için Tf530 ve 18.12'yi yüklemiştim..Daha sonra newcamd2 kitleniyor ve girilemiyordu.Cihazın arkadaki açma kapatma düğmesinin devre dışı kalması bu arada olmuştu..Sizin mesajınızda belirttiklerinizi yaptım..Fabrika ayarları-tarat yapınca newcamd2 deki kilitlenme düzeldi..Ancak cihazın arkasındaki açma kapatma düğmesinin devre dışı olması devam ediyor..Ayrıca ("wait....) iletisi de..Ne yapabilirim..Yardımlarınızı bekliyorum...Saygılar.

Yorum yap

• acartekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Mach Hocam diğer forumda yazdım dikkatiniz çekmesi açısından buraya da yazıyorum.
            Mach Hocam;Dün kilitlenmeden sonra dedikleriniz yapmış ve newcamd2 yi açmıştım. Newcamd2 de her açtığım kanalda ("wait........) iletisi sürekli gene geliyor...2006'dan ileti kapalı durumda..(cihaz next 9000 ultra)

Ayrıca ilginç bir şey daha oldu..Cihazın arkadaki açma kapatma düğmesi devre dışı..Yani kapalı konumunda iken de açık cihaz..Sadece elektrik düğmesinden kapanıyor...Cihaz henüz yeni..Bu durum ilk iki gün yoktu.

Newcamd2 için Tf530 ve 18.12'yi yüklemiştim..Daha sonra newcamd2 kitleniyor ve girilemiyordu.Cihazın arkadaki açma kapatma düğmesinin devre dışı kalması bu arada olmuştu..Sizin mesajınızda belirttiklerinizi yaptım..Fabrika ayarları-tarat yapınca newcamd2 deki kilitlenme düzeldi..Ancak cihazın arkasındaki açma kapatma düğmesinin devre dışı olması devam ediyor..Ayrıca ("wait....) iletisi de..Ne yapabilirim..Yardımlarınızı bekliyorum...Saygılar.
            cihazın arkasındaki açma kapama anahtarı nasıl devre dışı kaldı yani
            tuş bozulmuş olsa cihaza elektrik gitmez ilginç bir durum
            ileti olayına gelince
            herhangi bir kanal üzerinde
            kumanda dan 2006 tuşla
            ileti=Kapalı yap
            sorunun düzelir;
            saygılarımla

Yorum yap

• Hocam bilgileri gönderdim.şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

• poweristurk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cihazın arkasındaki açma kapama anahtarı nasıl devre dışı kaldı yani
                tuş bozulmuş olsa cihaza elektrik gitmez ilginç bir durum
                ileti olayına gelince
                herhangi bir kanal üzerinde
                kumanda dan 2006 tuşla
                ileti=Kapalı yap
                sorunun düzelir;
                saygılarımla
                ilgine teşekkürler..Ancak 2006'dan ileti kapalı durumda zaten..Ondan önemlisi şu açma kapama düğmesi..Cihaz Perşembe gün geldi..ilk iki gün açma-kapama anahtarında hiçbir sorun yoktu..Bu arada cihaza hiçbir yazılım vs..atmadım..Daha sonra Pass bilgileri geldi(Cumartesi) Ben de önce Tf530'u sonra da 18.12.2006 yazılımını yükledim..Pass bilgilerini girmek istediğimde yani newcamd 2' yi açtığımda cihaz kilitleniyor ve hiçbirşey yapamıyordum..Açma kapama düğmesinin devre dışı kalması bu arada oldu..Düğmeyi kapatma konumuna getirince de cihaz açık kalıyordu..

Bu arada mach hoca'dan gelen cevap üzerine cihazı fabrika ayarlarına döndürüp resetledim..Bunun üzerine kilitlenme durumu sona erdi ve ben newcamd2 ye pass bilgilerini girdim..Ancak açma kapama düğmesindeki sorun gene gitmedi..Şu an da devam ediyor..

Acaba bu anahtarda bir arıza var idi de ilk 2 gün idare etti sonra devre dışı mı kaldı? Yoksa yazılımla veya kilitlenme ilgili bir sorundan mı kaynaklandı anlayamadım..Yazılımdan filan da olacağını sanmıyorum ama..

Bu konuda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..Ne yapabilirim...Saygılar...

Yorum yap

• @acartekin mach1 üstadın verdiği 20/12 yazılımını yüklerseniz sık sık çıkan bilgi barı düzeliyor bilginize.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• hocam sormak işstedğim bir önceki yazılımda aldığımız paslar hala gecerlimi yoksa yeniden mi pas isteyecğpiz.bir önceki 23 kasım yazılımı.ad soyad mac adresi mail adresi ve gsm olan ve yolladığımız daha önceki gecelimi.saygılar..
                    ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• sayın hocam mach1 in üzerine tıklıyorum ama kişiye özel mesaj diye bisey cıkmıyor yardımcı olursan sevinirim

Yorum yap

ilgine teşekkürler..Ancak 2006'dan ileti kapalı durumda zaten..Ondan önemlisi şu açma kapama düğmesi..Cihaz Perşembe gün geldi..ilk iki gün açma-kapama anahtarında hiçbir sorun yoktu..Bu arada cihaza hiçbir yazılım vs..atmadım..Daha sonra Pass bilgileri geldi(Cumartesi) Ben de önce Tf530'u sonra da 18.12.2006 yazılımını yükledim..Pass bilgilerini girmek istediğimde yani newcamd 2' yi açtığımda cihaz kilitleniyor ve hiçbirşey yapamıyordum..Açma kapama düğmesinin devre dışı kalması bu arada oldu..Düğmeyi kapatma konumuna getirince de cihaz açık kalıyordu..

Bu arada mach hoca'dan gelen cevap üzerine cihazı fabrika ayarlarına döndürüp resetledim..Bunun üzerine kilitlenme durumu sona erdi ve ben newcamd2 ye pass bilgilerini girdim..Ancak açma kapama düğmesindeki sorun gene gitmedi..Şu an da devam ediyor..

Acaba bu anahtarda bir arıza var idi de ilk 2 gün idare etti sonra devre dışı mı kaldı? Yoksa yazılımla veya kilitlenme ilgili bir sorundan mı kaynaklandı anlayamadım..Yazılımdan filan da olacağını sanmıyorum ama..

Bu konuda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..Ne yapabilirim...Saygılar...
                        arka anahtar çok nadir bozulan bir apararat tır o da sana denk gelmiş sanırım, serverise gidersen sorunun giderilir
                        her zaman sorun yaşamamak için cihaza yazılım yüklerken önce ve sonra cihazımızı resetlersek bu sorun ları en aza indirgemiş oluruz;
                        saygılar

Yorum yap

ilgine teşekkürler..Ancak 2006'dan ileti kapalı durumda zaten Saygılar...
                          20 aralık yazılımını bir yükle bakalım o ileti yazısı bu yazılımla giderilmiş
                          20 aralık tps yazılımı

Yorum yap

• İ.K.S.X. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam sormak işstedğim bir önceki yazılımda aldığımız paslar hala gecerlimi yoksa yeniden mi pas isteyecğpiz.bir önceki 23 kasım yazılımı.ad soyad mac adresi mail adresi ve gsm olan ve yolladığımız daha önceki gecelimi.saygılar..
                            aynı pass ı kullanabilirsin yeni pass almaya gerek yok
                            selo81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın hocam mach1 in üzerine tıklıyorum ama kişiye özel mesaj diye bisey cıkmıyor yardımcı olursan sevinirim
                            mach1 isminin üzerine tıkla kişiye özel mesaj gönder seçeneği var oradan yollayabilirsin
                            ama belki mach1 özel mesajını kapatmış veya dolu da olabilir o yüzden de yollıyamıya bilirsin;
                            saygılar

Yorum yap

• mach 1 hocamızdan pas almak için başka yöntem yokmu. özel mesaj bölümüne ulaşmak mümkün olmuyor

Yorum yap

• Powertürk teşekkürler. O yazılımı yükledim.Ancak şu anahtar işi çok önemli. Cihazın ilk geldiği gün açma kapama anahtarı çok sert ve zor kapanıyordu. Sanırım hatalı idi bu anahtar ve o da bize denk geldi. Kısmet işte..

Benim anlayamadığım şu; bizim yaptığımız herhangi bir işlem nedeniyle anahtarın devreden çıkması sözkonusu olabilir mi? Mesela düzgün çalışan bir cihaz ilk açılırken ön panelde ne yazması gerekiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X