• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 fta ve 9000 cı modeli share olmayacak

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 fta ve 9000 cı modeli share olmayacak

Bu seriler dışındakilerde çalışma yok ve olmayacakta arkadaşlar..
    9000 ultra
    9000 pvr
    Superplus lar
    X plus serileri
    Xpa chipli seriler

Mach 1 üstad cadsharing yazılımların hazırlandığını açıkladı.

bizim 9000 fta ve 9000 cı cihazlarınızı çöpe atın artık siz sesinizi cıkarmassanız
    yeni aldığımız cihaz cöp olur.

bu kadarmı yaptığınz açıklamalar yuuh yazıklar oldu şimdi hepsi çöpe bütün sorumluları site yöneticeleri madem ki övdünüz çıkartım marifteni bizim cihazlar yetim öksüz olduk niye yazılım çıkmıyor koskoca 4mb flash var isteler menüü bile değiştiriirler ama işlerine gelmiyor dostum işleri 2000 serileri tabii 7500 kullandığı cihazlar bu cihazdan kullansalardı bu hallerde olmazdıı örnek verim mach1 ustam 7500 kullani hemen ona çıkardıı bende bilsem şu yazılım çıkarmasını bende 9000 çıkarırdım
    lütfen yöneticilere seslenim çıkarsın şu yazılımları veya bir cevap yazın

:iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy:

Yorum yap

asa sizin olsun iyi günlerde kullanın

Yorum yap

bende 9000 cı kullanıyorum share olayını bende isterim tabiki dogal olarak fakat olayın ticari boyutu var 9000 ultra ve pvr fiyatı ortada fta ve cı ya share verilirse ultra ve pvr sartışı durar ama şuda var ben cihazı alalı 10 ay oldu neredeyse ama cihazımı randımanlı bir şekilde kullanamadım key problemi başlı başına bir sorun fabrikayı arıyorum öyle bir sorun olamaz diyorlar (ilk aradıgımda bu sorunu kabullendilerdi şimdi olamaz diyorlar) devir artık shareyi gerektirir bir hal aldı önceleri tps vardı polsatlar vardı ama artık onlarda yok şimdi bazıları almasaydın kardeşim diyecek ama ben nexti tercih etmemin tek bir sebebi var arkasındaki destek ama bırakalım yazılımı sorulan cihaz sorunlarına bile cevap alamıyoruz ben artık cihazımdan verimli bir şekilde çalışmasını bekliyorum ve en dogal olarakta shareyi istiyorum 2 mblik bir cihaza share veriliyorsa bu cihazlara hayliyle verilmeli kanatindeyim

Yorum yap

aaahhhhh aaaaaaahhhhhh. hepimiz aynı sorunlarla boğuşuyoruz.
          ustala rartık şu 9000 e bi el atsınlar. bende bugün adanadan yetkiki servisle görüştüm aynen key sorunu olamayacağını söylüyor.
          peki biz kullanılar yalan mı söylüyoruz.
          neden kimse sesimizi duymuyor.
          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

sayın next firması 9000 cı kullanıyorum vede paramı çöpe atmak istemiyorum size güvendik ve sizin marka dedik artık şu cihazın sorunlarına çare bulun donma olayı herzaman, yazılım desteği çok zayıf, 2mb bir cihaza comdan share desteği bizim 4mb belleği olana neymiş efendim 9000ultra var diye satılmaz diye comdan share desteği yok. sayın next firması lütfen cihazımıza destek olun cihaz özellikleri güzel ama özelliklerini kullanamadıkmı ooooo... daha ne diyelimki. ????????
            VATANA ASKERE UZANAN
            HAiN VE DÜŞMAN ELLER
            KIRILSIN.

Yorum yap

bu gün gittim. 9000 i verdim yerine 2000 cıs super plus aldım.
              60 lira fark verdim ama olsun.
              cihazı aç kapa bıkmıştım yaa.
              HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

nerde yapıyolar degısım bende yapım..
                ReKo

Yorum yap

yazıklar olsun kınıyorum

Yorum yap

şimdi size doktor ustadın bundan aylar önce share için sordugum soruya verdigi cevabı yazıyorum yazı mach1 hocanında yöneticisi oldugu bir sitededir

doktor Nickli Üyeden Alıntı
                    tüm arkadaşlarıma ...NEXT olarak biz bir aileyiz..comdan share donanımı uygun 2 mb TÜM MODELLERde MÜMKÜN ve verilirse HEPSİNE VERİLİR ve ben bunu önce 5 SENE ÖNCEKİ modele uyarlanabilirse iş sayarım..burdaki sorun şu cihazın rs portunu özel bir yazılımla açmak yeterli,sonra iş ana işlemci hızına kalıyor ama sorun bu değil..DESTEK .. yani bir modele bir server açıp destek vermek İŞ DEĞİL o servere 1000 kişi girince destek vermek önemli..düşünün bakalım satıcı bir cihazı bu özelliği var diye satınca bağlanacağı yerin garantisini satıcımı verecek??şayet sistemi herkesin bağımsız olarak bağlanabileceği dreambox server vb oluşumlara uyarlayabilirsek verilir..bu seferde ortaya server tüccarları çıkacak ve sonuçta sorunlarda çözüm istenecek ..plus serisinin 9 ay 5000 serisinin daha önceden yazılımları hazırdı..ama sorun desteğini firmanın veremeyeceği,verememesi bu nedenle çoğu uygulama ticari maçla kullanılmasın diye satışta olmayan modellere daha rahat verilebiliyor...KART PAYLAŞIM CİHAZIN ÖZELLİĞİ DEĞİL, desteklediği bir olay,BURAYA KADAR SORUN YOK AMA bu özellkle satmak SORUMLULUK VE NEKADAR SÜRECEK ? HANGİ KANALLAR AÇILIYOR sorularınıda cevaplamayı gerektirir işte bunu biz yapamayız...saygılar..

Yorum yap

dreambox.sa geçmenin zamanı geldi artık keyleri yazılımları ağar ağar hazmederek
                      kesiliyor maksat milleti 300. 500 dolarlık cihazlara yönlerdirmek alanlarda zaten
                      ip mi sicimmi arayıp duruyorlar bendede var 9000Ci cihaza birşey diyemem hem kullanıcı hem satıcılığını yaptım en son bu cihaz hoşuma gitti kısacası cihaza bir
                      versen cihaz geri sana on vermeye hazır ama nafile saygılar

Yorum yap

ayıptır bu yaa .yazıklar olsun cok kınıyorum

Yorum yap

arkadaslar ne yani daha yeni aldıgımız cihazı copemi atalım yaa
                          ne mantıksız bi durum bence ustalardan biri bi acıklama yapsa cok ii olur bole sacmalık olmaz
                          biz onlar güzel cihaz dedikleri için aldık bilsem ya amstrad alirdim adamların her hafta carsamba cuma yazılımı var sunnyler yin eaynı bence bu next dunyasına yakısmayan bi durum olur diyorum baska soze gerek yogg bence yuh derim yazılımda cıkmazsa ben 2001 dacı yi bosuna satıp yeni cihaz almıs oluyorum yani keske degiştirmeseydim cihazımı

Yorum yap

arkadaşlar dün yazdıgım doktorun yazısını o sitede bir anda sebebsiz bi şekilde silmişler burayıda fark edince sileceklerdir işlerine gelmiyor çünki

Yorum yap

yakuzza0092 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaslar ne yani daha yeni aldıgımız cihazı copemi atalım yaa
                              ne mantıksız bi durum bence ustalardan biri bi acıklama yapsa cok ii olur bole sacmalık olmaz
                              biz onlar güzel cihaz dedikleri için aldık bilsem ya amstrad alirdim adamların her hafta carsamba cuma yazılımı var sunnyler yin eaynı bence bu next dunyasına yakısmayan bi durum olur diyorum baska soze gerek yogg bence yuh derim yazılımda cıkmazsa ben 2001 dacı yi bosuna satıp yeni cihaz almıs oluyorum yani keske degiştirmeseydim cihazımı
                              vallah açıklama için çok beklersin 1 sene sonra bir yazılım çıkartırlar kusura bakmayın geç oldu ama idare edin derler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X