• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super plus serisi 26 Mart 2010 BISS Düzenlenmiş Yazılımlar.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
    Kêy menüsünden 12149 frekans değerli Lider TV'yi bul, Ok tuşuyla kêylere gir ve SID değerini FFFF şeklinde yap ve Kırmızı ile kaydet, denemeden yorum yazma.
    1FFF 12149:27500:V:7222 A33130046167824A ;Lider TV
    1FFF 12149:27500:V:FFFF A33130046167824A ;Lider TV

şekillerinde denedim açmadı
    Mach1 Team™

Yorum yap

Sayın hocalar. lnb seçeneklerindeki MDU1 MDU2 MDU3 VE MDU4 çok güzel olmuş tşk. Ancak 2000cıs ve fta larda turksat hızlı tarama çalışmıyor.(kırmızı tuş) bilginize.
      :toplu:

Yorum yap

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

BISS lerin çalışıp çalışmadığını deneme fırsatım olmadı.
        "İşkembe-i kübrâ" dan sallamış olmayayım.
        Sâdece bir ayrıntıyı hatırlatmak istedim.

Recevier TP listesindeki frekans değerleri ile, Softcam dosyasındaki değerlerin uyuşması gerekiyor.

Misâl;

Cihaz TP listesinde "12149 27500 V" şeklinde bilgi kaydı varken, Softcam dosyada aynı bilgi "12148" veya "12150" şeklinde ise, BISS çalışmaz.

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Recevier TP listesindeki frekans değerleri ile, Softcam dosyasındaki değerlerin uyuşması gerekiyor.

Misâl;

Cihaz TP listesinde "12149 27500 V" şeklinde bilgi kaydı varken, Softcam dosyada aynı bilgi "12148" veya "12150" şeklinde ise, BISS çalışmaz.
          tam ben yazacekken yazınızı gördüm,doğru söylüyorsunuz,cihazların kayıtlı tp listesindeki frekans değeri ile softcam dosyasındaki aynı değilse çalışmaz...

Yorum yap

EVET netvork hızlı arama kırmızı tuş çalışmıyor
            birde bence cihazda oyunlar var boş yere hafıza zapt ediyor bu oyunların silindigi bir yazılım varmı teşekkürler
            :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Misâl;

Softcam Dosyası daki tp lerle Cihazdaki tpl er aynı
              dün akşam denedim açmadı
              Mach1 Team™

Yorum yap

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu şekilde denersen çalışmaz tabiki, ikisini farklı dosyalar halinde denemen gerekir.

Yorum yap

muratpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  EVET netvork hızlı arama kırmızı tuş çalışmıyor
                  bu cihazla alakalı bir sorun değil. ilgili tp'de sorun var. türksat tanıtım kanalı üzerinden network (şebeke tarama) yapılamıyor.
                  VESTEL UD9200 4K LED TV
                  ARÇELİK 32" LED TV
                  2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Açılmadığını nasıl anladığını anlayamadım... Sözü geçen kanallar şifrede değil di ki zaten..

Yorum yap

• x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Misâl;

Ben kendimden bahsetmem gerekirse, transponder numaralarını mümkün mertebe standart olarak koymaya çalışıyorum, yani LyngSat sitesini dikkate alıyorum.

Yorum yap

• demir42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        emek yerenlere teşşükürler
                        arkadasim ben sorun yasiyorum motor da sürekli kayma ayapiyor bir önceki yazilim da sorun yok

Yorum yap

• collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadasim ben sorun yasiyorum motor da sürekli kayma ayapiyor bir önceki yazilim da sorun yok
                          İnce ayar yaptıktan sonra Uydu pozisyonlarınızı kaydetmeyi unutmayın, yoksa her seferinde kayacaktır. bende motorlu kullanıyorum bir sorun yok.
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

• collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bende herhangi bir sorun yok motor da
                            Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
                            75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

• karbon Nickli Üyeden Alıntı
                              Hatayı klasörü zipli halden çıkarmaya çalıştığınızda alıyorsanız;
                              Yazılımınızın bulunduğu dosyayı başka bir internet sağlayıcı ile tekrardan indirip deneyiniz.bazen dosya indirme sırasında hattan düşülebiliyor, indirilen dosya da dolayısı ile tamamlanamadığından sıkıştırılmış dosya da açılamayabiliyor.
                              dosyayı birkaç siteden indirdim .klasorun içindeki zipli dosyayıda açtım. farklı zipli dosya ayırma proğramları kullandım yinede olmadı aynı sorunu yaşayan varmı acaba yoksa benmi yanlış yapıyorum

Yorum yap

• sayın vvcihan 7-zip programıyla buraya çıkartı işaretleyin ben bu şekilde hallettim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X