• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 17500 21 Ocak 2010 Güncellemeleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu yazılımlar 9000CI'lara da verilecek mi? Tek kelimelik cevap yeter "EVET veya HAYIR" saygılarımla...

Yorum yap

konuya hassasiyet gösteren herkesin ellerine sağlık

Yorum yap

EYVALLAH Hocam

Yorum yap

arkadaşlar 17500 cx yeni cihazlarda yazılım yüklemede r 503 hatası alıyorum ne denediysen ne yazılım ne kanal listesi almıyor cihazlar.yükleme proda Error:Packet not recognize yazıyor bilgisi olan varmı tşk ler.

Yorum yap

Hocam elerinize sağlık ...Next Ye 5000 XCI recever kullanıyorum bununla ilgili yeni yazılım varmı . Teşekkürler

Yorum yap

eline sağlık usta

Yorum yap

selam arkadaşlar next 17500 fta kanalları tarattırdım en son yazılımı uydudan indirdim menü lisan secimi kırmızı tuşa 2820 yaparak emuyu aktif ediyorum ilgili kanalın üzerine geliyorum acmıyor sonra tekrar menü lisan secimi ok,luyorum bakıyorum emu kapanmış tekrar aynı işlemi yapıyorum çıkıyorum yine emu kapalı bunun sebebi nedir acaba ?

Yorum yap

premier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  selam arkadaşlar next 17500 fta kanalları tarattırdım en son yazılımı uydudan indirdim menü lisan secimi kırmızı tuşa 2820 yaparak emuyu aktif ediyorum ilgili kanalın üzerine geliyorum acmıyor sonra tekrar menü lisan secimi ok,luyorum bakıyorum emu kapanmış tekrar aynı işlemi yapıyorum çıkıyorum yine emu kapalı bunun sebebi nedir acaba ?
                  Açtıktan sonra tekrar kırmızıya bas hafızaya al

Yorum yap

kpetek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Açtıktan sonra tekrar kırmızıya bas hafızaya al
                    bunuda yapıyorum ama tekrar girdiğimde emu seceneği kaybolmuş oluyor.

Yorum yap

evet zaten öyle bu seriler emu aktiv ettikten sonra kaybolur fakat kanallar açılır.

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        evet zaten öyle bu seriler emu aktiv ettikten sonra kaybolur fakat kanallar açılır.
                        tşk. sevgili uzman sanırım son yazılımda basket ******* yok...

Yorum yap

premier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          tşk. sevgili uzman sanırım son yazılımda basket ******* yok...
                          softcam atın yada elle yazın

Provider : 01 10 54
                          K.E.Y ID : 03
                          K.E.Y DATA : Malum şifreler

Yorum yap

bilgi için tşk ellerine saglık

Yorum yap

Cox sag ol qardasim ( Bratva )

Yorum yap

tşkler next firmasına arkadaşlar bazı modellere yazılım yok diyosunuz ama her şeyin bi ömrü olduğunuda unutmayalım o cihaz üretileli yaklaşık 5 yıl aşkın olmuş bu zaman içerisin de bayabi modeller yenilikler oldu uymamız lazım bizim de
                                NEXT 2500 DPCIS KIYATO 8550 DAPCI DREAMBOX 500S
                                DREAMBOX 800 HD+PVR NEXT 2010 TİGER NEXT 19500 SÜPERIOR
                                1 ADET 150 CM MOTORLU CANAK 2 ADET NEXT DAYZEK MOTOR 4 ADET SABİT ÇANAK
                                :iyyy::iyyy::iyyy::iyyy:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X