• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9. Uydu Fuarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach hocam görünmez:yess: inşallah hocamı burda online değilde tvlerde online görürüz
    saygılar hocam...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

evet hocamız aynı zamanda hayettir.hee..buralarda hep o.gorulmesine gerek yok.
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
        mach hocam görünmez:yess: inşallah hocamı burda online değilde tvlerde online görürüz
        saygılar hocam...
        Tabiki bu daha iyi olur Doktor ustadı gördük insallah 2 sini bir arada da görürüz göremesemde fuarda görüşürüz artık....
        İnsanoğlu hilebazdır kimse bilmez fendini

Her kime iyilik edersen sakın ondan kendini !!!
        Teknik konularda boşuna pm atmayın CEVAPLANMIYACAKTIR!!!

Yorum yap

bende gelmek istiyorum ama bakalım

inş. görüşürüz fuarda

Yorum yap

doktor ve mach1 usta orada olacak birde biz forum olarak toplana bilirsek daha hoş olur.

Yorum yap

ya ne hayaleti orda standda duracaklar o saatte giden görür

mach ustayla doktoruda hayalet ettiniz ya helal olsun
              "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

ben geçen sene gitmiştim doktor ve üsdadı gördüm arkadaşlar:byeeee:

Yorum yap

Mach1 ustad cok guzel soylemıssınız ama klasık Akdenız ınsanı olmamızdan mı nedır bılmem ama sureklı bır cekememezlık ve kavga ıcındeyız..
                  Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

Mach1 ustad cok guzel soylemıssınız ama nedense hep dırdır vırvır, kıskanclıklar, kaprısler gereksız kavgalar ıcerısınde oluyoruz bu uydu dunyasında.. Ama ınsallah boyle guzel toplantılar ınsanları bırbırıne yaklastırır ve guzel elektrıklenmeler dogar... Insallah bu dılegım gerceklsır... Syagılarımla
                    Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

mach1 ustanın resmi vardı ben de. kaybettim...

Yorum yap

trıble dragon cıhazı çok övmüştü bana...

Yorum yap

Hep beraber fuarda buluşuruz arkadaşlar... 26 ve 27 sinde kısmetse bende oradayım.
                          Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
                          90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
                          Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

resme falan gerek yok arkadasım.tüm arkadaşlar zaten doktor ve mach1 ustayı fuarda gormuştu.yani bu tip olayları artık gerek yok diyorum.bunun yerine yeni aktif konular ve gelecek için projeler hazırlamak lazım.saygılar..

Yorum yap

ya madem buluşacuz herkes gül koysun cebine tanıyalım birbirimizi hehehehehe
                              artık kapıdan her girene hangi sitedensin diye sorarız.....
                              İki Kişinin Bildiği SIR degildir
                              Kız alırsan Muğladan, ev alırsan tuğladan, Ferrari alirsan kırmızısindan olsun

Yorum yap

hocam 3 senedir gidiyorum fuara ama sizinle tanışmak nasip olmadı inşallah bu sefer tanışırız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X