• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ATV (Türk) Turksat 3A sinyal problemi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ATV (Türk) Turksat 3A sinyal problemi?

Selam arkadaşlar Bende ATV de sinyal problemi var bazen 10 a bazen 70 e çıkıyor ve seyredemiyorum Cihaz 2000 Super plus FTA USB

aynı çanaktan sinyal alan diğer odamdaki 2000 CX super plus gayet rahat seyrediyor

FTA nın yanında Telsiz telefonu kapatınca yayın düzeliyor .

Telefonun yerini değiştirmeden yada kapatmadan bunu çözmenin bir yolu varmı ??

teşekkürler
    Next Ye-2000 CX Super Plus USB
    Next 2000 FTA USB

Bende aynı çanaktan yayın alan iki recever vardı birinde sorun yokken dıgerınde vardı kabloyu deıgıstırdım sorun gectı. Şimdi ikisinde de sinyal seviyesi Full.

Yorum yap

Bende atv ve bazı kanalları alamıyorum. Kablonun diğer ucundaki parçayı değiştirtmiştim şimdi içime kurt düştü, en iyisi kabloları gözden geçireyim. Hatırlatma için teşekkürler omerx.

Yorum yap

Atv sİnyal kalİtesİ %53 olmasina raĞmen kirilmalar var?

Arkadaşlar cihazım 2000 cx süper plus son yazılım ve hazır kanal listesi ile cihazımı güncelledim. Diğer kanallarda problem olmamasına rağmen atv de sinyal kalitesi %53 fakat görüntüde sürekli kırılmalar var. tp silip yeniden taratmakta işe yaramadı sizce bu soruna nasıl çözüm getirebilirim.

Yorum yap

arkadaşlar sorun telsiz telefondanmış halletim...

Yorum yap

telsiz telefonun markası modeli nedir.

Yorum yap

Evet aynen philips marka telsiz ev telefonu televizyonun yanındaydi fakat kaldırınca atvdeki kırılmalar sona erdi.

Yorum yap

Bu telefonlar bir Atv sinyalini mi bozuyormuş?

Yorum yap

nassat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu telefonlar bir Atv sinyalini mi bozuyormuş?
                  Hayır bir zamanlar MULTİLER yayında ikende AYNI SORUN vardı....
                  İşin özü TELSİZ TELEFONLAR 11600 ve üstünü kullanır yani ORTA BANTTA diyebiliriz. KALİTE Full olsa bile TELSİZ TELEFONUN YAYDIĞI sinyal o FREKANSI bir nevi BLOKE ediyor. Bilmem anlatabildimmi.?
                  Not aynı sıkıntı KANALTÜRKtede var...
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Hayır bir zamanlar MULTİLER yayında ikende AYNI SORUN vardı....
                    İşin özü TELSİZ TELEFONLAR 11600 ve üstünü kullanır yani ORTA BANTTA diyebiliriz. KALİTE Full olsa bile TELSİZ TELEFONUN YAYDIĞI sinyal o FREKANSI bir nevi BLOKE ediyor. Bilmem anlatabildimmi.?
                    Not aynı sıkıntı KANALTÜRKtede var...
                    panasoniklerde anten olduğu için bu tür sorunlara yol açmıyor cihaz üstüne bile konabilir
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

valla bendeki marka switel diye bişey

Yorum yap

bende aynı sorun var Philips

bu konuda aynı mevzu
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=46726
                        Next Ye-2000 CX Super Plus USB
                        Next 2000 FTA USB

Yorum yap

Aynı içerikli konular birleştirildi.

Yorum yap

arkadaşlar bende telsiz telofon falan yok atv ve ntv paketinin sinyalini alamıyorum antenin ayarlarını yaptım ama düzelmedi ben zannetmiyorum telsiz telefondan olduğuna

Yorum yap

bazı cihazlarda ntv ve atv çıkmama sorunu bu kanalların yayınının zayıf olması nedeni ile çıkmamasıdır bendede şikayet çok olmaya başladı ama sorun şu şekilde giderildi çanak ayarının ve lnb ayarının hassa yapılması gerekmektedir eğer mümkünde kaliteli bir kablo kullanılması gerekir
                              ölçümler spektrum ile yapılmıştır
                              bendeki müşteride ntv ve atv yoktu kablo değişti ve çanak ayarı lnb ayarı yapıldı ve sorun çözüldü
                              sistemin nasıl çalıştığını bilmeyen arıza gideremez

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X