• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Wawe ye10000xfta hakkında yardım...acil lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Wawe ye10000xfta hakkında yardım...acil lütfen

gerekli olabilecek herşeyi indirdim.forumlardan nasıl yapılacağına dair editörleri ve video anlatımlarınıda.henüz denemedim ama..farklı farklı yazılımlar var..ve bir adet emu key dosyası indirdim.bilmediğim için her bulduğumu indiriyorum ve hata yapacağımdan korkuyorum..bu işin piri olan olan arkadaşlar hazır buradayken hangi yazılımı ve emu keyi kullanarak bu işlemi yapabileceğimi öğrenebilirmiyim...yardım için şimdiden teşekkür ederim

sayın arkadaşım 10000 fta nın yeni yazılımı yok şimdilik eski yazılımda olsa atacağım diyorsan resimli olarak anlatılmış oradan atabilirsin. eğer hangisini atacağım diyorsan indirdiğin yazılımda 10000xfta olanı at. bemin bunları yazmama gerek bile yok aslında resimli anlatımını iyice incelersen gayet iyi anlarsın kolay gelsin saygılar
    UZAY TİCARET
    ELEKTRONİK MARKET
    YOMRA / TRABZON

Next & NextStar /D-SMART ŞHOP/ DIGITURK PLUS YOMRA BAYİSİ
    Pıoneer & SONY

Yorum yap

NextWaveYE-10000XFTA_070314
      NextWaveYE-10000XFTA_060531 yazılımlarını indirdim..
      NextWave 10000 EmuKey RAİ- D+-CABO SRG OK 27.05.2007 indirdiğim emu keyde bu...bilmediğim için sorma gereği duyuyorum...resimli anlatımda nasıl uygulanacağı yazılmış ama hangi yazılım ve hangi emukeyin kullanılacağına dair birşey görmedim...varsa yine inceleyeceğim...fazla sayı kafamı bulandırdıteşekkür ederim

Yorum yap

emu ve yazılım yüklerken dikkat

öncelikle sitemizden mfc yani yazılım yükleme editörünü indir, sonra rs232 (nexte özel) bağlantıyı yap sonra (bence 24 apr.2006) yazılımının fta olanını yükle cihazı kapatıp aç sonra son güncel emu keyi yükle (sitemizde gezersen bulabilirsin) cihazını kapa aç, fabrika ayarlarına döndür kanalları güncelle emuyu 7799 yazarak( menüde) aktif et- güle güle seyret ... unutma fta cihaza asla xcı yazılımını atma.....

Yorum yap

bilgi için çok teşekkür ederim
          Nextwave 10000 25.4.2006 Yazılımları
          24.04.2006 tarihli yazılımlar TV Cabo oto key güncelleme özelliğine sahiptir.
          nextwave ye10000fta_060424.zip (1.18 MB, 94 Görüntülenme)
          forumda böyle birşey bulup indirdim...yazılım olarak bu işime yarayacaktır heralde...
          NextWave 10000 EmuKey RAİ- D+-CABO SRG OK 27.05.2007 bulduğum en güncel emu keyde bu...bunları yüklemek işimi görürmü?yeni yazılımlarda problemler mi var peki...2006 dan sonra güncellenmiş çok fazla yazılım var çünkü...konu hakkında hiçbirfikrimin olmamasıı üzücü tabi...herşey soru olarak karşılık buluyor kusura bakmayın

Yorum yap

060424 yazılımı ok. 27,05,2007 emu ok. yüklemek işini görür hatta güncel keyleri istiyorsan http://www.dijitalevren.com/evren/sh...tir-9148.html? indir (next 10000 için olanını yeni yazılımlar 3. aydan beri yok bu konuda bir çalışma olduğunu da zannetmiyorum... yeni yazılım çıkana kadar bu şekilde devam... polsat+ srs+ cyfra+ d+ eurosport+nagra1-2 +++

Yorum yap

tekrar çok teşekkür ederim...bugün yükleyeceğim...makinayı yakarsam panik halinde tekrar bir konuda karşılaşırızağzınıza bilginize sağlık

Yorum yap

niye korkuyorsun korkma sadece yazılım esnasında fişini cekme sakın bitene kadar bott yazacak ondan sonra ac kapat kolay gelsin
                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

nasıl korkmiyim...bak her yorum yapandan başka birşey öğreniyorum...bilmediğim için normal...burnumuzu soktuk bakalım bir şekilde öğreneceğiz...bu platformda buna ön ayak olan herkese teşekkürler yine...paylaşılan bilgiyi bulmak zor biliyorsunuz

Yorum yap

korkacak birşey yok bizde yazılım atmayı okulda öğrenmedik ustaların yazdığı şekilde yaptık o kadar... sadece bilmen gereken yazılım atılırken elektrik kesilmemesi için önlem al o kadar... birde cihazın yazılımını at başka yazılım atma.... gerisi çok kolay...

Yorum yap

tekrar teşekkür etmem gerekiyor.yazılımı ve keyi dün cihaza yükledim bir problem çıkmadı.kanalların sıralaması değişti sadece.biraz daha bilgi sahibi olmak adına birkaç soru sormak istiyorum tekrar.uydu hotbird yönünde.yüklemeden sonra kanal sayısında bir artma oldu.editörde yazıpta benim uygulayamadığım şey ise şu.fabrika ayarlarını yükledikten sonra menü tuşuna basıp 7799 tuşlayın diyor emunun aktif olması için.ben bu kodu giremedim denemelerime rağmen ve hotbird kanallarında dolar işaretli yani şifreli birsürü kanal mevcut hala.bu şifre bütün kanalları çözmüyor sanırım.

Yorum yap

SirLancelot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        tekrar teşekkür etmem gerekiyor.yazılımı ve keyi dün cihaza yükledim bir problem çıkmadı.kanalların sıralaması değişti sadece.biraz daha bilgi sahibi olmak adına birkaç soru sormak istiyorum tekrar.uydu hotbird yönünde.yüklemeden sonra kanal sayısında bir artma oldu.editörde yazıpta benim uygulayamadığım şey ise şu.fabrika ayarlarını yükledikten sonra menü tuşuna basıp 7799 tuşlayın diyor emunun aktif olması için.ben bu kodu giremedim denemelerime rağmen ve hotbird kanallarında dolar işaretli yani şifreli birsürü kanal mevcut hala.bu şifre bütün kanalları çözmüyor sanırım.
                        yazılımı başarıyla atmışsın kanallarda artış gayet normal taratma işini 2 günde bir yapmanı tavsiye ediyorum yeni kanallar sürekli giriyor profosyenel oluncada o cihazı 2000 modeliyle deyiştir daha iyi olucak şifreler o zaman acılır ok
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

tamam tesekkür ederim...bugün şu 7799 işine ağırlık vermem lazım

Yorum yap

o cihazın yazılım destegi yok. şifre çok çabuk deyişiyor yetişemessin genede ugraş biraz ögrenirsin
                            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

07.08.2007 tarihli bir key indirdim.bu konu icinde bir arkadas indirebilecegim bir link verdi sagolsun.onu attim.ne yazilim hakkinda ne cihaz hakkinda fikrim var.burnumuzu soktuk bakalim ogrenmeye calisiyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X