• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next9000 xcam ultra mı Next9000 cxcı mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next9000 xcam ultra mı Next9000 cxcı mı?

Turkeyforum sitesinde doktorxl5 adlı üye kararlı bir şekilde card okuyuculu 9000 modelinin adının Next9000 cxcı değil de Next9000 xcam ultra olduğunu ve bu cihazda kart paylaşım özelliğinin olmayacağını belirtiyor. Bu doğru mu, bilgisi olan var mı ? Sevgiler...

arkadaşım nextin henüz kart paylaşımlı cihazı satışa sunulmadı çıkınca zaten burda ve diğer yerlerde açıklanacak şimdi ne desek yalan olur...

saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

marco_xl Nickli Üyeden Alıntı
      Turkeyforum sitesinde doktorxl5 adlı üye kararlı bir şekilde card okuyuculu 9000 modelinin adının Next9000 cxcı değil de Next9000 xcam ultra olduğunu ve bu cihazda kart paylaşım özelliğinin olmayacağını belirtiyor. Bu doğru mu, bilgisi olan var mı ? Sevgiler...
      ben öğleyin yüksel elektronikde yetkili brisiyle görüştüm.cihazın 15gün sonra çıkacağını ve adının xcam ultra olacağını söyledi.kendisi doktor olduğunu söyledi.
      P9PLUS

Yorum yap

kardeşim o üyenin yazılarını bu forumda da bulabilirsin (aslankral) yanılmıyorsam .
        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı
          ben öğleyin yüksel elektronikde yetkili brisiyle görüştüm.cihazın 15gün sonra çıkacağını ve adının xcam ultra olacağını söyledi.kendisi doktor olduğunu söyledi.
          Güldürme arkadasım!doktorun ne işivar orada!Telefona çıkan herangibir kişidir bence seni kandırmışlar!
          Baslarından savmak için doktoruz demişler!Saygıalr...
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Next9000 cxcı konusunda bir şey bahsetmedim yanlızca Next9000 xcam ultra da kart paylaşımı yok dedim.

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
              Güldürme arkadasım!doktorun ne işivar orada!Telefona çıkan herangibir kişidir bence seni kandırmışlar!
              Baslarından savmak için doktoruz demişler!Saygıalr...
              ister gül ister gülme oseni ilgilendirir.ben sadece konuştuğumu anlattım.beni kandırıpta ellerine ne geçecek.yanılan yine kendileri olur.ben illa doktorla görüşeceğim demedim.kendisi adını takdim etti.bende orhanbey sizmisiniz dedim oda evet dedi. olay budur.
              P9PLUS

Yorum yap

Sakin olalım arkadaşlar...
                Tesadüfen doktor orda olmuş olabilir telefonu acmış olabilir.
                Gereksiz alaycı tavırlara gerek yok....
                Herkes işine baksın.

Yorum yap

Ya Pride Hocam ne sakin olması. Ne demek herkes kendi işine baksın. Bizim işimiz receiver satışı ve sattığımız markada Next. Bu iş artık fazla uzadı. Amerikayı yeniden keşfe çıkmıyoruz. Ben bu durumda fuarda tanıtılan bir malzemenin hiç bir şekilde Ar-Ge çalışmaları yapılmadan fuarda sadece yeni bir cihaz olduğunu gösterebilmek için yapılmış bir gösteri olduğunu, ya da bu şekilde piyasayı hareketlendirerek sadece ticari bir oyun olduğunu düşünüyorum. Hocam milyarlarca euro harcanıp prototipler hazırlanıp arabalar üretime giriyor. Bir receiver üretimi mi 3 yıl alacak. Sakın burada sadece Yüksel Elektronik kendi üstüne almasın hemen hemen çoğunda var bu sıkıntılar. Ya bu 9000 serisi için yazılanları okuyorum bu forumda veya diğer forumlarda herkesin sorduğu soru aynı aslında.
                  1. Kart paylaşımı olan cihazın adı nedir?
                  2. Bu cihaz ne zaman piyasada olacak?
                  3. Pvr ne zaman çıkacak?

Mach1 hocam size olan saygım, sevgim ve güvenim sonsuzdur ama biz satıcılar ve dükkanımıza gelerek bu cihazlar hakkında bilgi almak isteyen tüketiciler olarak bu bilgileri "zamanında" öğrenmek çok önemlidir. Özellikle piyasanın Terrestial yayınlar ve card share olayları ile ilgili olarak duraksadığı bir dönemde. Terrestial konusundan bahsetmişken Tüyad'ın önderliğinde receiver üreticisi 10-12 firmanın logolarının yer alacağı gazete ilanı duyumlarıma göre iki büyük firmanın gazete üzerindeki yer kavgası yüzünden askıdaymış. Vallahi bizler kadar üretici firmalar bu meseleyi fazla ciddiye almıyorlar ama Bakan bile televizyondan açıklama yaptıktan sonra bir takım insanların kafasında bu olayın öyle hemen 3-5 sene içerisinde yapılacak bir sistem olmadığını değiştirmek mümkün olmuyor. Bizlerden söylemesi. Atalarımızın bir sözü vardır; "Bindiğin Dalı Kesme" diye. Herkese iyi akşamlar diler saygılarımı sunarım. Ayrıca Mach1 hocama ayrıyetten teşekkürlerimi iletirim.

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadaşım nextin henüz kart paylaşımlı cihazı satışa sunulmadı çıkınca zaten burda ve diğer yerlerde açıklanacak şimdi ne desek yalan olur...

saygılar...

Sabırsızlıkla bekliyoruz

Yorum yap

Maliyeti düşük bir model olmalı pvr şu an için gerekli değil ups çıkışıyla bilgisayara kaydedilebilir veya ilave bir aparatla ayrıca yerleşik modüllü ve cı slotlu olarak iki model olması maliyeti düşürür.

Yorum yap

dogru söze ne denir

canini Nickli Üyeden Alıntı
                        Ya Pride Hocam ne sakin olması. Ne demek herkes kendi işine baksın. Bizim işimiz receiver satışı ve sattığımız markada Next. Bu iş artık fazla uzadı. Amerikayı yeniden keşfe çıkmıyoruz. Ben bu durumda fuarda tanıtılan bir malzemenin hiç bir şekilde Ar-Ge çalışmaları yapılmadan fuarda sadece yeni bir cihaz olduğunu gösterebilmek için yapılmış bir gösteri olduğunu, ya da bu şekilde piyasayı hareketlendirerek sadece ticari bir oyun olduğunu düşünüyorum. Hocam milyarlarca euro harcanıp prototipler hazırlanıp arabalar üretime giriyor. Bir receiver üretimi mi 3 yıl alacak. Sakın burada sadece Yüksel Elektronik kendi üstüne almasın hemen hemen çoğunda var bu sıkıntılar. Ya bu 9000 serisi için yazılanları okuyorum bu forumda veya diğer forumlarda herkesin sorduğu soru aynı aslında.
                        1. Kart paylaşımı olan cihazın adı nedir?
                        2. Bu cihaz ne zaman piyasada olacak?
                        3. Pvr ne zaman çıkacak?

Mach1 hocam size olan saygım, sevgim ve güvenim sonsuzdur ama biz satıcılar ve dükkanımıza gelerek bu cihazlar hakkında bilgi almak isteyen tüketiciler olarak bu bilgileri "zamanında" öğrenmek çok önemlidir. Özellikle piyasanın Terrestial yayınlar ve card share olayları ile ilgili olarak duraksadığı bir dönemde. Terrestial konusundan bahsetmişken Tüyad'ın önderliğinde receiver üreticisi 10-12 firmanın logolarının yer alacağı gazete ilanı duyumlarıma göre iki büyük firmanın gazete üzerindeki yer kavgası yüzünden askıdaymış. Vallahi bizler kadar üretici firmalar bu meseleyi fazla ciddiye almıyorlar ama Bakan bile televizyondan açıklama yaptıktan sonra bir takım insanların kafasında bu olayın öyle hemen 3-5 sene içerisinde yapılacak bir sistem olmadığını değiştirmek mümkün olmuyor. Bizlerden söylemesi. Atalarımızın bir sözü vardır; "Bindiğin Dalı Kesme" diye. Herkese iyi akşamlar diler saygılarımı sunarım. Ayrıca Mach1 hocama ayrıyetten teşekkürlerimi iletirim.
                        arkadaşımne güzel konuşmussun kimseyi kırmadan dökmeden sagol saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X