• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D de Desteklenen USB Wi-Fi Aparatlar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• iso 9001:2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın ön usb kapısından Tp-Link TL-WN725N 150 Mbps Nano Kablosuz N USB Adaptör ile sorunsuz wifi bağlantısı yapılabiliyor. Küçük olduğu içinde ön kapak kapanıyor ve sorun yok. Hızıda gayet yeterli, youtube vasıtasıyla hd video izlenebiliyor.
    İnternetten 16TL'ye alınabiliyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/tp-...fview%3dlister
    Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika...

Herkese tavsiye ederiz bu Wifi aparatı kullanmayı.
    TASARIM arkadaşım, bu adapterü 3D machine çift tuner görmüyor, nedeni ne olabilir? yardımcı olabilirseniz memnun olurum

Yorum yap

• korkmazibo Nickli Üyeden Alıntı
      mach1 ustam bende androd telefon ve TP-LINK TL-WN727N adaptor var bunlarla bi turlu yapamadın
      Aynisi bendede var ve bende bir turlu yapamadim malesef hep hata dedi (
      Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

• iso 9001:2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazın ön usb kapısından Tp-Link TL-WN725N 150 Mbps Nano Kablosuz N USB Adaptör ile sorunsuz wifi bağlantısı yapılabiliyor. Küçük olduğu içinde ön kapak kapanıyor ve sorun yok. Hızıda gayet yeterli, youtube vasıtasıyla hd video izlenebiliyor.
        İnternetten 16TL'ye alınabiliyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/tp-...fview%3dlister
        ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Aynisi bendede var ve bende bir turlu yapamadim malesef hep hata dedi (
        doctor ve Mach ustadlar bu wifi adapterlerinin yazılımlarını Machine 3D cihazlara update ederlerse sitelerdeki yorumlara güvenip aldığımız wifi adapterler çalışır.

Yorum yap

• Wifi adaptör yazılımlarının machina 3d ye eklenmesindeki sıkıntı şu şekilde oluyor wifi adaptöre ait olan chipset machina 3d eklenir sıkıntı değil ama bu wifi adaptörlerinin yazılım ekibinde bulunması lazım yoksa wifinin düzgün çalışıp çalışmadığını deneyemezler denemeden de herkesin istediği chipsete uygun ekleme yaparlarsa her kafadan bir ses çıkar benim wifi şöyle sıkıntı yaratıyor cihaz sorunlu diye, deneme şansları olduklarını eklemişler zamanında yazılıma üstelik next firması kendi wifi aparat sattığından normalde farklı aparat çalışmaması lazım malum ticaret mantığına göre ama doktor usta saolsun farklı wifi aparatlarda eklemiş.
          Bende eski Vestel led tv vardı Vestel sadece kendi adı altında çalışan wifi aparatla çalışıyordu onunda liste fiyatı 59 tl idi vezzy200 model wifi aparattı artık tv lerde dahili wifi olduda kurtulduk
          Uydu alıcılarınada dahili wifi gelmesi lazım artık ama ondada sıkıntı şu zannedersem wifi için cihaza ayrı lisans gibi anlaşma felan lazım oda artı bir maliyet olduğundan eklenmiyordur.
          Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

• alo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Wifi adaptör yazılımlarının machina 3d ye eklenmesindeki sıkıntı şu şekilde oluyor wifi adaptöre ait olan chipset machina 3d eklenir sıkıntı değil ama bu wifi adaptörlerinin yazılım ekibinde bulunması lazım yoksa wifinin düzgün çalışıp çalışmadığını deneyemezler denemeden de herkesin istediği chipsete uygun ekleme yaparlarsa her kafadan bir ses çıkar benim wifi şöyle sıkıntı yaratıyor cihaz sorunlu diye, deneme şansları olduklarını eklemişler zamanında yazılıma üstelik next firması kendi wifi aparat sattığından normalde farklı aparat çalışmaması lazım malum ticaret mantığına göre ama doktor usta saolsun farklı wifi aparatlarda eklemiş.
            Bende eski Vestel led tv vardı Vestel sadece kendi adı altında çalışan wifi aparatla çalışıyordu onunda liste fiyatı 59 tl idi vezzy200 model wifi aparattı artık tv lerde dahili wifi olduda kurtulduk
            Uydu alıcılarınada dahili wifi gelmesi lazım artık ama ondada sıkıntı şu zannedersem wifi için cihaza ayrı lisans gibi anlaşma felan lazım oda artı bir maliyet olduğundan eklenmiyordur.
            Peki arkadaşım, eski yazılımlarda çalışan Tp-Link TL-WN725N adeptor neden son yazılımlarda çalışmıyor? bu siteyi incelerseniz ve yukarıda Tasarım arkadaşının önerdiği Tp-Link TL-WN725N adeptoru'nu aldım, eve geldiğimizde çalışmıyor. kısaca elimizde patladı. umarım ustalar buna bir çözüm getirir. ayrıca, bu işlem için yazılım ekibinin bulunmasından bahsediyorsunuz. peki çalışan adetporlerini kimler 3D machine makinalarına uyarladı? bence uyarlama için yazılım ekibine gerek yok, 3D machine yazılımını yapan doctor arkadaş olsun ve diğer yazılımcılar için bu uyarlama onlar için küçük bir işlem.

Yorum yap

• adn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Peki arkadaşım, eski yazılımlarda çalışan Tp-Link TL-WN725N adeptor neden son yazılımlarda çalışmıyor? bu siteyi incelerseniz ve yukarıda Tasarım arkadaşının önerdiği Tp-Link TL-WN725N adeptoru'nu aldım, eve geldiğimizde çalışmıyor. kısaca elimizde patladı. umarım ustalar buna bir çözüm getirir. ayrıca, bu işlem için yazılım ekibinin bulunmasından bahsediyorsunuz. peki çalışan adetporlerini kimler 3D machine makinalarına uyarladı? bence uyarlama için yazılım ekibine gerek yok, 3D machine yazılımını yapan doctor arkadaş olsun ve diğer yazılımcılar için bu uyarlama onlar için küçük bir işlem.
              Eski yazılımda çalışıyorda bu yazılımda çalışmıyorsa ona bir çözüm getirilir siz doktora mail atın durumu izah edin bir çözüm bulunur.
              Benim demek istediğim şu bende Vestel tv için wifi aparat vardı vezzy200 model doktor la görüştüm yazılıma eklenmesi kolay sıkıntı değil ama düzgün çalışması için bizim elimizde aynı chipsete ait aparat olması lazım dedi ve haklıda her kesin istediği aparata göre ayarlamak çok zor,daha öncede machina ilk çıktığında piyasada en çok satılan wifi aparatları eklemişler tabi teknoloji hızla geliştiğinden yeni wifi aparatlar çıktıkça liste biraz eski kaldı tabi doktor hoca bunun için özel zaman ayırıp yeni çıkan wifi aparatlar için uğraşması lazım

Yorum yap

• ustalar calisir dedi ama bende malesef calismadi hep hatta veriyor Tp-Link TL-WN725N kullandigim adaptor bu bizmi beceremiyoruz yada uyumsuz mu anlamadim gitti

Yorum yap

• machina 3d aldım daha once Tp-Link 422g marka wifi adaptor vardı, cihaza taktım hemek çalıstı.
                  Sevgide güneş gibi ol,
                  Dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,
                  Hataları örtmede gece gibi ol,
                  Tevazuda toprak gibi ol,
                  Öfkede ölü gibi ol,
                  Her ne olursan ol,
                  Ya olduğun gibi görün,
                  Ya göründügün gibi ol......HZ.MEVLANA

Yorum yap

• wıfı cekimi nasıl.üst kattan alt kata çekebilirmi.deneyen arkadaş varmı.sinyal, en yuksek olan hangısıdır

Yorum yap

• modeminizin güçlü ise çeker, önemli olan modeminizin antenleri en az 5dbi olması gerekiyor

Yorum yap

• Arkadaslar Next YE-2.4 Wifi aldim ancak mahcina 3 d siyah kasa olan makinamda bir turlu gormedi neden acaba yardimci olurmusunu ,daha once tp link almistim o goruyordu sifreyi girip baglanma esnasinda hatta diyordu ama Next YE-2.4 Wifi kendi orjinal adaptoru neden baglanmadi acaba?

Yorum yap

• Arkaya tak cihazı kapat aç tekrar dene
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Machina kapalı iken arkaya next wifi 2.4 antenli wifiyi taktım iphoneda kişisel erişim noktası açık cihazı açtım wifi aygıt bulundu dedi internet ayarların girdim kablosuz seçili ağları aradı kablosuz ağlarda iphonu adımı buldu şifre ye geldim girdim bağlandı problem yok next wifi 2.4 antenli ile son 3.11 yazılımında.
                            ustam ben yazilim falan yuklemedim direk next ye 2.4 wifi adaptoru taktim ama hic birsekilde gormedim acaba once yazilimi kurmak gerekiyordu gormesi icin bilgilendirirsen sevinirim

Yorum yap

• ugursan50 Nickli Üyeden Alıntı
                              ustam ben yazilim falan yuklemedim direk next ye 2.4 wifi adaptoru taktim ama hic birsekilde gormedim acaba once yazilimi kurmak gerekiyordu gormesi icin bilgilendirirsen sevinirim
                              Yazılım çok eski değilse wifi aparatı görür sen cihazı arka anatardan kapat aç birde öyle dene cihazın görmesi lazım wifiyi eğer görmezse, wifi aparatını bir bilgisayarda deneyin çalışıp çalışmadığını ama bilgisayarda denemek için uygun drivere bilgisayara kurun

Yorum yap

• sayın uğursan
                                birde şunu deneyin belki işe yarar
                                menü den internet bağlantılarına girin orada en altta EPG tusu ile ap ları silin diyor
                                bu tuşla sizde deneyin eski wrelesi hafızasında kalmıs olabilir
                                bende çift tunerli de bu wifi anten kullanmaktayım
                                ama hem kablolu hem kablosuz kullanmaktayım wıfı yi bazen başka cihazlarada takıyorum ara sıra işte bunu bazen bende de yapıyor wifi yi görmüyor
                                yukarıdakı gibi yapınca açılıyor ama cihazı tekrardan kapatıp açıyorum bunu da ekliyeyim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X