• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Series Emu Key Files ‎By uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2000 cıs super plus usb li daha önce denedim olmadı yanlış dosya gibi bir şey diyordu.nedense ekürelin de NextSuperPlusEmukeys softcamı attım tanınmayan cas diyor.bende elle giriyorum.mach1 hocanın 2000 cıs super plus softcam ını atınca tanıyor bende anlamadım.sebebini bilen varsa söylesin lütfen.
    Bilinmeyen Cas Anahtarı uyarısı veriyorsa dosyanın içerisinde mutlaka farklı formatlı bir key vardır. Lütfen bilmediğiniz ve tanımadığınız kişilerin hazırladığı dosyaları kullanmayın!

Yorum yap

• tasarım üstad bilgi için teşekkürler.sadece sizin,mach1 üstadın softcam larını kabul ediyor.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• sayın tasarım premier kanalları ile ilgili bir çalışma varmı açıldığı hakında konuşuluyor 9000 ultralarda ne zaman açılır şimdiden teşekkürler
        Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• d+ 00 new keys

Yorum yap

• bu mesaj alperon un özel mesajına cevaptır.

alperkon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım 1.mesaj 6.NextSuperPlusEmukeys070707 yi indir zipten çıkart at.Enson polsatlar dahil açar
            arkadaş verdiğin bilği için çok teşekkürler.mesajının bir kaç yerinde harf eksiğin olduğun için mi yada basıt bir anlatım mı seçmediğinden mesajını tam anlamadım.benim sorunum şu:2000 softcam,next ye-2000 cis super plus_qnec113[1].38_070307_tk2c1n0_pz, yazan dosyaları kabul ediyor,nerden indirirsem indiriyim,kabul ediyor.ama demek istediğim birkaç ustaya makinanın markasını modelini yazarak sordum.hangi dosya benim makinam için uygundur diye onların tavsiyesi üzerine NEXT X_SUPERPLUS EK 100707 yüklemeyi denedim.örnek ekürelin bu dosyası kendisi önermesine karşın kabul etmedi makina.ve başka bir siteden:NextSuperPlusEmuKeys TPS-D+-CABO OK 20.02.2007 böyle bir dosyayı kabul etmedi.yanlış cas diyor.yani NextSuperPlusEmuKeys yazan dosyaları kabul etmiyor.illa 2000 yazmasımı lazım.anlamadım.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• turk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşım süper pluslar için en aşağıdaki ni yükleyeceksin 1nci sayfadakini
              teşekkür ederim saol deneyelim bir bakalım tekrar saol

Yorum yap

• arkadaşlar ben 2500 dpcı plus kullanıyorum ama yeni bir cıhaz almayı düşünüyom next 9000 mi alayım yada dırambax mı alayım hangisi bir fikir verinburada yazıyom ama doğrumu yapıyom bilmiyom hatalıysam özür dilerim yardımlarınızı beklerim

Yorum yap

• next ye 5500 un key dosyasını bulamıyorum yardımcı olurmusunıuz.acıl cevap beklıyorum...

Yorum yap

• 5000-7500 at aynı

Yorum yap

• eline emeğine sağlık uzman kardeş

Yorum yap

• d+ güncellendi

Yorum yap

• sadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar ben 2500 dpcı plus kullanıyorum ama yeni bir cıhaz almayı düşünüyom next 9000 mi alayım yada dırambax mı alayım hangisi bir fikir verinburada yazıyom ama doğrumu yapıyom bilmiyom hatalıysam özür dilerim yardımlarınızı beklerim
                          kardeş dediğin gibi konunun yeri burası değil.formda mevcut bilgiler var biraz araştırırsan bulursun

Yorum yap

• uyardıgın için tşkr kardeş bende 51

Yorum yap

• emeği geçenlere tşk.

Yorum yap

• uzman hocam polsatın next 2000ye cı pus için keyını yazarmısın elle gırecem baglantı kablom arızalandı SAYGILAR
                                Umut kaybedılmesi en korkunç şeydir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X