• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 7.7.2008 Tps Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

cdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    x+ ya kanallar gittikten sonra bastım zaten. yazılımı yüklüyorum,usb den bin dosyasını yüklüyorum, france 1,2,3 hepsi geliyor. bir iki dakika sonra hepsi gidiyor. Aynı işlemi bir daha yapıyorum, kanallar yine geliyor fakat bir dakika sonra yine gidiyor.
    şimdi yapman gerekenler önce cihaza reset at sonrada yeni yazılımı yükle sonrada emunu aç sonra bugün verdigim hazır kanal listesini yükle ve günlük keylerini yükle ensonda tps bin dosyasını yükle hepsi açar birde tps arasıra açmazsa eyer usb den yeniden bin dosyasını yükle açmazsa eyer devamlı sadece tps ben gün içinde bin dosyasını bir kaçdefa yeniden yüklüyorum öyle açıyor

Yorum yap

Çok teşekkürler. Yeni yayınlanan ( 12-13 temmuz) TPS bin dosyası ile hiç bir problem kalmadı.Hepsi açılıyor.

Yorum yap

cdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Çok teşekkürler. Yeni yayınlanan ( 12-13 temmuz) TPS bin dosyası ile hiç bir problem kalmadı.Hepsi açılıyor.
        iyi seyirler

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yeni Tps.Bin dosyası eklendi.
          kardeş bende 2000hd aldım ama şuan da hiçhd yayın izleyemedim acaba kanallar hd yayın yapıyor not motolu çanak kullanıyorum 110 c.m.
          VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
          NEXT MACHINA 3D
          DİGİTURK CAM MODÜL FULL
          TİVİBU FULL PAKET
          120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
          VESTEL 106 CM terenova 3D
          vestiyer 500 gb hdd
          D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

Hd yayınların çoğu şifreli sharing paylaşım ile açar ancak burda hd yayınların listesi var fta yada şifreli olanlara göz at
            http://www.lyngsat.com/hd/index.html
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

İyi günler,

7 Temmuz tarihli tps yazılımını yükledikten sonra, Digitürk sinema kanallarında Türkçe altyazı çıkmamaya başladı. Tekrar 1 Temmuz'a geri dönmek durumunda kaldım. İlgili arkadaşların bilgilerini rica ederim.

Teşekkürler,

Yorum yap

arkadaşım zaten bu yazılım test yazılımı bazen hata vermesi normaldir
                SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                LAFMI DİYE...
                SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

Moviemaxta altyazılı film bakıyorum şu an sorun yok av+ a bas dbv altyazıyı seç
                  dvb tur seç kaydet çık birazdan altyazılar gelir
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

yazilim icin tesekkürler ellerinize saglik

Yorum yap

Saat ayarladimmi kendi kendine yine deyisiyor! NEDEN?

Menuden saati ayarliyorum fakat kendi kendine atliyor yine. Sahsen Hollanda'da kaliyorum ve +1 yapiyorum saati bu sefer iyicene karisiyor. Kanal deyistiriken saatte deyisiyor.

Nedendir? Software de bir hatami var?

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı
                        Menuden saati ayarliyorum fakat kendi kendine atliyor yine. Sahsen Hollanda'da kaliyorum ve +1 yapiyorum saati bu sefer iyicene karisiyor. Kanal deyistiriken saatte deyisiyor.

Nedendir? Software de bir hatami var?
                        Hollanda'da yaşıyorsan saat ayarlarını GMT+0 olarak ayarlayın. Ayrıca cihaz saat bilgilerini izlediğin yayıncı kuruluşun Epg datalarından alır. Yazılımla falan ilgisi yoktur.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                          Hollanda'da yaşıyorsan saat ayarlarını GMT+0 olarak ayarlayın. Ayrıca cihaz saat bilgilerini izlediğin yayıncı kuruluşun Epg datalarından alır. Yazılımla falan ilgisi yoktur.

Kolay gelsin.
                          Arkadas Hollanda'nin bolgesi almanya'da oldugu gibi +1 olan bolge. 0 ingiltere vs.

Yorum yap

GMT+1 olarak ayarla o zaman.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              GMT+1 olarak ayarla o zaman.
                              Iste zaten oyle ayarladimda yalniz saat hep deyisiyor ve kapattigimda ekranda yanlis saat yaziyor. Keske bu saati mauel direkt ayarlayabilseydik kendi saat verecegine veya manuel ayarlamayida option olarak secebilseydik.

Ilerdeki softwarelerde olur insaAllah.

Yorum yap

bende hollandaya bakıyorum şu an +1 yapıp kapatıyorum cihazı ve değişmiyor

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X