• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2005dcı sky yardım !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2005dcı sky yardım !!!

arkadaslar 2005dcısky sisitem bilgisi
    S/W:V02.00.07
    HW:12.03.A5
    bu makine once hiç açılmıyodu mavi ekran yesil falan olup sonra kapanıyodu kazara ön panelden resetledim açıldı sonra modulu güncelledim yazılımı güncelledim ama wiew kanalını açmıyo bi tarafta n uydu taramada sinyal var ama kanal bulmuyo ne yapmalıyım ustalar bi el uzatın bana şimdiden tesekkür ederim yani suan hiç kanal izleyemiyorum normal kanallarda yok no av falan yazıyo
    [B]Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

[B]kaybetmek vardır vazgeçmek asla onurumuz vardır gururumuz asla özür vardır yalvarmak asla sevmek vardır ihanet asla unutulmak vardır unutmak asla[/B]

modül yazılımı yeniden güncellemelisiniz yalnız doğru dosya olduğuna emin olmalısınız,ayrıca cihazınız usb'li değilse view kanalını izleyemezsiniz...
    Forum Kuralları

Yorum yap

baris19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar 2005dcısky sisitem bilgisi
      S/W:V02.00.07
      HW:12.03.A5
      bu makine once hiç açılmıyodu mavi ekran yesil falan olup sonra kapanıyodu kazara ön panelden resetledim açıldı sonra modulu güncelledim yazılımı güncelledim ama wiew kanalını açmıyo bi tarafta n uydu taramada sinyal var ama kanal bulmuyo ne yapmalıyım ustalar bi el uzatın bana şimdiden tesekkür ederim yani suan hiç kanal izleyemiyorum normal kanallarda yok no av falan yazıyo
      büyük bir ihtimal usb çıkışı olmayan modele modül yazılımı atmışsınız no av hatasını düzelticek madül yazılımı atmalısın yoksa hiç bir şey izleyemessin
      dosya alta koydum kolay gelsin

http://www.speedyshare.com/556968940.html

Yorum yap

2005 sky larda usb siz model yok arkadaşlar modül bölümünün yazılımını yeniden güncellersin düzelir arkadaşım...
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

arkadaslar cihaz usbli no av için bi yazılım varmış 3 tane sırayla yükledim şimdi sinyal sorunuyok ama *** wiewleri açmıyo bide bunun için tps au yokmu bu makinada suan *** wiewxx izlenebilirmi modul bölününde cipsette rc2 yazıyo onu attım ama açmıyo ....
          [B]Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

[B]kaybetmek vardır vazgeçmek asla onurumuz vardır gururumuz asla özür vardır yalvarmak asla sevmek vardır ihanet asla unutulmak vardır unutmak asla[/B]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X