• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Günün İpucunu Veriyorum...!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Günün İpucunu Veriyorum...!

Sevgili arkadaşlar wallpaper konusunda dünyada sayılı siteler arasında bulunan Webshots sitesindeki her resmi normalde indiremiyoruz ancak birazdan vereceğim taktik ile bu işi çözeceğiz. :firca:

Öncelikle ekte vermiş olduğum WebshotLoader.vbs'i indirin ve ZİP'ten açın-çıkarın ve çıkardığınız bu vbs. uzantılı dosyayı çift tıklayıp çalıştırın,aşağıdaki ekran çıkacak karşınıza,EVET butonuna tıklayın,

Daha sonra karşınıza çıkacak ekran aşağıdaki gibi olacak bunada TAMAM deyin.

Şimdi bize her resmini alamayacağımızı iddia eden Webshots sitesine gidip resimleri 1999 X 1333 Pixel olarak bilgisayarımıza alacağız

http://www.webshots.com sitesine gidip anasayfadan üst menüden "Gallery" butonuna basıyoruz,ben örnekte "Animals" Hayvan Resimlerinin bulunduğu butonu veriyorum siz dilediğinize tıklayabilirsiniz,"Animals" tıklayın,açılan sayfadan mesela "Top Downloads" a tıklayın beğendiğiniz resimin üzerine gelip mause ile sağ tıklayın,resime sağ tıklayınca açılan menüden "Load Webshots 1999x1333" sekmesini seçin çıkan uyarıyada Tamam deyin ve resimi kapıp kaçın ,işte bu kadar.

NOT:Ekteki dosya güncel AntiVirüs programıyla taranmış ve herhangi bir zararlıya rastlanmamıştır.

Bu arada bu taktiği bulan RUS arkadaşlarada teşekkür ederim.

Kolay Gelsin.

Sevgiler.
    Eklenen Dosyalar

İnan ki çok teşekkür ediyorum.Oldukça işime yaradı.Ellerine sağlık.:bravo:

Yorum yap

bu program resimleri nereye atıyor bulamıyorum veya atmıyormu bilgisayarı tarattım yine resimleri bulamdım

Yorum yap

duke75 Nickli Üyeden Alıntı
        bu program resimleri nereye atıyor bulamıyorum veya atmıyormu bilgisayarı tarattım yine resimleri bulamdım
        aynen...

Yorum yap

güzel bir olay arkadasım bu.eline ve bilgilerine saglık.saygılar..
          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

arkadasim bu resimleri nerede bulcagiz bilgisayar da .suna bi aciklik getirsen diyordum

Yorum yap

fatih34 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadasim bu resimleri nerede bulcagiz bilgisayar da .suna bi aciklik getirsen diyordum
              Açılan sayfada resme sağ tıklayıp açılan menüden "Resmi Farklı Kaydet" sekmesini seçip bilgisayarında dilediğin yere kaydediyorsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X