• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 fta ve cı emu key

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 fta ve cı emu key

ustalar 2 aydan fazla süredir fta ve cı modelleri için emu key verilmiyor diger modellere yazılım bile verildi ama 900 fta ve cı lara key dosyası bile yok ister istemez alka destek çekildimi diye geliyor şimdi denecekki keyler veriliyor ama 9000 serisi hariç tüm cihazlara key veriliyor bazı arkadaşlar hemen memnun degilsen niye aldın almasaydın da diyecekler ama şunuda belirteyim ben nexti next oldugu için andım yani destek için burada kimse ben destek için almadım bu cihazları diyemez yani diger serilerde olan destegi bizde istiyoruz (çicegi burnunda bir seri için sanırım istedigim çok degil)içimden gelenleri yazdım belkide bu yazımdan dolayı benide banlayacaklar

necil 77 arkadaşa katılıyorum ve bende eğer mümkünse bir an evvel yazılım desteği bekliyorum...next 9000 ci kullanıcısıyım...eylül ayına üç kaldı 9 haziran yazılımından başka cihaza elimi sürmedim...lyardım çağrımız inşallah yerine ulaşır...

Yorum yap

Ben de next 9000 ci kullanıyorum ve yeni yazılımları merakla bekliyorum.

Yorum yap

arkadaşlar bende sizinle aynı duyguları paylaşıyorum
        mach1 ustanın arada verdiği CW constant keyleride olmasa halimiz harap
        9000cı bölümünü ultralar ele geçirdi ortalık ip aadres diyenlerle doldu sankii
        başka bölüme girmiş sanıyorum .nextte nasılsın diyene hemen kafasına tokmak
        vuruluyor kimse marka aşığı değil başta mach1 olmak üzere ben ve benim gibi
        düşünen birçok arkadaşlar nextte değil ustaların kaalitesine hayranım sırf ustanın hatirine katlanıyorum ben. lafı uzattım hepinize saygılar sunarım

Yorum yap

bende next kullanıcısıyım 2000 den 9000 cıyekadar birsuruinsana tavsıye etmeme rağmen şimdı mahcup oluyorum ss2 yegeçtım saygılar

Yorum yap

bende katılıyorum diger modellerde yazılım var bize softcam bile yok yadırgıyorum.

Yorum yap

pcpcpc7000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ben de next 9000 ci kullanıyorum ve yeni yazılımları merakla bekliyorum.
              daha çok bekliycez galiba :zzz: :zzz: :zzz:

Yorum yap

herkese selamlar

next 9000serisini cıkmasını dört gözle bekleyip cıktığı günlerde
                aldım ama foruma bakıyorumda ultrası cıkınca hemen gözden
                düştü ve sanki seneler önce cıkmışcasına dosya ve key verilmez
                oldu tabi cihazın sorunları bunlarlada bitmiyor xcam haddinden
                fazla ısınıyor ve en son yazılımı yükledim dil seceneğini calışmıyor
                (mesala baybe tvde TR getirdiğim halde hala ingilizce aynı anda
                next 2000 de deniyorum onda TR var) saygı değer forum yöneticileri
                sayın hocalar nextin 9000 ultra 2000 süper plus tan başka cihazlarıda
                var onlara gereken ilgiyi gösteriniz
                recevırda nextten başka cihaz tanımayan benim gibileri birazdüşününüz
                aylardır absat tps anketi yapılım duruluyor bir sonuç cıksında birşeyleri
                seyredelim yada bu next 9000cı ultra modeline cevirmenin bir şekli varsa
                yol gosterin.

saygılar
                next 9000cı kullanıcısı

işallah eleştiriyorum diye forumdan atılmam

Yorum yap

9000cı cw

9000cı cw sexviaw ok

(elle girmek istemeyen arkadaşlar için hazırladım)

http://www.hemenpaylas.com/download/...80806.rar.html
                  VATANA ASKERE UZANAN
                  HAiN VE DÜŞMAN ELLER
                  KIRILSIN.

Yorum yap

vermiş oldugun linkte bir hata var tekrar kontrol edebilirmisin

Yorum yap

evet link hatalı...

Yorum yap

ustalar neden bir açıklama yapmıyor anlayamadım çünki bu seri yeni next yenilikci ve gelişimci bir firma mach1 usta biri yada birilerine kızmışki bir açıklama yapmıyor tamam hoca kızmış ve hiçbir soruya cevap vermiyor olabilir saygıyla karşılarım kararını. Fakat mod arkadaşlarda bir cevap vermiyor
                        Türkiye şartlarına göre çok güzel cihaz üretiyor next hem ucuz hemde arkasında destek var bu konuda hiç kimse itiraz edemez fakat hemen hemen tamamımız destek için nexti terçih ediyoruz ve bu serinin desteginin kesilmemesini istiyoruz
                        cevap veren herkeze teşekkür ederim şimdiden

Yorum yap

birilerine kızmakta haklı olabilir....o birileri yüzünden arada biz güme gidiyoruz!!!

Yorum yap

allah rızası için biri bi şeyler desin bu makina nexte ait bir ürün degilmi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X