• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

mach hocam next 2000 ci plus orion modülü çalıştırmaz mI?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach hocam next 2000 ci plus orion modülü çalıştırmaz mI?

Hocam bende next 2000 ci plus var son yazılım yüklü orion modülle yasal dgitürk kartımı takıyorum fakat arada bir modül kısmında kontrol yazıyor ve yayın gidiyor cihazı fişten çekip takınca sistem tekrar düzeliyor.
    servisi aradım sordum senin cihazda orion modül sorunlu çalışır falan dedi sky modül destekler falan dedi.
    buna yazılım vs. ile bi çözüm bulmamız mümkün müdür.
    çözüm ne olr sence.
    modül: orion 2.42 premium orion
    ayrıca aynı sorunu kart paylaşımındada yaşamıştım. özel seçeneklerdende com port none sekmesi işaretli...

kimse yokmu ya arkadaşlar

ne di dersiniz?

Yorum yap

serraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hocam bende next 2000 ci plus var son yazılım yüklü orion modülle yasal dgitürk kartımı takıyorum fakat arada bir modül kısmında kontrol yazıyor ve yayın gidiyor cihazı fişten çekip takınca sistem tekrar düzeliyor.
      servisi aradım sordum senin cihazda orion modül sorunlu çalışır falan dedi sky modül destekler falan dedi.
      buna yazılım vs. ile bi çözüm bulmamız mümkün müdür.
      çözüm ne olr sence.
      modül: orion 2.42 premium orion
      ayrıca aynı sorunu kart paylaşımındada yaşamıştım. özel seçeneklerdende com port none sekmesi işaretli...
      cihazında son yazılım varsa yapılacak birşey yoktur orıon modülünün cihazla kitlenmesine ancak modülü program atılıyorsa düzelebilir belki düzelmez ise sky tabanlı bir modül alman veya orıon modülle takas yapman en iyisi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X