• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

harddisk icon sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• harddisk icon sorunu

arkadaşlar harddiskimin iconu gözükmüyor bilinmeyen dosya foramtı şeklinde görünüyor fakat çalışıyor nedeni nedir acaba birde net başlangıç sayfam google fakat net i açınca sayfada hata diyor ve imleç doğrudan google arama bölümüne gitmiyor şimdiden tşk..

Ersin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar harddiskimin iconu gözükmüyor bilinmeyen dosya foramtı şeklinde görünüyor fakat çalışıyor nedeni nedir acaba birde net başlangıç sayfam google fakat net i açınca sayfada hata diyor ve imleç doğrudan google arama bölümüne gitmiyor şimdiden tşk..
    @Ersin Harddiski biçimlendirmeniz gerekmekte sanırım. Denetim masası>Yönetimsel Araçlar>Bilgisayar Yönetimini çalıştırıp sol listedeki Depolama>Disk Yönetimi yolunu takip et. eyer 2 hddkullanıyorsan harddiskin üzerine fare ile sağ tıklayıp Biçimlendir özelliğini kullanabilirsin.

Yorum yap

hayır tek harddisk kullanıyorum bu sorunun bi çözüm yöntemi vardı fakat aklıma gelmiyor..

Yorum yap

Ersin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hayır tek harddisk kullanıyorum bu sorunun bi çözüm yöntemi vardı fakat aklıma gelmiyor..
        @Ersin sistemibir geriyüklermisin sistem geriyüklemeden ben virüsten şüpheleniyorum ama dediğimi bir yap sistemi geri bir tarihe al sonucu ona göre değerlendirilim.

Yorum yap

@cımsky ın dediği gibi bilgisayarında büyük ihtimal trojen veya virüs olabilir sistemini öncelikle bi tarat...

Yorum yap

arkadaş halletmiş herhalde o yüzden cevap vermemiş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X