• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D En Çok Sevdiğiniz/Olmasını İstediğiniz Özellik Hangisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba bende sadece 4 uydudan oluşan TUNER 1 olarak kullandığım sistem var...Öncelikle bunu belirtmek isterim ben bahsetmiş olduğunuz olayı şöyle yapıyorum.

1.Sat tuşuna basıyorum
    2.Karşıma gelen pencereden istediğim bir UYDUYU seçiyorum. ( TÜRKSAT)
    3.Seçtiğim TÜRKSAT ı OK liyorum kumandadan sonra 1 kez daha OK diyorum o hali ile.
    4.Artık sadece seçilen UYDU ne ise her hangi bir sıkıntı olmadan çalışıyor.
    5.Sonra istediğim zaman TÜM UYDULAR moduna gelip hepsini AKTİF ediyorum.

Şimdi gelelim diğer olaya yani TUNER 2 de motorlu kullanmanıza kumandanızın en altınta SAĞ alt köşede T1 ve T2 yazı olan bir tuş göreceksiniz işte önce ordan kullandığınız hangi TUNER ise önce onun seçimini yapın mesela 2ci TUNER de YUKARDA maddeler halinde yazdığımı bir uygulayın.Sonucu paylaşmayı lütfen unutmayın...

Hocam akşam 15,20 sefer deneme yaptım dediklerinizi yaptım işlem tamam oldu cihazı açıp kapatanda sadece ayarladığımız uydu kalıyor sat tuşu ilede yaptım T1,T2 tuşu ilede yaptım her iki tuşlada işlem tamam.Amma ben bir türlü bu cihazda hafızaya alma işini kavrayamadım bazı işlemler yapılanda okey tuşu işlem yaptığımız tuş oluyor bazanda ortadaki okey tuşu oluyor ben 15,20 sefer deneme yaptım ya bunların yarısında yapabildim yarısında yapamadım işlemi ama sonuçta işlem tamam oluyor ama hangisine tuşa bastığımızda okey olur onu bir türlü anlayamadım bazı işlemler okey tuşu işlem yaptığımız tuş oluyor bazanda ortadaki tuş oluyor ben tam hafıza işini kavrayamadım artık neyse zamanla öğreneceğim cihaz 10 numara yalnız biraz kasa takoz gibi gerisi süper.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam burda tp ve açan keyi mevcut

aslında ben biraz bu işlerde titizim hocam benim verdigimde keyi bilenen tüm bissli yayınlar şuan açık fakat verilen tp ile kullanıcıdaki tp de aynı olmazsa cihaz açmıyor malesef

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=62067&page=7
      O bölümde frekans 11647 01613 V olarak görünüyor fakat cihazda 11645 01612 V olarak Tp çıkıyor bu yüzden online destek bölümünde cihazda çıkan frekans esas alındı, bu yüzden kullanıcının Network tarama yaptığında MUTV kanalını seyrettiği frekansı sordum,tek tek frekansları ayarlamak çözüm değil,önemli olan kullanıcı kanalı hangi frekansta alıyorsa online destek panelinde o frekansa ait girişlerin olması doğru olan.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Machine 3D'de olması gereken Menü

Machine 3D sahibi arkadaşlar benim şahsi görüşüm eyer bu cihazın alt yapısı destekliyorsa
        eklediğim resimdeki pilot menü'nün Machine 3D'ye uygulanması mümkün olmazmı acaba bence tek
        eksik bu özellik'tir bu menünün özelliklerini anlatmama gerek yok next 19500 superior
        kullananlar bilir süper bir menü ben daha önce 19500 superior kullandığım için bu menüyü
        çok iyi biliyorum uydu tp düzenlemede harikadır uydu ekleme uydu silme uydu taşıma dediğim
        gibi bu benim önerimdir olur veya olmaz

Yorum yap

Machine 3D sahibi arkadaşlar benim şahsi görüşüm eyer bu cihazın alt yapısı destekliyorsa
          eklediğim resimdeki pilot menü'nün Machine 3D'ye uygulanması mümkün olmazmı acaba bence tek
          eksik bu özellik'tir bu menünün özelliklerini anlatmama gerek yok next 19500 superior
          kullananlar bilir süper bir menü ben daha önce 19500 superior kullandığım için bu menüyü
          çok iyi biliyorum uydu tp düzenlemede harikadır uydu ekleme uydu silme uydu taşıma dediğim
          gibi bu benim önerimdir olur veya olmaz.

Yorum yap

http://sv102.piclect.com/76388abc4/o...erior-menu.jpg

Yorum yap

Yorum yap

osetyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ideal bir konuya değinmişsin umarım olur

Yorum yap

Sn: Osetyalı büyüğüm aynı isteğinizi Next Machina 3D En Çok Sevdiğiniz/Olmasını İstediğiniz Özellik Hangisi bölümünde dile getirdiğiniz için bu konuyu KONUNUN DAĞILMAMASI için affınıza maruren KAPATIYORUM...Saygılar.

http://www.mach1digital.com/mach1for...5&postcount=93
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

fılaş pıleyır yuklenmesini isrerim

Yorum yap

• digitürük pilay sitesi yuklenmesini isrerim

Yorum yap

• 2side olmaz hayribey..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach abi cihazı aldığımdan beri bekliyorum öyle uydular karşık şekilde hiç içimden sıralamak gelmiyor acaba yakın zaman şu favori leri çoğaltma olabilirmi olanlar yetmiyor kendimizde ekleyebilecekmiyiz acaba bir bilgin varmı?
                          NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

• hudu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            mach abi cihazı aldığımdan beri bekliyorum öyle uydular karşık şekilde hiç içimden sıralamak gelmiyor acaba yakın zaman şu favori leri çoğaltma olabilirmi olanlar yetmiyor kendimizde ekleyebilecekmiyiz acaba bir bilgin varmı?
                            - Sekiz tane favori listesi yetmiyorsa daha ne diyeyim size

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              - Sekiz tane favori listesi yetmiyorsa daha ne diyeyim size
                              usta nasıl yetsin dm de 20 tane falan yapıp kullanıyordum her kanalın yeri her paketin yeri ayrıydı
                              NEXT8000XCAM(1.3)-BOTECH CA 9000 Cİ CPA (YENİ HARDWARE)-NEXT8000XCAMPLUS-NEXT8000XCAMPLUS PCM1725-NEXT9000 CI-NEXT7500 CIXPA-YUMATU MX 700 FTA-DREAMBOX 500s-NEXT MACHİNA...

Yorum yap

• Kanal listesinde bazı kanal isimleri değişiyor, kanal da isim farklı ama aynı kanal liste de farklı isimde, Kanalı silmeden tp arama ile düzeltme yapılabilirmi.

Bu sistem 18500 HD plus ta kanal isimlerini düzeltme yapıyor,

YE-2000 MACHINA 3D™ cihazda neden olmasın,
                                Hatam varsa bağışlayın Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X