• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VU+SOLO4 K mini tv ekran...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VU+SOLO4 K mini tv ekran...

arkadaşlar vu+solo4 k nın mini tv ekranında özellikle sahne değişimlerinde karlanmalar var.epey belirgin oluyor aynı cihazdan kullanan varsa test edip yazabilirmi! teşekkür ederim.
    Eklenen Dosyalar
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

https://www.youtube.com/watch?v=auVX_kAEVlU

arkadaşlar youtube linkindede izlerseniz ordada belli oluyor .sanıyorum bu tüm vusolo4 k larde var o kadar para verip alıyor millet yaptıkları işe bak bence vu ya hiç yakışmamış eksik yada hatalı ürün satışı mini ekranda karlanmalar bariz bir şekilde rahatsız ediyor

Yorum yap

ben şimdi test ettim. kurulu pli tabanlı openBh de gayet kalitelı ve problemsız. s,z hangı imajeyı kullanıyorsunuz? aydinsatforumaddonstaki minitv yüklemeyı denermısınız.

Yorum yap

openspa image denedim black hole , open pli denedim yaptı.siz youtube link teki video izledinz diymi? yani yayındaki parazit olayını özellikle sahne değişimlerinde !şimdi open plide denerim ! sonucu yazarım. minitv addons derken image üzerine extra mini tv eklentisi yüklemeye gerek varmı?
        https://www.youtube.com/watch?v=u4Yg_D4-KzM

Yorum yap

@mamoste bugün nerdeyse 10 tane image yükledim hepsinde yapıyor.bu image ile ilgili değil sizin minitv görüntüsünü 1 dakika lık kaydetme şansınız varmı? eğer cihazda sorun varsa atlantaya göndereyim.bendeki minitv görüntüsü çok berbat linkteki benim cihazın kayd

Yorum yap

arkadaşlar belki bu konu başka arkadaşında kafasına takılmış olabilir.yanıtlayım cihaz garantili servise gönderdim .bu normal dediler sıfır cihazın videosunu çekip gönderdiler.hepsinde aynı dediler.cihazı geri kargoladılar. (

Yorum yap

VU+ Duo2'de de benzer sorun vardı yanlış hatırlamıyorsam.
              Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
              DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

evet ustad sordum ondada bu tür droplar varmış neyse nisana kadar takılalımda nisanda gigablue 4k bakçaz artık bu kadar para ver sonra basit bir hatayı görmezden gelen marka
                ilginç yani gerçekten...

Yorum yap

Aslında cihazın display ekranında mini TV pek önemli değil, kanal isim vs. bilgilere bakıyoruz da mini TVye pek bakmayız ama, mademki bu seçenek de var insan hakkıyla çalışsın ister.
                  Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                  DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

bir yıldan fazla oldu solo4k yı kullanıyorum..bir kaç deneme dışında pek mini tv kullanmadım. daha çok kanalın picon görünümü hoşuma gidiyor.

Yorum yap

evet bende tv yayınını tvden izliyorum ancak bu kadar para verdikten sonra cihazdaki bu kötü durum beni çok rahatsız etti.servise gitti geldi hepsi böyle deyip geri gönderdiler.
                      sıfır solo4k da bile böyleymiş videosunu çekip yolladılar 300-500 tl hadi neyse aramıycam bu kadar ufak hatayı ama 2000 tl ver .sonra böyle karlanmalaı droplu mini tv rezalet(

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X