• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Dpcis plus da Digiturk !

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Dpcis plus da Digiturk !

Next 2000 Dpcis plus (usb li) da digiturk kartı çalışıyormu ? bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olabilir mi.birde d smart ve digiturk ü aynı anda kabul ediyor mu ? bir boş modül birde kart girişlimi cihaz lütfen cihazdan bahsederseniz sevinirim !?

***eutelsat tan üye olunan kartlardan bahsediyorum ! (dt 9001 hoşpaket kartı olan sistem versiyon 2.1 olan) :ehehe:

Digitürk kartı takar takmaz çalışıyor, D-Smart denemedim henüz.....

Yorum yap

d-smart calışıyor denendi

Yorum yap

hangi yazılımınız yüklü yani kaç tarihli d-smartı çalıştıran..
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

pardon bende cıs var 114,65 yazılımı yüklü

Yorum yap

dpcis de 2 kart aynı anda takılabiliyor mu?

peki aynı anda 2 kart takılıyor mu ? bu çok önemli emu tps d+***digiturk***dsmart 3ü bir arada bu oluyor mu olursa devrimdir bu !!!! :yess:

Yorum yap

Konu dsmart muhabbetine dönmesin arkadaşlar.

Yorum yap

theblackgod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                peki aynı anda 2 kart takılıyor mu ? bu çok önemli emu tps d+***digiturk***dsmart 3ü bir arada bu oluyor mu olursa devrimdir bu !!!! :yess:
                double kart takılamaz!.. Digitürk'ü modülle izlersen, üçü bir arada oluyor!..

Yorum yap

serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  double kart takılamaz!.. Digitürk'ü modülle izlersen, üçü bir arada oluyor!..
                  tam tahmin ettiğim gibi.peki dt 9001 (hoşpaket) içindeki modüle baktım eğreti duruyor söksen sökülcek durumda ama o modülü next 2000 dpcis plus a takılırmı teknik konuda bilgisi olan arkadaşlar ne diyorsunuz ?

Yorum yap

morhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    pardon bende cıs var 114,65 yazılımı yüklü
                    bu yazılımı bulamadım bana mail atabilirmisin [email protected]

Yorum yap

2000 cihazda ne takarsan hepsi çalışıyor.fazla uzatmaya gerek yok.
                      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        adı neden super:yess:

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          evet ama olay aynı anda 2 kartı çaıştırması digiturk modulu yada dsamart modülü taktırabilmek mümkün mü ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X