• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Eski Yazılımlar Arşiv

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu yazilimda ses basamak sorunu giderildimi ? onceki yazilimlar sesi adim adim kısıp adım adım artirmiyor, sıfıra gelince birden kesiyor.... ozellikle gece daha cok rahatsiz edici...

Yorum yap

• evet son durum bilgisi veriyorum.

ethernet problemi düzeldi. nasıl yaptığımı videolu olarak benim anlatım sayfama koyacağım problem yaşayan arkadaşlar oraya bakarlar bari.

d-smart okuma problemide düzeldi. şimdi videoyu çekeyim ben

Yorum yap

• ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam aletin biosunumu uçurdum diye tırsıyorum :deh:
        Benimki bozulmadı ise aylardır seninkide bozulmaz merak etme haftada bir yazılımdan birşeycik olmaz
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekürler ustat

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Benimki bozulmadı ise aylardır seninkide bozulmaz merak etme haftada bir yazılımdan birşeycik olmaz

üstad bozulmaz biliyorum ama işte korku

yeni videomu beğenecek misin bakalım makinayı biraz övmekte lazım ::bravo:

Yorum yap

• abilerim arkadan açma sorununu ben anlamadım kusura bakmayın cihazın on off mandalını kapadım aaçtım açıldı kapadım 10 sn saydım yine açıldı nasıl durumda acılmıyor onu annamadım

Yorum yap

• 2.dil seçeneğini kumandadan nasıl açacağız?

Yorum yap

• Yazılım harika olmuş. Öncelikle cccaam uçuyor. Resmen FTA gibi olmuş. mach1 üstadım bu makinaya ye yedirdilerse ben de aynından istiyorum Sizden bir ricam olacak üstadım bu yazılımda kullanılan prioyu ayrı bir dosya olarak verirseniz çok sevinirim. Daha önce 9 derece doğudaki Myzen Hd, kabelkiosk paketi, Astra 19derecedeki SKY Germany ve Canal Digital paketi, 36 derecedki NTV paketi gibi geç açılan paket ve kanallar resmen uçuyor.
                  D-Smarta hiç bir sorun yaşamadım. Hatta denemek için elektrik prizinden kapatıp açtım hiç bir sorun yok. Youtube kayıttaki resetlenme sorunu bitmiş. IPTVde açmayınca uyarı vermesi de çok güzel olmuş. Yazılımla ilgilimi bilmiyorum ama sanki daha hızlı açıyor. 20 dakika izledim donma olmadı ayrıca IPTVde. Kısacası harika bir yazılım olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Yazılım harika olmuş. Öncelikle cccaam uçuyor. Resmen FTA gibi olmuş. mach1 üstadım bu makinaya ye yedirdilerse ben de aynından istiyorum Sizden bir ricam olacak üstadım bu yazılımda kullanılan prioyu ayrı bir dosya olarak verirseniz çok sevinirim. Daha önce 9 derece doğudaki Myzen Hd, kabelkiosk paketi, Astra 19derecedeki Canal Digital paketi, 36 derecedki NTV paketi gibi geç açılan paket ve kanallar resmen uçuyor.
                    D-Smarta hiç bir sorun yaşamadım. Hatta denemek için elektrik prizinden kapatıp açtım hiç bir sorun yok. Youtube kayıttaki resetlenme sorunu bitmiş. IPTVde açmayınca uyarı vermesi de çok güzel olmuş. Yazılımla ikgilimi bilmiyorum ama sanki daha hızlı açıyor. 20 dakika izledim donma olmadı ayrıca IPTVde. Kısacası harika bir yazılım olmuş. Emeği geçenlere teşşkürler.

ozaman nazar değmesin diyelim

Yorum yap

• isaekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      2.dil seçeneğini kumandadan nasıl açacağız?
                      en üstte 576/1080'nin sağındaki tuşa bas

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Yazılım harika olmuş. Öncelikle cccaam uçuyor. Resmen FTA gibi olmuş. mach1 üstadım bu makinaya ye yedirdilerse ben de aynından istiyorum Sizden bir ricam olacak üstadım bu yazılımda kullanılan prioyu ayrı bir dosya olarak verirseniz çok sevinirim. Daha önce 9 derece doğudaki Myzen Hd, kabelkiosk paketi, Astra 19derecedeki SKY Germany ve Canal Digital paketi, 36 derecedki NTV paketi gibi geç açılan paket ve kanallar resmen uçuyor.
                        D-Smarta hiç bir sorun yaşamadım. Hatta denemek için elektrik prizinden kapatıp açtım hiç bir sorun yok. Youtube kayıttaki resetlenme sorunu bitmiş. IPTVde açmayınca uyarı vermesi de çok güzel olmuş. Yazılımla ilgilimi bilmiyorum ama sanki daha hızlı açıyor. 20 dakika izledim donma olmadı ayrıca IPTVde. Kısacası harika bir yazılım olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.
                        Aynen katılıyorum D-Smart modül sorunsuz kişisel renk ayarları save sorunu düzeltilmiş bu hafta bitti gelecek hafta yazılımını bekliyoruz
                        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Aynen katılıyorum D-Smart modül sorunsuz kişisel renk ayarları save sorunu düzeltilmiş bu hafta bitti gelecek hafta yazılımını bekliyoruz
                          Evet onu yazmayı unutmuşum üstadım o sorun da tarih oldu. Daha ilk ay bitmeden bu kadar yol alınmsı harika.

Yorum yap

• Daha çok güzel şeyler olacak 2000serisi Nextin tek ve düzgün cihazı gerisi boş traş ne almaya ne kullamaya değmez valla doğrusu bu 2000 Forever
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• SD kanallarda sanki görüntü kalitesi biraz düşmüş gibi yada bana mı öyle geliyor arkadaşlar. az önce star HD'den showtv'ye geçince bir an ne oluyoruz dedim

Yorum yap

• ayazefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                SD kanallarda sanki görüntü kalitesi biraz düşmüş gibi yada bana mı öyle geliyor arkadaşlar. az önce star HD'den showtv'ye geçince bir an ne oluyoruz dedim
                                Ben bir fark göremedim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X