• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 5.5.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• MACH1 hoca ve emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler.

bende kanallar silinmedi.Cihaz 2000CIS süper plus

Yorum yap

• üstadlara saygılar

Yorum yap

• merhaba sayın hocam bu yazılımı Cx Süper plus nrec modeline yükleyebilirmiyiz yoksa onun için ayrı yazılım mı takip edeceğiz. İlgile teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar temenni ederim. Saygılarımla.
        NEXT2000 CX SÜPERPLUS-TÜRKSAT+HORBİRD
        18/11/2006 Tarihinden İTİBAREN ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR
        :iyyy: TAKİPTEYİM

Yorum yap

• bir önceki versiyondan UserDatabase.UDB şimdiki versiyonla uyuşmuyor dogrumudur üstadım

Yorum yap

• Dosya Türü: zip NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC111.27_050507_TK2C1N0_pz.zip

üstadim bu yeni yazılım la ilgili(yada bu tip yazılımlarla ilgili) mazur görün

ben dün 4-7-07 yazılımı yükledim yani farklar getiriler götürüler neerdir her yeni yazılım bizlere neler sağlar diye sormak istiyorum bunu acıklarmısınız dediğim gibi gerçekten özür dilerim yapmış olduğunuz seyler gerçekten müthiş öreneğin bu son yazılılmda 5-5 olanda tps auto demişssiniz bu bir tür şifre çözme ile ilgili olduğunu hatırlıyorum sizdn ricam açıklarmısınz gerçi siz açıklama yapmasanızda ben bunu yükleyeceğim ama yeni yazılım bizlere neler getirir anlamında bilgilenmek istiyorum

saygılar..

Yorum yap

• çok teşekkürler elinize emeginize yureğinize saglık

Yorum yap

• Çok teşekkürler Mach1, ellerine, emeğine sağlık:bravo:

Yorum yap

• teşekkürler mach1 usta ellerinize sağlık kolay gelsin.

Yorum yap

• teşekkürler mach1 usta ellerinize sağlık

Yorum yap

• Üstat teşekkür,ler saygılarımla

Yorum yap

• üstad teşekkürler emeğine sağlık

Yorum yap

• Sayin Üstatlar Bu Yazilimda EmeĞİ GeÇen Herkese Saygilarimi Sunar
                          ÇaliŞmalarinda ÜstÜn BaŞarilar Temennİ Ederİm...
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Hocam benim sorum şu, Kanal gizleme fonksiyonunu aktif etmek için eskiden Liste üzerinde Mavi tuş+1234 basınca gizleniyordu ama şimdi bulamadım yerini....Bir bilen varsa yazsın lütfen yoksa iptalmı edildi.....
                            help+1234
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• aakif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              merhaba sayın hocam bu yazılımı Cx Süper plus nrec modeline yükleyebilirmiyiz yoksa onun için ayrı yazılım mı takip edeceğiz. İlgile teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar temenni ederim. Saygılarımla.
                              Haftabaşı vereceğim o seriye o zaman yüklersin..
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• [quote=okur1;203054]Dosya Türü: zip NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC111.27_050507_TK2C1N0_pz.zip

üstadim bu yeni yazılım la ilgili(yada bu tip yazılımlarla ilgili) mazur görün

ben dün 4-7-07 yazılımı yükledim yani farklar getiriler götürüler neerdir her yeni yazılım bizlere neler sağlar diye sormak istiyorum bunu acıklarmısınız dediğim gibi gerçekten özür dilerim yapmış olduğunuz seyler gerçekten müthiş öreneğin bu son yazılılmda 5-5 olanda tps auto demişssiniz bu bir tür şifre çözme ile ilgili olduğunu hatırlıyorum sizdn ricam açıklarmısınz gerçi siz açıklama yapmasanızda ben bunu yükleyeceğim ama yeni yazılım bizlere neler getirir anlamında bilgilenmek istiyorum

4-7-7 diye bir yazılım yok bugün verileni at hotbirdde bakamadığım bir önceki, yazılımla tps absat paketi auto olur emunu açarsın kanal üstünde yeşil tuş tpste beklersin au yapar menulerde bazı ekler değişiklikler oldu açık ton rengi sinyal seviye gösterge beyaz fon yazıları liste düzeni kanal gizleme vs gibi..

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X