• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Sahipleri Buraya

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• BU soruyu niçin sorduğunuzu açık olarak yazmamışınız ama bununla ilgili bir link veriyorum bir inceleyin bakalım sizin sormuş soru ile alakalımı acaba..
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62142
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Bende VİP üyeliği alabilir miyim

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Resim bekliyoruz lastsamurai sendende ve cihaz açılırkenki ön paneldeki cihaz codunu da yazın arkadaşlar kim kimdir anlayalım bilelim..

Cihazımı yeni aldım forumada yeni üye oldum sanırım resmi yüklemişimdir yönetimden şifre rica ediyorum...

Yorum yap

• Resmi ve mesajı yerindemi yolladım bilmiyorum ama bu güzel vede faydalı forum için teşekkürler elinize sağlık,birde Vip bölümüne nereden gireceğim...

Yorum yap

• almera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Resmi ve mesajı yerindemi yolladım bilmiyorum ama bu güzel vede faydalı forum için teşekkürler elinize sağlık,birde Vip bölümüne nereden gireceğim...
            Selamlar FORUMUN en alt SAĞ tarafında (HIZLI GEÇİŞ)+ FORUMLARDA ARA diye bir bölüm mevcuttur işte orayı tıkladığınızda FORUMDA mevcut olan konu başlıklarını göreceksiniz.AŞAĞILARA doğru indikçe MACHİNA 3-D - V.İ.P bölümünü göreceksiniz....Eğer göremezseniz buraya yazın sizede V.İ.P şifresi gönderilir o zaman aynen görebilirsiniz. Kolay gelsin.

Bu arada cihazınızı güle güle kullanınız....
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Resmi ve mesajı yerindemi yolladım bilmiyorum ama bu güzel vede faydalı forum için teşekkürler elinize sağlık,birde Vip bölümüne nereden gireceğim...
              http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=447

-Bu linke tıkla, girmek isteyince şifre soracaktır. Sana gönderdiğim şifreyi oraya gireceksin.

Yorum yap

• vip şifremi alabilirmiyim

Yorum yap

• Cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.V.İ.P şifreniz size gönderilecektir.
                  MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim.V.İ.P şifreniz size gönderilecektir.
                    teşekkürler gerçekten cihazı çok beğendim v.i.p şifremi beklemekteyim...

Yorum yap

• penzir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      teşekkürler gerçekten cihazı çok beğendim v.i.p şifremi beklemekteyim...
                      Şifreniz sanırım gönderilmiştir....V.İ.P olarak görünüyorsunuz.kay:
                      MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• machina3d teletex deki yazılardaki anlaşılmayan bazı harfler ne zaman düzeltilecek saygılar

Yorum yap

• Ustalara bir şey soracaktım,cihazın önündeki displeydeki çizgi şeklindeki turuncu ışığın bir anlamı varmı yani özelliği merak ettim.Ayrıca cihazı almadan tereddütlerim vardı ama yanılmışım süper bir cihaz.internete bağlanması ccam serverde hiç kopma olmaması cihazın menüleri wifi bağlantıda hiç sorun olmaması daha neler neler,uzun lafın kısası cihazımdan çok memnunum teşekkürler...

Yorum yap

Ustalara bir şey soracaktım,cihazın önündeki displeydeki çizgi şeklindeki turuncu ışığın bir anlamı varmı yani özelliği merak ettim.Ayrıca cihazı almadan tereddütlerim vardı ama yanılmışım süper bir cihaz.internete bağlanması ccam serverde hiç kopma olmaması cihazın menüleri wifi bağlantıda hiç sorun olmaması daha neler neler,uzun lafın kısası cihazımdan çok memnunum teşekkürler...
                            Eğer yanılmıyorsam seçilen kanalda yayın var ise o zaman o turuncu ışıklar sağa ve sola doğru genişliyor...Eğer yok ise sadece bir kaç adet şekilde görünüyor.Bu arada cihazınızı güle güle kullanınız.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              machina3d teletex deki yazılardaki anlaşılmayan bazı harfler ne zaman düzeltilecek saygılar
                              Üstatlar sürekli olarak bu bölümü takip edip gerekli olan notları düzenliyorlardır.Zamanı gelince o bahsettiğiniz sıkıntıda ortadan kalkacaktır merak etmeyiniz.
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Ustalara bir şey soracaktım,cihazın önündeki displeydeki çizgi şeklindeki turuncu ışığın bir anlamı varmı yani özelliği merak ettim.Ayrıca cihazı almadan tereddütlerim vardı ama yanılmışım süper bir cihaz.internete bağlanması ccam serverde hiç kopma olmaması cihazın menüleri wifi bağlantıda hiç sorun olmaması daha neler neler,uzun lafın kısası cihazımdan çok memnunum teşekkürler...
                                -Sinyal göstergesi o çizgiler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X