• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

philips 29pt5458/01 72 ekran 50 hz.tv görüntü bozukluğu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• philips 29pt5458/01 72 ekran 50 hz.tv görüntü bozukluğu

selam arkadaşlar,
    philips 29pt5458/01 50 hz.72 ekran tv ile next 9000cı uydu receiverımda görüntülerde bozukluklar oluyor. yani, hareketli görüntülerde görüntü netliği bozuluyor. yani, tozlu bir cam ile karşı tarafa bakarsınız ya, işte onun gibi tozlu bir görüntü veriyor. ekrandaki görüntü tozluymuş gibi oluyor. örneğin pc'de film bakarken küçük ekran ile baktığımızda çok net, büyük ekranla baktığımızda görüntünün bozulması gibi bozukluklar da var. bana yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum. hoşçakalın..

Arakdasim BÜyÜk Ekran Tvlerde Mask Daha GenİŞ Araliklarda Oldugu İÇİn Bu Sana Petek Petek GÖrÜntÜsÜ Werİr Tabİkİ Bu Senİn Cİhazinin TÜp ÜnÜn Dandİklİgİncek Cikmis Bİr Sorun........ama Onu Sorun Olarak Algilama......

ZATEN TELEVİZYONUN EKRANINA YAKLASINCA TAMAMEN %0 SEVİYESİNE KADAR GÖZÜNLE GÖRÜRSÜN...RED GREEN BLUE HALİNDE ŞERİTKLER....

Yorum yap

fatih523 kardeş,
      eğer tüp iyi değilse ne yapabilirim, daha alalı 2 ay oldum televizyonu
      cevabın için de teşekkür ederim...

Yorum yap

wallahi sanırım senin cihazına biz bakıyoruz eger memnun degilsen bi profilo servisine git cihaz ı yeni almıssın zaten sana yardımcı olacaklardır gerekirse tüp ü degişir yeni gelen tüpler bence gayet güzel.....

Yorum yap

philips servisine gittim eve götürdüm, görüntü normal diyorlar. ama bana göre normal bir görüntü değil.

Yorum yap

ozaman bölge servisini ara mecidiyeköyde orası yardım cı olursana...en kötü ihtimalle sen istersen ben bu cihazı bi üst modelle degişmek istiyorum de memnun degilim servisde yardımcı olmadım eger yerin ist de ise bende yardımcı olabilirim.....tüp konusunda we degişimde....

Yorum yap

fatih523,
              ben memnun değilim, bir üst modelle değiştirmek istiyorum talebe yaptığımda talep kabul ediliyor mu?

Yorum yap

tabiki edecekler sen bide biraz servisle sert konus sorunlu bir müşteri gibi onlar kabul etirirler fazla ugrasmazlar bizede olur sıklıkla.......ben bu cihazdan memnun degilim felan de aynı model başka bi arkadasımda war ama o daha net gibisinden.. weya bi bayide gördüm zaten servisdeki insan a da baglıdır adam nasıl bir usta ise tüp arızasına arıza görmedim diyor anlamadım wallahi.....en azından alıp atelyeye incelemesi lazım focus umu bozuk screenmi fazla acık ...

Yorum yap

fatih523 kardeş,
                  sen philips servisi misin? servisi isen bir şey soracağım.

Yorum yap

ben profilo servisiyim ama profiloda bosch bayileri için cihaz üretiyor philips marka....plazma lcd we tüplü cihaz olmak üzere...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X