• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık o zehiri yedi ki tamam artık, mission completed.

Byagli eline sağlık, müteşekkirim size.

Sevgilerimle...
    kim o zehiri yiyen
    P9PLUS

Yorum yap

Zehiri yiyen sanırım @ismarasaid.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

byagli ve ozkaradag ustanın yardımıyla kendimce performansından tatmin olduğum yapıyı backup aldım DOSYA PAYLAŞIMI YENİLENİYOR üzerinden erişebilirsiniz.

Liberelec son güncellemesi yapılmış, 42 - 13 - 19,2 uyduları var(Buketler şeklinde kanal listesi yapılmış-sizin için oldukça dar olabilir), oscam yüklü ve çalışıyor, nas'tan filmleri okutup bir kısmının afişlemesni de yaptım, sorun yok. İsteyenler deneyebilir.

Edit: Önceki bağlantı anahtarsız idi, sorun düzeltilmiştir. İndirebilirsiniz.

Yorum yap

ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          byagli ve ozkaradag ustanın yardımıyla kendimce performansından tatmin olduğum yapıyı backup aldım ***** üzerinden erişebilirsiniz.

Liberelec son güncellemesi yapılmış, 42 - 13 - 19,2 uyduları var(Buketler şeklinde kanal listesi yapılmış-sizin için oldukça dar olabilir), oscam yüklü ve çalışıyor, nas'tan filmleri okutup bir kısmının afişlemesni de yaptım, sorun yok. İsteyenler deneyebilir.
          Ellerine sağlık..*Teşekkürler..

Yorum yap

Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler ismarasaid...Ancak indirme başarısız, şifre soruyor!!! Yıne de yeni paylaşımlarını bekliyoruz..

Saygılarımla..

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı
              Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler ismarasaid...Ancak indirme başarısız, şifre soruyor!!! Yıne de yeni paylaşımlarını bekliyoruz..

Saygılarımla..
              Şimdi yeni link geliyor birali abi..

Yorum yap

byagli ve ozkaradag ustanın yardımıyla kendimce performansından tatmin olduğum yapıyı backup aldım https://mega.nz/#F!hh0WXAjY!fW5DgXjfusGaGAtOPM3_YQ üzerinden erişebilirsiniz.

emulu mu oscam?

Yorum yap

@kralex

Tandberg emu ise kastınız hayır yok, bilgi sahibi olmadığım ve henüz hiç ilgilenmediğim bir mevzu o konu. Ben mach1 hocanın serverini kullanıyorum tandberg ihtiyacım olmadı. Zaten açıklamada da belirtmedim.
                  Siz yine de deneyin çok bilmiyorum konuyu. Oscam bin dosyasını güncelleme yaptım ama softcam keyler güncelmi bilmiyorum...
                  Bu arada Wetek Play E2 Tandberg Emu OK başlığına da bakabilirsiniz. Sevgiler

Bunu paylaşmaktaki gayem, W2 sahibi arkadaşların yükleyip web arayüzünden ilgili ayarların, uydu ekleme, lnb ayarlarını yapma, kanal listelerinin nasıl yapıldığı hususunda ve kodi eklentilerindeki ayarlarda bilgi sahibi olmalarına vesile olmak.

byagli ve ozkaradag ustalara beni cesaretlendirmeleri ve bizzat yardımları nedeniyle tekrar teşekkür ediyorum.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı
                    Şimdi yeni link geliyor birali abi..
                    Teşekkürler byagli Dostum..İndirme başarılı..
                    Destekleriniz için size,ismini sayamadığım arkadaşlarıma ve sabırla yardımlarını esirgemeyen can dostumuz ozkaradag'a ...
                    Saygı ve Sevgilerimi sunuyorum...

Yorum yap

Olumlu - olumsuz eleştirilerinizi de paylaşırsanız hep birlikte en iyiyi bulma yolunda ilerleme kaydetmiş oluruz. Gayemiz ortak. Cümleten sevgiler...

Yorum yap

ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı
                        @kralex

Tandberg emu ise kastınız hayır yok, bilgi sahibi olmadığım ve henüz hiç ilgilenmediğim bir mevzu o konu. Ben mach1 hocanın serverini kullanıyorum tandberg ihtiyacım olmadı. Zaten açıklamada da belirtmedim.
                        Siz yine de deneyin çok bilmiyorum konuyu. Oscam bin dosyasını güncelleme yaptım ama softcam keyler güncelmi bilmiyorum...
                        Bu arada Wetek Play E2 Tandberg Emu OK başlığına da bakabilirsiniz. Sevgiler

Bunu paylaşmaktaki gayem, W2 sahibi arkadaşların yükleyip web arayüzünden ilgili ayarların, uydu ekleme, lnb ayarlarını yapma, kanal listelerinin nasıl yapıldığı hususunda ve kodi eklentilerindeki ayarlarda bilgi sahibi olmalarına vesile olmak.

byagli ve ozkaradag ustalara beni cesaretlendirmeleri ve bizzat yardımları nedeniyle tekrar teşekkür ediyorum.
                        hayır ben bir eklenti hazırladım tanbergleri açan onu paylaşacaktım da ondan sordum.

Yorum yap

byagli ve ozkaradag ustanın yardımıyla kendimce performansından tatmin olduğum yapıyı backup aldım https://mega.nz/#F!hh0WXAjY!fW5DgXjfusGaGAtOPM3_YQ üzerinden erişebilirsiniz.

Vay be adaşım, baksana bir de yapamam, beğenmem diye cihazı satacaktın.

Helal olsun sana, kutluyorum.

Çok çabuk kavradın işi.

birali Nickli Üyeden Alıntı
                          Teşekkürler byagli Dostum..İndirme başarılı..
                          Destekleriniz için size,ismini sayamadığım arkadaşlarıma ve sabırla yardımlarını esirgemeyen can dostumuz ozkaradag'a ...
                          Saygı ve Sevgilerimi sunuyorum...
                          Ben bir şey yapmıyorum, sadece bildiklerimi paylaşıp normal bir yapması gerekenini yapıyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

link değişiyor herhalde..

Yorum yap

Link yenilenmiş olup bir sonraki mesajda paylaşılmıştır

Yorum yap

Arkadaşlar saatlerce uğraşıp nedenini bulamadığım backup alma hatası nedeniyle yine tabiki byagli ustanın da katkısıyla yeni bir backup dosyası oluşturduk ve denemelerini yaptım, çok şükür sıkıntı yok. Ayrıca oscam config dosyaları güncellenerek oscam server çalıştırılmıştır. Haricinde @kralex ustanın da eklenti haline getirdiği gurunun oscam çalışması da yine sisteme entegre edilmiştir ancak ben dediğim gibi onu kullanmadım. Bu arada NAS üzerinden film izlemek adına yapmış olduğum tüm ayarlamaları sildim. Bu nedenle olsa gerek backup'ın boyutu gayet uygundur.

Neyse ben lafı fazla uzatmadan bir kaç kez denedikten sonra paylaşmaya karar verdiğim backup'ın son haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Olumlu/olumsuz değerlendirmelerinizi dört gözle bekliyorum. Sevgiler, kolay gelsin cümleten

https://mega.nz/#!opVi2LwD!n6xbwaEVo...Tkratm1L-2B778

Not: SSH'yi aktif etmeyi unutmayın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X