• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Serisi Cihazlara Yazılım Yükleme Talimatı. (Resimli)

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tamam ilgilendiğiniz için teşekkürler.yapacaz artık birşeyler
    :manga::manga:

Yorum yap

• error ! connect with the settopbox. hatası veriyor makineyi programla baglantı kuramıyorum acaba nerde yalnış yapıyorum please yardımcı olun...

Yorum yap

• pc link 2.2 deneyin

Yorum yap

• Değerli Üstadlarım belki yeri değil ama, Sony Lcd HD Bravia televizyon aldım.Bu Tv'ye uygun bir yeni uydu almak istiyorum önerileriniz nedir.Ayrıca, Diz üstü bilgisayarım var tavsiye edeceğiniz model USB'li olursa sevinirim.Teşekkür ediyorum

Yorum yap

• ellerine sağlık kardeş saol

Yorum yap

• arkadaslar enistem bi dosya atmis ama hangi dosya oldugunu bilmiyo makine 2000 cıplus ınf ekranda 8888 yaziyo makine acilmiyo neden oldugunu bilen varmi lütfe+n yardim

Yorum yap

• BOZKURT1977 Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaslar enistem bi dosya atmis ama hangi dosya oldugunu bilmiyo makine 2000 cıplus ınf ekranda 8888 yaziyo makine acilmiyo neden oldugunu bilen varmi lütfe+n yardim
                Cihazına ait uygun yazılımı tekrar boot menüden atarsan problem kalmaz.

Yorum yap

• P+ BASARAK fısı tak 0030 yazar sonra ona uygun ınf veya fmb yazılımı atasan tmm dır ıyı gunler

Yorum yap

• UYDU DUNYASI ORHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    P+ BASARAK fısı tak 0030 yazar sonra ona uygun ınf veya fmb yazılımı atasan tmm dır ıyı gunler
                    cihaz 0030olmuyo
                    sadewce 888 kaliyo caihaz acilmiyor
                    kardes ah aca bilesm sorun kalmayacak

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Cihazına ait uygun yazılımı tekrar boot menüden atarsan problem kalmaz.
                      baglantı hiç yokki kardes yazilim yok diyo ne yaptiysam the software upgrade eror diyo baska bisey demiyo ekran acilmiyo 8888 bölece duruyo yazilimi bir türlü alamiyor

Yorum yap

• ye 2000 plus kullanan yokmu multıvizyonları seyredemiyorum 614p yazılımı var yeni yazılımmı çıktı bana yardım edin nolur şimdiden teşekkürler

Yorum yap

• beni anlayan yok mu 614p ensonmu saygılar

Yorum yap

• 217 düşük olunca nasıl bot 5518 atıyım 2000 fta ?

Yorum yap

• Next ye 2000 plus (free to air ) fta yazılım atma problemi

Arkadaşlar

yazılım atılmadan önce cihaz bilgileri şu şekilde:

yazılım versiyonu: INF046c041703
                              mekanik versiyonu: YKME00040403iids
                              Yükleyici : L.4.0 (yk)

Cihazın üstünde ye 2000 plus yazıyor ayrıca free to air de yazıyor.
                              Burdan yola çıkarak bunun FTA olduğuna karar verdik.

Önce 5518_Boot_0030 ile boot attık. başarıyla tamamlandı dedi.

Sonra da (nisan 2008 yazılımı ) 5518_VE_Boot_YKME_YE-2005 FTA INF614p 041608 MO24.00.hex

ile yazılım attık daha doğrusu atamadık işlem tam bitecekken 5err (herhalde error demek hata ) veriyor.

Cihazı açıp kapatınca
                              0030 da kalıyor. Acaba attığımız yazılımmı hatalı bu cihaza hangi yazılım atılacak. Bu arada pclinklerin hepsini kullandık ama çoğu zaman setbox connection error debug vs hatalar verdi.

ARKADAŞLAR SORUN HALLOLDU: yanlış yazylım atmışım. 5518_VEx_Boot_YKM3_YE-2000_PLUS_INF614o_102607_MO23_1_.00 atınca düzeldi

Yorum yap

• teknoka 2000 cıs sup.pls a fat 32 programı nasıl yükleyecez.bu konu hakkında hiç bilgim yok .yardım lütfen,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X