• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV - Usb'den kaydettiğimi Uydu alıcımda izleme yöntemi nedir?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Super HDTV - Usb'den kaydettiğimi Uydu alıcımda izleme yöntemi nedir?

Next 2000 Super HDTV - Usb'den kaydettiğimi Uydu alıcımda izleme yöntemi nedir?

Uydu alıcımda Usb Disk üzerine kayıt yapabiliyorum.

Usb diski çıkarıp pc'ye taktığımda kayıtlarımı görüp seyrediyorum.

Fakat usb diski uydu alıcıma taktığımda Cihazdan Usb seçeneğine geldiğimde kayıt isimleri gözükmüyor neden ACABA.

göremezsin çünkü bu cihaz diğerleri gibi değil
    usb kayıtlarını uyduda ancak file brose bölümünde görürsün
    kanal düzenlemenin altında kiyerde
    pc de ise http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=47671
    bu link i incele

Yorum yap

File brose bölümünden akşam eve gider gitmez bakıcam teşekkürler...

Yorum yap

selamar kadaşlar sony4500z200hrz de usb den film nasıl izleriz bilen arkadaşlar ayrıntılı bilgi verirse çok sevinirim filmi yükledim fakat çalıştıramadım 2000hd ye taktım ordada çalışmadı çok acele yardımlarınızı bekliyorum.Sorunla ilgili konu bulamadığımdan buraya yazdım.

Yorum yap

sony4500z200hrz de usb den film izleyemezsin çünkü mkv, avi oynatma özelliği yok.

2000 Hd de de oynatamazsın ancak, cihazdan kaydettiğin bir görüntüyü oynatabilirsin.

Senin PopCorn A-110 tarzı film oynatızı alman lazım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X