• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SATILIK 1995 RENAULT FAİRWAY LPGli

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SATILIK 1995 RENAULT FAİRWAY LPGli

1995 fairwaw 1600 motor lpg ruhsata işli değişeni yok 160000 km.de merkezi kilit,oto.cam,camlar filmi,yürürü gayet iyi motor süper yağını suyunu değiştirip binilebilir yeni model bi araç alacagımdan acil satılık 5,750 ytl vade yok satışı verilir hiç sorunu yok ilgilenenler *************msn yada özel pm atabilir...

4e Olmaz Mi

Yorum yap

cagatay01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1995 fairwaw 1600 motor lpg ruhsata işli değişeni yok 160000 km.de merkezi kilit,oto.cam,camlar filmi,yürürü gayet iyi motor süper yağını suyunu değiştirip binilebilir yeni model bi araç alacagımdan acil satılık 5,750 ytl vade yok satışı verilir hiç sorunu yok ilgilenenler *************msn yada özel pm atabilir...
      Açık alanda mail adresi vermek yasak olduğu için mail adresinizi kaldırdım. Size ulaşmak isteyenler PM yoluyla da ulaşabilir.

Yorum yap

özür dilerim

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Açık alanda mail adresi vermek yasak olduğu için mail adresinizi kaldırdım. Size ulaşmak isteyenler PM yoluyla da ulaşabilir.
        slm,üstadım özür dilerim tekrar etmeyeceğim hatamı iyi çalışmalar...

Yorum yap

tesekkurler

hoca1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          4e Olmaz Mi
          teklifin için tesekkurler ama olmaz... güncel...

Yorum yap

araç satılmıştır..konu kapatılabilir yönetici üstadlara tsk. ederim iyi çalışmalar.

Yorum yap

Her iki taraf için de hayırlı-uğurlu olsun. Allah kaza bela göstermesin.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X