• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 hdtv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 hdtv

Arkadasllar benim Next 2000 HDTV alete hangi yazilimi atayimki hem D.smart hemde digitürk orjinal karti okusun veya bu aletde her iki karti nasil kullana bilirim.

ates50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasllar benim Next 2000 HDTV alete hangi yazilimi atayimki hem D.smart hemde digitürk orjinal karti okusun veya bu aletde her iki karti nasil kullana bilirim.
    burdaki son yazılım diji-türk orjinal kart gömülüde sorunsuz çalışıyor d-smart yok ama çalışıyormuş

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49359

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      burdaki son yazılım diji-türk orjinal kart gömülüde sorunsuz çalışıyor d-smart yok ama çalışıyormuş

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49359
      tesekkürler sampiyon ikiside oldu calisiyor.

Yorum yap

ben de d.smart karti acilmadi neden olabilir ki ? bir ayar filnmi yaptiniz

Yorum yap

ali40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben de d.smart karti acilmadi neden olabilir ki ? bir ayar filnmi yaptiniz
          Dikkat edin D-smart kartınız bloke olabilir...
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

- Öncelikle her şeyden önce kartınızı orijinal makinanızda çalıştırmanız şiddetle önerilir.
            - Cihaz sonuçta kartınız okur ama.......!
            - Cihazınıza orijinal kartı takmadan önce kart auto update kısmını kapalı olmasına dikkat edin.
            - Yalnız şunu unutmayın Kartınızın başına gelebilecek her türlü olumsuzluktan siz sorumlusunuz.Daha sonra cihazda kartım yandı dememeniz için................'
            - KARTINIZI ORIGINAL MAKINANIZDA ÇALIŞTIRMANIZ ÖNERİLİR.....
            saygılar

Yorum yap

yanmaz yansa da kurtulsak 5 kurus etmez zaten

Yorum yap

benim d smart kartım yandı tavsıye etmem.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X