• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 25.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hocam emeklerinize sağlık başarılar.

Yorum yap

• ercana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hepinize merhaba,
      25.06 Yazılımını yükledim, "girişler"den kırmızı tuşa basıp hepsini evet olarak işaretledikten sonra "save" yaptım. Buraya kadar her şey normal. Ancak iş şifreli kanalları açmaya gelince "uzun sürebilir yazısı gekliyor" ve gerçekten uzun sürdükten sonra başarısız yazısı çıkıyor. Anlayacağınız güncelleyerek şifreli kanalı açmıyor.

Bu konuda önerileriniz ne olur ???
      İyi akşamlar..
      Önerimiz:

Tps Au işlemini yapmayın boşuna.

Yorum yap

• polsat auto değil

Yorum yap

• teşekkürler emegine saglık saol

Yorum yap

• YAZILIMLAR POLSAT AUTO OLARAK ÇIKMIŞ AMA SONUÇ ALINDIMI ACABA YAZILIMI ATALIMMI KANALLAR UÇACAKSA ATMAYALIM diyorum

Yorum yap

• eline sağlık

Yorum yap

• üstatlar yeni yazılım yükleyince kanallar gidiyor, kaç saat sıraya koyuyoruz sonra kanallar gitmeden bu yazılımları yükleyecek bir formül yokmu kolay gelsin...

Yorum yap

• emekleriniz için çok teşekkürler.
                  hocam galiba sizi takip ediyolar yazılımı çıkarır çıkarmaz deyiştiriyolar
                  çalışmalarınızda başarılar

Yorum yap

• Auto yapmıyor gene çökmüş polsatlar
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• durmadan çök çök bıktık yaw bu polsatlardan 3 günde bir softcam çıkıyor au oluyor sonra tekrar çöküyor.Hocam kanallar gidiyor yüklemesek daha iyi diye düşünüyorum eski yazılımla tek farkı vardı oda artık olmadığına göre yüklemeye gerek yok

Yorum yap

• Sadece Polsat için yüklemeye gerek yok bencede.

Yorum yap

• Evinde bilgisayarı ve interneti olanlar için Polsat Auto'nun çökmesi problem değil. Hatta interneti olmasa bile eş-dosttan k.eyler alınıp kumandadan girilebilir. Mühim olan mevcut alt yapının çalışıyor olması.

Ayrıca son yazılımlara bazı özellikler eklenmiş. DT kart güncelleme sorunu ortadan kalkmış. Cihaz çok stabil çalışmakta. Kanal geçişleri de hızlı. Zaten illegâl izlemenin bir garantisi yok. Ben en çok emek harcayan insanlar için üzülmekteyim. Çalışıp çabalayıp bir hizmet sunuluyor. Peşinden sistem değişince tüm uğraşılar boşa gidiyor. Aslında bu Polsat Auto ile hiç uğraşmasalar daha iyi.

Emeği geçen herkese teşekkürler, saygılar.

Yorum yap

• ark lar 2000 super x plus modele yazılım yüklemesi yapan varmı, ilgilenen ark lara teşekkürler

Yorum yap

• x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Evinde bilgisayarı ve interneti olanlar için Polsat Auto'nun çökmesi problem değil. Hatta interneti olmasa bile eş-dosttan k.eyler alınıp kumandadan girilebilir. Mühim olan mevcut alt yapının çalışıyor olması.

Ayrıca son yazılımlara bazı özellikler eklenmiş. DT kart güncelleme sorunu ortadan kalkmış. Cihaz çok stabil çalışmakta. Kanal geçişleri de hızlı. Zaten illegâl izlemenin bir garantisi yok. Ben en çok emek harcayan insanlar için üzülmekteyim. Çalışıp çabalayıp bir hizmet sunuluyor. Peşinden sistem değişince tüm uğraşılar boşa gidiyor. Aslında bu Polsat Auto ile hiç uğraşmasalar daha iyi.

Emeği geçen herkese teşekkürler, saygılar.
                              Hatta Wap'tan bile bulunabilir.
                              http://www.tagtag.com/taso

Yorum yap

• teşekkürler üstadım umarım buda hemen çökmez çok sağolun
                                SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                                HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                                AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                                LAFMI DİYE...
                                SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                                ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X