• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sırus 5 derece dekı btv sıfresı varsa lutfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ne yalan söyleyeyim bu kanalda izlenecek pek fazla birşey olmadığı için dikkatimi çekmedi. Ama bu uyduya bakan bir çanağım var. Akşama bir bakıp sonucu yazarım.
    test edebildin mi dostum şu kanalı? Teşekkürler...
    Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

Eutelsat W2 16.0°E btv biss sorunu

*********** bana yardımcı olurmusun şu Sirius taki bulgar bTV kanalı için, şifresi heryerde public ama benim cihaz çözmüyor lütfen yardımcı olun, Teşekkürler...
      Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

gunerb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ************ bana yardımcı olurmusun şu Sirius taki bulgar bTV kanalı için, şifresi heryerde public ama benim cihaz çözmüyor lütfen yardımcı olun, Teşekkürler...
        cihazının marka ve modeli nedir @gunerb,keyler aşagıdaki gibidir...
        BTV - 5°E
        Index HEX key
        1F FF 03 11 10 24 C0 DE 00 9E
        Frequency (12465/H/ 10789-7/8)
        Forum Kuralları

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          cihazının marka ve modeli nedir @gunerb,keyler aşagıdaki gibidir...
          BTV - 5°E
          Index HEX key
          1F FF 03 11 10 24 C0 DE 00 9E
          Frequency (12465/H/ 10789-7/8)
          Merhaba cihazın modeli NEXT 8000 XCAM, ben o yazdığın şifreleri girdim ama çözmedi hatta uzun zamandan beri deniyorum olmuyor, formada yazdım ama kimse net bir cevap veremedi, senin deneme imkanın varmı? O kanal her zaman şifrelenmiyor sadece hollywood filmlerinde ve avrupa şanpiyonlar lig maçlarını verdiği zaman şifreye giriyor, Teşekkürler şimdiden..
          Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

konu başlığı düzeltildi,(kişilere özel başlık açılmaz)
            Forum Kuralları

Yorum yap

Merhaba cihazın modeli NEXT 8000 XCAM, ben o yazdığın şifreleri girdim ama çözmedi hatta uzun zamandan beri deniyorum olmuyor, formada yazdım ama kimse net bir cevap veremedi, senin deneme imkanın varmı? O kanal her zaman şifrelenmiyor sadece hollywood filmlerinde ve avrupa şanpiyonlar lig maçlarını verdiği zaman şifreye giriyor, Teşekkürler şimdiden..
              elimde şu an o cihazdan yok,geldiği an test edip sonucu bildiririm...
              Forum Kuralları

Yorum yap

Hocam Eutelsat 16 Derece.de Neo Geora Belgesel Kanalinin Bİss Şİfresİ Yardimci Olurmusun Saygilar

Yorum yap

*********** bana yardımcı olurmusun şu Sirius taki bulgar bTV kanalı için, şifresi heryerde public ama benim cihaz çözmüyor lütfen yardımcı olun, Teşekkürler...
                  mlp kardeş o kanal Sirius ta biss şifreli 16E de ise Cryptoworks şifreli lütfen yanlış yazmayalım özellikle başlıklara
                  Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

Ben de çözemiyorum.Makinem Sunny 7010 D.Yazılımda BISS bölümü var ve 6 sıra da dolu.Bütün identler 0'dır,indexler 00.......05 kadar.Ben de 06 yaptım olmadı,1F,FF,00 olmadı.Anlamadım gitti

Yorum yap

gayet normal yazı yazdım ama yazım silindi, artık bu formda soru veya yorum yapmak zor.
                      Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

Konular birleştirildi...
                        @gunerb kişi adına mesaj acmak yanlış olduğundan yazınız editlenmiş.
                        Esaas konumuza gelirsen inan bu sirrusa hiç bakmadım. ama ilgileneceğim bilgi edinirsem burada paylaşırım.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Konular birleştirildi...
                          @gunerb kişi adına mesaj acmak yanlış olduğundan yazınız editlenmiş.
                          Esaas konumuza gelirsen inan bu sirrusa hiç bakmadım. ama ilgileneceğim bilgi edinirsem burada paylaşırım.
                          Teşekkürler....
                          Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

kanalı dün test ettim focus 8500 dci de çözdü.
                            yalnız dreambox 500 de çözemedim.fbiss,camd3 ve evocamdde...

Yorum yap

setere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kanalı dün test ettim focus 8500 dci de çözdü.
                              yalnız dreambox 500 de çözemedim.fbiss,camd3 ve evocamdde...
                              benim cihazda deneyebilirmisin acaba?
                              Astra at 19.2°E & 23.5°E

Yorum yap

benim cihazda deneyebilirmisin acaba?
                                next cihazım olmadığı için deneme şansım yok malesef!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X