• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Cruiser

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kanal geçiş hızı , görüntü cözünürlüğü nasıl donma olayı varmı dt kart kullanıcıları için yerleşik modül nasıl.

Yorum yap

• eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı
      commi bunlar son kullanıcı fiyatları mı yoksa

toptancılar için mi ?
      son kullanıcı fıatları
      We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

• aslankral Nickli Üyeden Alıntı
        Kanal geçiş hızı , görüntü cözünürlüğü nasıl donma olayı varmı dt kart kullanıcıları için yerleşik modül nasıl.
        hersey cok guzel hersey calsıyor donma su ana kadar raslamadım 160 tane cıhaz test ettım pazar gunu

Yorum yap

• kadiraksoy Nickli Üyeden Alıntı
          16 derece ozellikle digialb ve itv eklenirse mukemmel olur ...
          okay not alındı gereklı yerlere ıletırız

Yorum yap

• rs232 kablo baglantisi nasil olmali ?

saygilar.

Yorum yap

• burdan bakabılırsınız resme

Yorum yap

gömülü modülde dt yasal kart denendimi şifre degişikliklerinde yerleşik modül karta yazıyormu
                test edılmıs calısıyor key degısımınde

Yorum yap

• benim pc de comport yok xcruiser icin bir donusturucu alacagim piyasada 10 ytl den 40 ytl ye kadar usb-rs232 ceviriciler var hangisi %100 uyumludur bu cihazi su an donusturucu ile kullanan var mi varsa hangi marka donusturucu kullaniyorsunuz ?

tesekkurler.

saygilar.

Yorum yap

• gömülüsünde dt kart calışıyormu sorunsun bu soruma cevap alamadım?

Yorum yap

gömülüsünde dt kart calışıyormu sorunsun bu soruma cevap alamadım?
                      commi ustad cevap vermis iste @aslankral sayfanın en ustunde ..

Yorum yap

• 14 sayfa okudum fakat teknik özellikleri ile ilgili hiç bir bilgi yok . chip,flash ve ram optik çıkış (ac3 destekli) vs. Forumda yazılımları verilmiyeceğine göre uydudan güncelleme varmı ? yoksa ihtiyaç durumunda koltuğumuzun altına alıp yetkili servismi arayacağız bu konuda bilgi verirseniz memnun oluruz .
                        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• üstadlar ben de bu cihazı alacam fakat kayseri de bulabilirmiyim yok sa istanbul veya baska bi yerden siparişmi verecem bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkurler

Yorum yap

• ATM Nickli Üyeden Alıntı
                            valla ben actım telefonla konustum
                            mart ayında wireless -ethernet modellerıde gelecekmıs.
                            adsl ımız zaten var pc gerektırmıcek bekleyelım bence pvr bır cıhaz cok guzel olacak gıbı..
                            cıhaz ıle ılgılı ayrıntıları beklıyoruz.....:cuara:
                            Bende bu cihazı bekliyorum.... Ethernet olması bilhassa wireless -ethernet çok iyi olur.... Tunerin iyi olması da cabası.....Birde karşılıklı kart paylaşmı da yapılabilirse kimse bu cihazı tutamaz....Hele bir de fiyatı uygun olursa değmeyin keyfimize

Yorum yap

• cokof Nickli Üyeden Alıntı
                              14 sayfa okudum fakat teknik özellikleri ile ilgili hiç bir bilgi yok . chip,flash ve ram optik çıkış (ac3 destekli) vs. Forumda yazılımları verilmiyeceğine göre uydudan güncelleme varmı ? yoksa ihtiyaç durumunda koltuğumuzun altına alıp yetkili servismi arayacağız bu konuda bilgi verirseniz memnun oluruz .
                              selam
                              1-chıp sti5518
                              2-flash 2mb
                              3-sdram 8 mb
                              4-ac3 coaxcial 300 ve 400 de var
                              5- optik cıkıs yok
                              6- uydudan su anda yok
                              7-cıhazı nerden aldıysanız sorun halınde yenısı ıle degıstırılır sorun olmaz

Yorum yap

• serdar62 Nickli Üyeden Alıntı
                                Bende bu cihazı bekliyorum.... Ethernet olması bilhassa wireless -ethernet çok iyi olur.... Tunerin iyi olması da cabası.....Birde karşılıklı kart paylaşmı da yapılabilirse kimse bu cihazı tutamaz....Hele bir de fiyatı uygun olursa değmeyin keyfimize
                                wrillesle programda var hangı cıhaza ıstesenız yazılım yuklenebılır sorun yok
                                satıya yukleyın dersınız yukler ama kendı wrillesiyle calisır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X