• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Mp3 16.10.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Kolay gelsin. Ellerine bilgilerinize uğraşlarınıza çok teşekkürler.......
    MEHMET CEYLAN

Yorum yap

Değerli üstadım ellerin dert görmesin,çok teşekkür ederim.Sağolun,varolun.

Yorum yap

kur yükselişinden tüm dolar euro endeksli cihazların fiyatı artarken next de yok bu fırsat kaçırılmamalı

Yorum yap

Sayın mach hocam yazılım için teşekkürler.Gördüğünüz bugları bildirin demişsiniz gördüğüm buglardan biri mp3 çalış hızının yüksek olması.Birde 10-10-2008 16-10-2008 Yazılımlarında kebap makinada kitlenmeye sebep oluyor halbuki 12-09-2008 yazılımında gayet stabil çalışıyor.Bu konudadaki gerekli bugları gelecek çalışmalarınızda gidereceğinizi umarak çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim

Yorum yap

kgu45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Sayın mach hocam yazılım için teşekkürler.Gördüğünüz bugları bildirin demişsiniz gördüğüm buglardan biri mp3 çalış hızının yüksek olması.
            Bu bir bugdır buna amenna.

kgu45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Birde 10-10-2008 16-10-2008 Yazılımlarında kebap makinada kitlenmeye sebep oluyor halbuki 12-09-2008 yazılımında gayet stabil çalışıyor.Bu konudadaki gerekli bugları gelecek çalışmalarınızda gidereceğinizi umarak çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim
            Ama bunun için yapılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Çünkü yasal bir kart değil destek verilmiz bu tür kartlara.

Yorum yap

tasarım hocam diyer next 2000hd bu yazılım atılıyormu yoksa e-sata içinmi teşekkür ederim.

Yorum yap

nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Aynı yazılımı E-sata'sız modellerede USB stic'iniz vasıtasıyla rahatlıkla atabilirsiniz.Şu anda 8 gb stic'ime Enstrumental MP3 attım gayet güzel dinliyorum.Sakınca yok yani.Güle güle kullanın
                nebu tv atabilirsiniz diyor
                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Teşekkürler

Hocam gerçekten güzel bir yazılım olmuş.
                  ANcak mp3 kalitesinde sanki biraz sorun var gibi
                  acaba kalite arttırımı ile ilgili birşeyler yapılabilirmi.
                  Çünkü müzik olarak son derece güzel bir müzi,gi güzel bir sisteminde dinledim cihaz vasıtası ile optik baglantı ile.
                  Bana biraz yetersiz geldi kalite olarak .
                  Sizlerde de aynı şey oldumu?

Yorum yap

ellerinize sağlık hocam
                    next machina 3d

Yorum yap

[QUOTE=Tasarım;363880]Bu ayın sonunda hepsi değişecek zaten. [/QUOTbilgi için teşekürler cihazlarda taratmada çok zamanımı alıyor o yüzden usta yeni uydu tp. transferi yarım sat olunca artık başka işler yapmaya gidiyoruz
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

mach1 hocam ellerine saglık güzel olmuş ama müzikleribiraz hızlı çalıyor sesleri degiştiriyor

Yorum yap

ses seviyesinin son 3 değerinde seste çatlama oluyor. önceden bazı kanallarda da vardı ama mp 3 lerin hemen hemen hepsinde var . sesteki çatlama giderilirse iyi olur.....

emeği geçenlere teşekkürler ...kanal geçişleri biraz daha canlandı gibi .....

Yorum yap

hocam emekleriniz için teşekkürler . fakat sanki biraz hızlı çalıyor. onu düzeltebilirmiyiz?

Yorum yap

sesdeki çatlama

ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ses seviyesinin son 3 değerinde seste çatlama oluyor. önceden bazı kanallarda da vardı ama mp 3 lerin hemen hemen hepsinde var . sesteki çatlama giderilirse iyi olur.....

emeği geçenlere teşekkürler ...kanal geçişleri biraz daha canlandı gibi .....
                              Bunun nedeni TV'niz veya bağlamış olduğunuz ses sistemi olacağını unutmayınız. En iyi ses sistemlerinde bile ayar düğmesi % 75 üzerine çıkarsa ya hoparlörden kaynaklanan yada sistemden kaynaklanan bozulmalara sebep olur. Ayrıca mp3 sıkıştırma türüne bağlı bozulmalarda olur.

Yorum yap

hocam yazılım için tesekkürler elinize sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X