• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

üstadlar yardımlarınızı bekliyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstadlar yardımlarınızı bekliyorum

next ye 2000 x cıs plus kullanıyorum yazılım attım uydu tanıtımlarını da yaptım hazır kanal eklemek istiyorum bu konularda acemiyim yardımcı olursanız sevinirim yazılım attıktan sonra tarama falan yaptım sinyal yok diyor ne yapmam gerekir

üstadlar yardımlarınızı bekliyorum

next ye 2000 x cıs plus kullanıyorum yazılım attım uydu tanıtımını da yaptım fakat kanal falan bulamıyorum sinyal yok diyor yazılım atmadan önce de böyleydi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

Yorum yap

uydu seçiminden dıseq ayarlarını yaptın mı

Yorum yap

ya kablonda yada lnb de sorun var konturol et
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

hüseyin17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          next ye 2000 x cıs plus kullanıyorum yazılım attım uydu tanıtımını da yaptım fakat kanal falan bulamıyorum sinyal yok diyor yazılım atmadan önce de böyleydi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler
          Yazılım atmadan önce de aynı sorunu yaşamışsanız ilk akla gelen çanak antenin ayarı bozulması, ikincisi LNB DıseqC veya kabloda sorun olması, üçüncü olasılık ta Receiverinizde donanımsal bir sorun.
          Receiverinizin kontrolünü başka çalışan bir sistemde yapabilirsiniz. Orada çalışıyorsa sizin sisteminizde sorunu giderin, çalışmıyorsa bir Next Yetkili servisine başvurun

Yorum yap

Burada da aynı mesajınız var.
            Bir soruyu defalarca yazmaya gerek yoktur.

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

1- sevgili hüseyin17 kardeşim cihazındaki sorun düzeldi ise bir yanıt yazarsan konuyuda arkadaşlar kapatıp kirlilik olmaz
                2- düzelmedi ise sorun tam olarak ne ekipmanların ne açık yazarsan çok kısa sürede yardımcı olmaya çalışırız.

Yorum yap

next

sevgili üstadlarım özellikle sorunumla ilgilendiğiniz için çok sağolun problemimi hala çözebilmiş değilim bu konularda da acemi olduğum için kendimce birşeyler yapmaya çalıştım ama maalesef olmadı bana da servise götürmek kaldı her şey için tekrardan çok sağolun hürmetler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X