• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

qnec107.31 10/25/06

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• qnec107.31 10/25/06

slm arkadaşlar son çıkan share yazılımından dolayı çokdığını sandığım bir sorun nedeniyle eki yazlımı atıp denemek istiyorum fakat forumda bulamadım.acaba nereden bulabilirim cihazım 2000 cx super usb li (qnec107.31 10/25/06 ) saygılar..

forum da o yazılımı bulamazsın cünki o yazılımlar cihaz üzernin de son yazılım olarak geldiler verir se mach 1 hoca verir sorun ne yaz beraber cözelim
    NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
    atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

cihazımdaki sorun bu...
      2000cx super usb li cihaz kullanıyorum son shareli yazılımı yükledikden sonra bir sorun oluşdu çanağın birinde diseqc motor var diğeride türksat uydusunda ve bu iki çanağı diseqc siwiçle birleştirip kullanıyordum fakat yazılımı attıkdan sonra türksatı seyrederken hotborta gecince sinyal yok diyor uydu ayarlarına girip transportırların üzerine gelince sinyol geliyor ve kanallar açılıyor tekrar türksattaki birkanala gidince yine sinyal yok diyor yine aynı işlemi yapınca sinyal geliyor. yazılından sonra reset attım siwici yeni almışdım next marka. caaba sorun nedir yardıncı olursanız sevinirim saygılar

Yorum yap

sorun kablo

Aynı şey bende de vardı.Cihazla LNB arasındaki kabloyu yeniledim.Sorun çözüldü.Kablo da sorun yoksa diseq switchte vardır. Oda değilse mutlaka kabloda kısa devre vardır.O da şase kablosu conectörün bir yerine değmiştir.Bence sorunu cihazda veya yazılımda arama.Saygılar

Yorum yap

alakan için teşekkür ederim. kablo uclarını yeniledim ve lnb değiştirdim düzeldi.

Yorum yap

düzelmişdi ama bir müddet sonra yine aynısı oldu..!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X