• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Fta-Cı 29.3.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Fta-Cı 29.3.2007 Yazılımları

Turner cryptoworks Hotbird 10949/Astra 11778 eklendi
    Kabel vision 23.5 Astra nagra2 paketi eklendi
    http://www.lyngsat.com/packages/kabel.html
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

sayın mach1 hocam yazılım için teşekkürler saygılarımla
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

son baktığımda tps paketi auto'ya devam ediyordu onlarda değişiklik yok ..

Yorum yap

selamun aleykum ..hocam ben bişi sorucaamm..lütfen bu konuya eğilirseniz beni çok sevindirirsiniz..benim derdim daha önce de söölediğim gibi makinem bu aralar çok sık donmaya kilitlenmeye başladı...acaba orjinal bir yazılım varsa en son çıkandan veya ne biliym benim veya benim gibi sıkıntısı olanların işine yarayacak bir yazılım olursa sevinirim...bu son verdiğin yazılım yüklersem sıkıntım gider mi mesela...ama dediğim gibi ben orjinal yazılımdan yanayım..eğer güzel bir orjinal yazılımı bulabilirsem sayenizde ki ( o kadar aramama rağmen orjianl yazılımı bulamadım ) ilk önce onu atar sonra da sizin verdiğiniz yazılımları atarım...saygılarımla..Allaha emanet olun

Yorum yap

mach1 hocam yazılım için teşekkürler next makina aldıgım için iyi yapmışım
          sizin sayenizde iyide gidiyor..
          birde orjinal yazılım nasıl oluyor onu mühendis arkadaşlar yazmıyormu yoksa TSE den onaymı alınıyor
          çalışmalarınızda başarılar dilerim....

Yorum yap

sanırım arkadaşın kastettiği şey emu'suz ve sonradan şifreli kanalları çözmesi için tadilat yapılmamış olan yazılım..

Yorum yap

Sayın Mach1 hocam yazılımlar için teşekkürler.Başta siz olmak üzere tüm islam aleminin ve forum dostlarının mübarek mevlid kandilinide kutlarım.selam ve saygılar
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

sayın hocam.cihaza yazılımı yükledim.ama 1.72 keyfly ile malesef 4 sefer denememe ragmen softcam key dosyasını almadı.cihaz standby konumunda iken.
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

hayırlı olsun aksma atarız yazılımı saygılar..
                  ReKo

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

tako 2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sayın hocam.cihaza yazılımı yükledim.ama 1.72 keyfly ile malesef 4 sefer denememe ragmen softcam key dosyasını almadı.cihaz standby konumunda iken.
                      Daha biraz önce attım 1.72 ike key dosyası cı ultra ve pvra sorun yok bende gidiyor ...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ne yazikki tum kanallari yeniden taratiyorum, STB 2.1 ise yaramadi . Ayrica MACH1 hocam, teletext problemi hala devam ediyor. Reset-yazilim-Reset yapip tum kanallari 0 dan yaptim ama teletext bir kere acildimi surekli aciliyor olduk olmadik yerde kapatsan bile, hangi kanalin ustune gelirsen onun teletext i aciliyor mac1 hocam suna bir cozum getirin lutfen. Benim televizyonun teletexti yok uydunun ozelligi olan teletext i kullaniyorum. Yazmayi unuttum makina 9000CI.
                        Saygilar

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Daha biraz önce attım 1.72 ike key dosyası cı ultra ve pvra sorun yok bende gidiyor ...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın hocam işlem tamam.ufak bir ayrıntıda atlama yapmışım.tekrar yazılım için teşekkür ederim.selam ve saygılar

Yorum yap

Hocam Sağolasın Teşekkürler

Yorum yap

acaba hotbirdte acabıldıgı kanallar bunlarmı.
                              Mediatel MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Tele Lumiere MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Adjara TV MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Sun KTV MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V ANB (Arabic News Broadcast) MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Sun TV MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Al Mustakillah MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V DMC Channel MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Prime TV MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Tapesh TV 2 MPG2 27500 3/4
                              TV-DIG 122 10.949 V Al Forat MPG2 27500 3/4
                              yazılım için saolun.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
                              Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
                              Diğeri illa gidip bulucam demiş
                              Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
                              Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
                              Karınca cevap vermiş;
                              Sevdiğime gidemesemde
                              Uğrunda ölemem mi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X