• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 20.06.2006 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sirius ok
    emeği gecenlere tesekkürler

Yorum yap

arkadaşlar cw bölümünde her kanalın ayrı ayrı keyleri için yer açılmış keyler verildikçe ilgili bölüme girilir vede izlenir şu anda key bölümü boş sadece altyapısı oluşturulmuş benim anladığım bu... tps zaman zaman kısa süreli açıp tekrar degişiyor...sanırım yöntem olarak bi ara verilmişti çalışanı sırayla silip bulmak....ama çok zor ...emek verenlerin ellerine sağlık..
      selamlar iyi çalışmalar...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

hocam bu yazilimla astradaki easy.tv da aciliyormu?
        bilginize tesekürler!

selamlar

Yorum yap

yazilimi attim!
          dicem birtek sey var! sagolun! helal olsun size!

cok tesekürler! sizler büyüksünüz! :-)

selamlar!

Yorum yap

arekadaşlar yazılımı attım hıc bırşey acmadı kanalbırıde yazılımdan sonra resetlıyeyım mı makınayı cevap verırsenız memnun olurum

Yorum yap

yeni yazılım da kanl 1 yok mgm yok (10 derecedeki),nba tv yok srg ler yok sadece 5 derecedeki 3-5 kanal var yok aga ben eski yazılımı yüklüyorum bu yazılım işe yaramaz.....yinede teşekkürler...

Yorum yap

oguzturk Nickli Üyeden Alıntı
                yeni yazılım da kanl 1 yok mgm yok (10 derecedeki),nba tv yok srg ler yok sadece 5 derecedeki 3-5 kanal var yok aga ben eski yazılımı yüklüyorum bu yazılım işe yaramaz.....yinede teşekkürler...
                slm. Arkadaşım biraz konuyu anlamadıysan forumu bu konu hakkında biraz araştırmanı tavsiye ederim biraz araştırmış olsaydın böyle bir yazı yazıpta ,
                bizim için gece gündüz uğraşıp bizlere hizmet veren ustalara böyle davranmazdın . lütfen daha makul olalım. anlamadıklarımızı soralım ama böyle degil ...
                NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
                Mustafa Kemal ATATÜRK

By gezgin55

Yorum yap

herşey fullll saol doktor ve mach 1 hocaaa

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

yazılımdan sonra reset atacazmı bende hıbırını acmadı doldurukenmı yanlışyaptım aceba stanbaydakene dolduracam yoksa onunu yanıp sonen 30 dakenmı acmadı anlamadım gıttı

Yorum yap

arkadaşlar sayın doktorun belirttiği gibi yazılımı attıktan sonra en alttaki soft cami yüklüormusunuz onun belirttiklerini açıor bende motorlu çanak var sriues thor ve telstar uydusunda bazı kanalları açıor ama soft cami atmayı unutmayın derim saygılar ii seyirler benim derdim hispa onu bekliorum sayın hocalarımızdan
                        NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

bence ii dene derim

:trts: :trts: :trts:
                          oguzturk Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşım soft cami at nba kanal bir mgm var hepsi saygılar
                          NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
                            Arkadaşlar Yeni Yazılımlar İle İlgili Görüşlerinizi Burada belirtebilirsiniz ..
                            bu yazılım nerde birde next 2000 cis x plus hangi seriye giriyor???

Yorum yap

Merhaba yazılımı attım ellerinize saglık.Yalnız ilk actıgımda multıler acıldı sonra acılmadı.Nasıl acabiliriz.. .?

Yorum yap

acamadım arkadaşım sofcamıda attım kanak1 yok dıgerlerıde yazılımı syanbaydakenımı atcas

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X