Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > İnternet - Bilgisayar - Multimedia > İnternet Dünyası > Mesajlaşma Programları (MSN vs..)

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Eski 22-06-2007, 15:38   #1
sile
Özel Üye

sile kullanıcısının avatarı

Üye No: 124
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Next 8000

Lightbulb MSN şifrenizi kim çaldı?

MSN şifrenizi kim çaldı?
MSN şifrelerinizi çalanları nasıl tespit edeceksiniz? Artık bu tespiti yapmak çok kolay..

Kişisel haberleşme ve sohbet programı MSN şifresi çalınanlara iyi haber. Ankara Adliyesi, MSN şifresinin çalındığı iddiasıyla kendilerine yapılan başvurularda olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti.

Teknolojinin yaygınlaşmasıyla internet üzerinden yapılan haberleşmelerde büyük oranda bir artış meydana geldi. İnternet üzerinden yapılan haberleşmelerin büyük bir bölümünü de kullanıcıların karşılıklı kullandığı MSN programı oluşturuyor. Ankara Adliyesi Cumhuriyet savcıları, son dönemlerde kendilerine ’MSN şifremi çaldılar’ şeklinde başvuruların yapıldığına dikkat çekerek, "MSN şifresini kimin çaldığını ve kullandığını kısa sürede tespit edebiliyoruz" haberini verdi.

MSN şifre hırsızları hakkında bilişim suçlusu işlemleri yaptıklarını belirten yetkililer, MSN şifresini çalanları nasıl yakaladıklarını da şöyle anlattı:

"Microsoft Corporation’un Türkiye Temsilciliği İstanbul’du. Bu şirkete yazı yazarak, şifresi çalınan kişinin adresini kullanan kişilerin IP numaralarının tarih, ve saat detayları ile birlikte savcılığımıza gönderilmesini rica ediyoruz. Yaptığımız başvuru üzerine şirket, IP noların, tarih ve saatlerin olduğu dökümü bize gönderiyor. Daha sonra IP noları, karşısındaki tarih ve saatleri İl Telekom Müdürlüklerine göndererek kullanıcıları tespit ediyoruz"

vatan
________________________________________________________________________________
Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
Anlat içinden geçenleri
Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
Bizde varsa yoksa gururdan yelek..
sile is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-07-2007, 18:48   #2
ramis
Deneyimli Üye

ramis kullanıcısının avatarı

Üye No: 11274
Giriş: 29-03-2006

Uydu Alıcısı: next botech her modeli

Kart Paylaşımı: 2000 süper. modelleri

arkadaşlar yardım edin msn mi çaldılar tanıdaklardan benim adıma knt istiyolarmış ne yapabilirim lütfen yardım edin acill
ramis is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-07-2007, 00:57   #3
Hevalcano
Özel Üye

Hevalcano kullanıcısının avatarı

Üye No: 24
Giriş: 31-10-2005

ramis yapacağın işlem yukarıda yazılı git cumhuriyet savcılığına bi dilekce ver.
Hevalcano is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2007, 11:10   #4
SEVMEK46
Banlanmış

SEVMEK46 kullanıcısının avatarı

Üye No: 5448
Giriş: 17-01-2006

Uydu Alıcısı: YU-MA-TU MX 1000 CI & DREAMBOX 500 S SATELLITE DIGITAL RECEIVERS

Kart Paylaşımı: ^^Dreambox^^-^^CCcam Server & Gbox Server & Newcamd Server Online^^
Thumbs up

Evet benim msn de uzun zaman önce çalındı acaba buna faidesi olurmu sizce_?
SEVMEK46 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2007, 11:25   #5
kenan_citak
Kıdemli Üye

kenan_citak kullanıcısının avatarı

Üye No: 1047
Giriş: 13-11-2005

Uydu Alıcısı: bütün next modelleri

Kart Paylaşımı: next MACHİNA3D

malesef benimkide çalınmştı ama ben geri aldım çok şükür...
________________________________________________________________________________
MACH1 HOCAM SAĞOLSUN
kenan_citak is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-11-2007, 12:12   #6
SEVMEK46
Banlanmış

SEVMEK46 kullanıcısının avatarı

Üye No: 5448
Giriş: 17-01-2006

Uydu Alıcısı: YU-MA-TU MX 1000 CI & DREAMBOX 500 S SATELLITE DIGITAL RECEIVERS

Kart Paylaşımı: ^^Dreambox^^-^^CCcam Server & Gbox Server & Newcamd Server Online^^
Question

Alıntı:
kenan_citak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
malesef benimkide çalınmştı ama ben geri aldım çok şükür...

geri aldın ama nasıl?
SEVMEK46 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık