• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cccam yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cccam yazılım

next süperler için cccam yazılım çıkacakmı ustalar

amuammer Nickli Üyeden Alıntı
    next süperler için cccam yazılım çıkacakmı ustalar
    çıktı 2000 hd tv bölümüne bak.
    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
    VU+ SOLO 2
    Popcorn Hour A-210
    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      çıktı 2000 hd tv bölümüne bak.

hd için degil sormsk istedigim diger cx-cıs vb cihazlar için sormuştum rsa 232 kabloyla bilgisayardan internet üzerinden mesela böyle birşey olamazmı acaba hocam bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum yap

tahminimce cx net'e çıkabilir benimki sadece tahmin tabii.
        VESTEL UD9200 4K LED TV
        ARÇELİK 32" LED TV
        2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

selam arkdşlr cahilliğimi bağışlayın ama bu cccam yazılımı ne işe yara vede next 2000cıs super içinde var mı bu yazılım benide aydınlatırsanız memnun olurum,şimdiden teşekkür ederim.KONEKA.

Yorum yap

koneka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selam arkdşlr cahilliğimi bağışlayın ama bu cccam yazılımı ne işe yara vede next 2000cıs super içinde var mı bu yazılım benide aydınlatırsanız memnun olurum,şimdiden teşekkür ederim.KONEKA.
            cccam yazılımı yaklaşık 4 5 yıldır lınux receiverlar tarafından yaygın olarak kullanılan kart paylaşım sistemi daha sorunsuz bir sistem olduğu için onu tercih ediyorlar

evet hd ye cccam çıktı ama test linux bir cihazda sorunsuz çalışan server nextde sorunlu çalışıyor yani daha çok yol var umarım ustalar düzeltir

Yorum yap

mydonese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cccam yazılımı yaklaşık 4 5 yıldır lınux receiverlar tarafından yaygın olarak kullanılan kart paylaşım sistemi daha sorunsuz bir sistem olduğu için onu tercih ediyorlar

evet hd ye cccam çıktı ama test linux bir cihazda sorunsuz çalışan server nextde sorunlu çalışıyor yani daha çok yol var umarım ustalar düzeltir
              linux felan sorun değil nextde yapar bu işi....

Yorum yap

next yapar ve beklıyoruz . cx net lerde . onemlı olan cccam icın adım atmak . ve nextın cıhazı . cok daha guzel. tum işlelerde. ku7lanım acısından

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  next yapar ve beklıyoruz . cx net lerde . onemlı olan cccam icın adım atmak . ve nextın cıhazı . cok daha guzel. tum işlelerde. ku7lanım acısından
                  arkadaşım bendede next var 2500dpcı süper modeli var

iy bir fiyat veren olursa hemen okutacam cihazların kullanım açısından bende eskiden senin gibi düşünürdüm ama dreambox kullanmayı ögrendikten sonra artık öyle düşünmüyorum

cccam yazılımına gelince umarım bizler görürüz temennim bu yönde

Yorum yap

mydonese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım bendede next var 2500dpcı süper modeli var

iy bir fiyat veren olursa hemen okutacam cihazların kullanım açısından bende eskiden senin gibi düşünürdüm ama dreambox kullanmayı ögrendikten sonra artık öyle düşünmüyorum

cccam yazılımına gelince umarım bizler görürüz temennim bu yönde
                    slm arkadasım kanal ekle sıl . tası . cok daha sorunlu. 2000 serisı cok daha guzel.zevkler tartışilmaz.

Yorum yap

naum99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      slm arkadasım kanal ekle sıl . tası . cok daha sorunlu. 2000 serisı cok daha guzel.zevkler tartışilmaz.
                      openedit programı ile o dediklerin tüm cihazlardan çok daha hızlı yapılıyor üstelik her yazılımda kanal listesinin uymaması diye bir durum yok yap bir tane kendine göre liste sakla bilgisayında geri yüklemesi 30 sn.

eskiden bende senin gibi düşünürdüm

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X