• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Opos Ve Next 8000

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arslan_kral Nickli Üyeden Alıntı
    saol eagle arkadas.

önemli değil işin görülsün yeterki :byeeee: :byeeee: :byeeee:

Yorum yap

eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı
      önemli değil işin görülsün yeterki :byeeee: :byeeee: :byeeee:
      işte paylaşmak bu teşekurler eaglepaw
      Next&Nextstar Satellite Systems
      İyiye değil en iyiye sahip olmak için!

Yorum yap

saol ustat,ama diger forumlarda yayinlandigini duydum.ustelik adiyla saniyla bahsediyorlar.bu ne yasak boyle.bir arkadasim bana diger forumlardan alipta yolladi key dosyasini.oposun adresinide bilmiyorsum.mucadelem o yuzden.bilen arkadaslar ozel pm de atmiyor.diger forumda bu gibi durumlarda ozel pm ler gelirdi.saygilar.
        hangi forumda veriyormuşum ne adı sanı anlamadım arkadaşım oposun sitesini yasak değilki her yerde var
        http://opos-card.mine.nu ordan alacaksın çıktığı zaman dosyaları
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

bende aynı linki pm ile attım arkdaşa

Yorum yap

hayir mach1 senin verdigini soylemedim.baska forumlarda cok rahat konusuyorlar.program veriyorlar onu anlattim.ok artik opos sitesinden alirim.arkadas yollamisti saolsun.kurallara bende bagliyim.bazi seyleri bulamadigimda buraya yazip yardim istiyorum.simdide indirdim dat dosyasini atamadim.bir arkadas pm gonderirmi.saygilar.

Yorum yap

Eski yüklü kartını 3.5 mhzde tak opos cw update editörünü aç editörün olduğu klasör içine dat günceli koy comunu seç update de yapar dat yani editör ile aynı yerde olacakki okusun ordan başka yerden göremez arslan...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar Next-8000 lere yazılım beklemekten yoruldum ve biraz bazı yerleri araştırdım.Bir arkadaş sayesinde bir site buldum ve buradaki cihazları tek tek inceledim ve Next-8000 XCAM PLUS(PCM1725)cihaza uygun bir yazılım bularak cihaza yükledim.Her şey aynı sadece mavi tuş ekolayzer bölümü yok.Ve böylece donma sorunlarından kurtuldum.XCAM Plus(PCM1725) olanlar deneyebilirler.Ben yazılımı superLoader106 ile yükledim ve cihazı resetledim.
                Buyrun yazılımburadahttp://www.echo-sat.com/SW/Echosat/E...uper%20X50.zip

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
                KaYaCaN*

Yorum yap

saol ustat herkes anlatti ama en kolay sekilde sen anlattin.digerlerini anlayamamistim.ince bir nuans var.dosyalari bagimsiz yerde birlestireceksin.iste puf noktasi bu,cokta basitmis ya biraz dikkat etmek gerekiyor. saygilar..

Yorum yap

saol ustat herkes anlatti ama en kolay sekilde sen anlattin.digerlerini anlayamamistim.ince bir nuans var.dosyalari bagimsiz yerde birlestireceksin.iste puf noktasi bu,cokta basitmis ya biraz dikkat etmek gerekiyor. saygilar..

selam

@arslan_kral sen gel ben sana öğreticem :kiskis:

gözün kapalı yapıcaksın gözün morarıcak senin, hahaha bu sebeb ile gözün kapalı yapabileceksin :kiskis:

ben sana öğretirim sen takma kafanı.... kay:

sevgiler
                    www.teknoshare.com

Yorum yap

ziyaretine gelecegim TEKNOKA.

Yorum yap

ziyaretine gelecegim TEKNOKA. caylari

Yorum yap

ziyaretine gelecegim TEKNOKA.caylari hazirla.ama simdi degil))

Yorum yap

bendede halen kilitlenme oluyor

Yorum yap

Forumumuza öncelikle hoşgeldin @gungor.
                              17/10/05 yazılımını yüklediniz mi?...
                              Doğry bir şekilde ve uygun loader ile yüklemenizi yaptınız mı?...
                              Kilitlenme sorunu büyük ölçüde giderildi....
                              Saygılar.

Yorum yap

ben denedim arkadaşlar 8000 xcam dadonuyor xcrypt mükembel calışıyor

BİLGİ PAYLAŞTIKCA ARTAR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X