• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 (07-09-06) Yazılımları ile İlgili Görüşler Ve Sorunlarınız

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Benim yaptıgtım testler tam olarak bu yazılım test edilmemiş bilgi bolumu yok acaba neden ismi degişmiş oceden 9000 fta yazardı ona bile erinilmiş artı bu emu kilitleniyor bazen hiç biyer açmıyor a zaman resetlemek zorunda kalıyoruz garip cidden.Ve 01 identli tps keyleri emu da gozukmuyor.kumandadan degiştiremiyoruz.

Yorum yap

:manga:
      sergi6666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Benim yaptıgtım testler tam olarak bu yazılım test edilmemiş bilgi bolumu yok acaba neden ismi degişmiş oceden 9000 fta yazardı ona bile erinilmiş artı bu emu kilitleniyor bazen hiç biyer açmıyor a zaman resetlemek zorunda kalıyoruz garip cidden.Ve 01 identli tps keyleri emu da gozukmuyor.kumandadan degiştiremiyoruz.
      !!!!!! 9000ci 'cılar olarak bizde bu sorunlarla karşılaşacakmıyız mach1 hocam ?????: :ahaha: :nebileyim :zipla:

Yorum yap

Hocam 9000 FTA için sadece yazılımı mı yüklüyoruz? Bu softcamıda yükliycezmi bu softcamı yoksa sadece CI larmı kullanıyo bilgilendirirmisiniz. yeni keyleride yayınlıycakmışınız şimdiden teşekkürler. emeğinize sağlık

Yorum yap

Her ikisinede yazılımı yükledikten sonra reset atılıp ardından softcam yüklenecek...

Yorum yap

Teşekkür ederim pride İlgine Sağol

Yorum yap

sergi6666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bilgi bölümü var arkadaşım,sadece bilgi yazmıyor,unutulmuş yada gizlenmiş olabilir,sistem bilgisi menüsünde en alta in ve hareketli isimsiz bannerde ok bas, bilgi menüsüne ulaşırsın...
              kolay gelsin...

Yorum yap

arkadaşlar yazılımı aynen belirtilen şekilde yüklüyorum fakatyükleme başlıyor ve %0 downloading yazıp kalıyor ilerleme olmuyor ne yaptımsa düzelmedi bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden sağolun

Yorum yap

Aksan kardeş XP kullanıyorsan açık diğer programları kapa. Bende avast aktif iken tüm denemelerimde yükleyemedim. Virüs programınıda kapayınca ancak yüklendi.
                  Selamlar,

Yorum yap

Bende Next Ye9000fta Var 09/06/2006 Yazilimini Ykledİm. Ondan Sonra Bazi Özellİkler Gİttİ. Zannedersem. Mesela Kanal Lİstesİndeyken Favorİye Bastiimda Lİsteden Favorİ Ye O Kanali Ekleyebİlİyordum. Ama Son Yazilimdan Sonra Eklenmİyor. ???
                    Şİmdİden TeŞekkÜrler.

Yorum yap

Müfit kardeş onuda denedim ama olmuyor ilgilendiğin için sağol

Yorum yap

arkadaslar benin makina da bilgi yazan bolum once vardi ama son yazilimi attiktan sonra gozukmuyor onun icin de emuyu actif hale getiremiyorum ne yapmaliyim tesekkurler

Yorum yap

avsarbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaslar benin makina da bilgi yazan bolum once vardi ama son yazilimi attiktan sonra gozukmuyor onun icin de emuyu actif hale getiremiyorum ne yapmaliyim tesekkurler

Sevgili arkadaşım, yukarıda aslı arkadaşımızında belirttiği gibi bilgi yazan bölüm yerinde duruyor ama sadece görünmüyor. En alt bölüme gelip ok dersen bilgi bölümüne ulaşırsın.

Yorum yap

teskkurler kardes actif hale getirmek icik ne yapiyoruz

Yorum yap

yardim lutfen emuyu aktif hale getiremiyorum ne yapmaliyim tesekkurler

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Biraz geç oldu arkadaşlar ama kusura bakmayın artık hayırlı olsun herkesin mübarek kandili kutlu olsun...
                                hocam teşekkürler.ancak bendeki 9000xcam plus'ta 29.8.2006 yazılımı yüklü.share yapabiliyorum ancak softcam yükleyemiyorum.bendemi bir sorun var yoksa pluslar için yeni bir yazılımmı gerekiyor.saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X