• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Liverpool - Trabzonspor Maçını Yayınlayacak Kanallar.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Olmuyor olmuyor olmuyor

Yorum yap

arkadasim ben de almayadan mönchengladbach kirmiziyla isaretli olan frekans ben de sorun yok kollu motor kullaniyorum 9 uydu sorun suz calisiyor bir de alman kanalarini uydudan mi seyrediyorsun yoksa kabil danmi yazarsan yardim etmeye calisirim

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadasim ben de almayadan mönchengladbach kirmiziyla isaretli olan frekans ben de sorun yok kollu motor kullaniyorum 9 uydu sorun suz calisiyor bir de alman kanalarini uydudan mi seyrediyorsun yoksa kabil danmi yazarsan yardim etmeye calisirim

Alman Kanallarini Normal Kabelden seyrediyorum sadece Türk Kanallarini Antenden seyrediyorum.

Bendeki Problem benim Anten bizim Balkonun ic tarafinda olan bir direge bagli (dis tarafa sarkmasini Ev Sahibi izin vermiyor). Astra´ya uymasi icin sag tarafa cevirsem duvara carpiyor bizimkilere diyorum azicik saga cekelim anteni yer acilsinda sag cevirebilelim ama hayir diyorlar. Oldugu kadar saga cekydigimde ne aradigim kanallar cikiyor nede olan kanallar cekiyor.

Lütfen bana yardimci ol cok büyük sevap kazanirsin su mübarek ayda

EDIT: Hamburgda yasiyorum

Yorum yap

yattara10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Alman Kanallarini Normal Kabelden seyrediyorum sadece Türk Kanallarini Antenden seyrediyorum.

Bendeki Problem benim Anten bizim Balkonun ic tarafinda olan bir direge bagli (dis tarafa sarkmasini Ev Sahibi izin vermiyor). Astra´ya uymasi icin sag tarafa cevirsem duvara carpiyor bizimkilere diyorum azicik saga cekelim anteni yer acilsinda sag cevirebilelim ama hayir diyorlar. Oldugu kadar saga cekydigimde ne aradigim kanallar cikiyor nede olan kanallar cekiyor.

Lütfen bana yardimci ol cok büyük sevap kazanirsin su mübarek ayda

EDIT: Hamburgda yasiyorum
          daha önce anten ayarladin mi hic 60 cm antenle bile izlemen mümkün anten cevirmek yerine 60 cm yeni bir anteni balkon demirine sinya alabilecegin cekilde monta et yeter ama yok mevcut kulladigim anten yeterli diyorsan türksat izleye bilme icin almayada 80°cm antenle izlemen mümkün 80°antenlede 28°astra yi ayarlaman cok daha kollay 35 40 cm kadar saga cevirmen gerek ama ev sahibim izin vermiyor diyosun ona da yapacak bir yok

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara Aljazeera Sport +3 kanalıda eklendi.

[B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara TV2 Sport 1 kanalı eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                daha önce anten ayarladin mi hic 60 cm antenle bile izlemen mümkün anten cevirmek yerine 60 cm yeni bir anteni balkon demirine sinya alabilecegin cekilde monta et yeter ama yok mevcut kulladigim anten yeterli diyorsan türksat izleye bilme icin almayada 80°cm antenle izlemen mümkün 80°antenlede 28°astra yi ayarlaman cok daha kollay 35 40 cm kadar saga cevirmen gerek ama ev sahibim izin vermiyor diyosun ona da yapacak bir yok
                Bendeki Problem su Anten baya bir büyük ama cevirsem saga cevirmem lazim o zamanda duvara carpiyor cünkü balkonun ic tarafinda olan bir demire takili. O Demiri azicik sol tarafa cekip saga cevirebilirim ama o zamanda olmasa bizim evde baya azar isitirim onun icin yapip yapmayacagim konusunda kararsizim.

Dipnot: ITV´ mi cekiyor sizde ve eger oysa frekanslardan hangisi ??

Yorum yap

Yayıncı kuruluşlara SuperSport1 kanalı eklendi.

www.next.com.tr

Yorum yap

Bu Benim Anten: http://s1.directupload.net/file/d/2256/bxnwe82m_jpg.htm

Ve bu benim Balkon: http://s10.directupload.net/file/d/2...nqr28f_jpg.htm

Turksat cekmesi icin sola döndürüyorum demekki ITV cekmesi icin saga döndürmem lazim degilmi ?? (tam düz olana kadar ) ??

Lütfen bana yardim edin

Yorum yap

yattara10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Bu Benim Anten: http://s1.directupload.net/file/d/2256/bxnwe82m_jpg.htm

Ve bu benim Balkon: http://s10.directupload.net/file/d/2...nqr28f_jpg.htm

Turksat cekmesi icin sola döndürüyorum demekki ITV cekmesi icin saga döndürmem lazim degilmi ?? (tam düz olana kadar ) ??

Lütfen bana yardim edin

Yukarıda verdiğim resimdeki gibi çanağın arkasına geçtiğinizde Türksat'a( 42E) göre sağa doğru çevirmeniz gerekmektedir

Buradaki linkte uyduların En düşük ve en yüksek frekansları mevcut
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=53689

Öncelikle 28.2E Astra uydusunun yüksek frekanslarından sinyal alıp daha sonrada düşük frekanslar ile ince ayar yapabilirsiniz. biraz zahmetli iştir eliniz yatkın değilse zorlana bilirsiniz, uğraşmanız gerekecek yada bir profesyonel birini çağırıp ayar yaptırabilirsiniz.Kolay gelsin
                      www.next.com.tr

Yorum yap

Herkezin yardimi icin cok tesekkürler ama olmadi artik ne yapalim sansimiz yok iste

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X