• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

24 Nisan 2008 Next YE-7500 CIS HD TPS auto/EMU yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 24 Nisan 2008 Next YE-7500 CIS HD TPS auto/EMU yazılımları

İki yazılım koyuyorum
    Birinci yazılımda Emu ve Tps var.
    İkinci yazılımda Emu var TPS yok.
    Bu şekilde test edip sonuçları yazarsanız mümkün olduğunca en iyi şekilde sizlere hizmet etmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.Saygılar.

Yükleme yaparken büyük ebatlı dosyayı önce yükleyin.Daha sonra küçük ebatlı dosyayı yüklemeniz gerekir.

-- TPS auto için önce Dil seçiminden kırmızı tuşa basıp kaydedin.Daha sonra kumandanızdan 2528 kodlayarak Xcas ı ON haline getirinki EMU devreye girsin.işlemi Kaydedip çıkın.
    -- Hotbird 10873 TP'nin kanalına git,(Mesela USHUİA TV) "8888" tuşla ve 30 sn. kadar bekle.Yayın gelmezse kanal değiştir ileri geri yap)

1. NEXT_Ye-7500CIS-HD_TPS Var : Bu dosya tum xcas ları destekler. (Premiere/ORF/TPS/Polsat/veya Biss..)
    Burada zip icinde 2 dosya var (application software ve rcu software).Her iki dosya'da aynı STB ile download edilmelidir.

2. NEXT_Ye-7500CIS-HD_TPS Yok : TPS haric tum XCAS ları destekler.
    Burada zip icinde 2 dosya var (application software ve rcu software).Her iki dosya'da aynı STB ile download edilmelidir.

3. Cihazdan cihaza yazılım guncelleme: Ana menude "9997" tuşlanmalıdır.Menude Set to set downlaod popup menu cıkacaktır.Menude gösterilen yol doğrultusunda istediğiniz datayı cihazdan cihaza gönderebilirsiniz.
    Eklenen Dosyalar

teşekkürler üstat deneyib sonuçuları paylaşalım arkadaşlar

Yorum yap

eline sağlık nebutv hocam 9000 ultralar için yeni bir yazılım verirseniz süper olur...

Yorum yap

yazılımlar için teşekkürler nebutv hocam

Yorum yap

Eyvallah abicim

Yorum yap

ellerine saglık nebu sagol varol
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

teşekkürler.ellerinize sağlık

Yorum yap

resetleme problemi

ben bu yazılımı attım ama ushia kanalının üzerinde 8888vyaptıktan sonra başka kanala geçtim fakat yine resetliyo makina kendini
                acaba fbrika ayarlarına dönüptemi yüklesem yazılımı

Yorum yap

malesef aynı resete devam...

Yorum yap

Teşekkürler eline sağlık yazılımı atıp sonucu paylaşalım

Yorum yap

teşekkürler deniyeceğim birazdan...

Yorum yap

arkadaşlar gene aynı resetlemeye devam((

Yorum yap

resetleme problemi

merhabalar
                          birçok arkadaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler sonucunda resetleme probleminin devam ettiği görülüyor.ustalardan bu durumu düzeltmelerini talep ediyoruz. yada acaba biryerdemi hata yapıyoruz ustalar bizi bilgilendirseler seviniriz
                          saygılar

Yorum yap

Nasıl sorun oluyor onu anlamıyorum bende sorun yok.Nasıl resetliyor.Size kaç saatlik kayıt koyayım.İndirip denemeniz için.Diseq motor kullanıyorum.Usals ile uydularımın yönlerini tesbit edip taratıyorum ve izliyorum.Şu ana kadar bir problem göremedim.
                            Ayrıva ekli videoda ki işlemleri yaparken bile cihaz hiç kilitlenme ve ya takılma yapmadı.Şu anki boyutu 100 MB civarındadır.Video programlarıyla küçültme veya eksiltme yapmadım tamamen çekim deki görüntülerdir. İsteyene 5 Gb veya 10 Gb tek parça film bile koyabilirim.Kolay gelsin.
                            Deneme dosyası aşağıda
                            http://www.nebutv.net/7500hdTestvideosu.zip

Yorum yap

hakikatten usta doğru söylüyor.aynı cihazı bende kullanıyorum ama benim cihazda böyle bir sorun yok.ilk aldığıma birkaç kez oldu ama şimdi gayet düzgün çalışıyor.cihazı teknosadan aldım.yeni yazılımları atmadım.atanlar hangisi daha iyi yazarlarsa memmun oluruz.saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X