• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 7.5.2009 Twin Protokol Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Softcam 1.mesaja eklendi
    usta Eutelsat W3A 7.0°E softcam varmi??
    bu sat da microbox share olur..
    Eutelsat W3A 7.0°E softcam vereseniz çok teşekkür ederim.

Yorum yap

Hocalarım lütfen cevap.Ben turksat veya hotbirde takacağım multifeed ile Eutelsat W6 21.6Doğu veya Express AM22 53Doğu uydularını alabilirmiyim?Bide bu xbox cihazı piyasaya düştümü??

Yorum yap

sayın hocalarım ben yazılm yüklemeyle ilğili tüm bilgiler doğrultusunsa önce hd cihazımın yazılımını indirip rar klasörüne çıkarttım resetlenmiş içi boş olan flaş belleğimi bilgisayara taktım açılan bellek penceresinin içine masa üstündeki dosyadan çıkardığım yazılımı sürüklerek pencere içine koydum ve sonra flaş belleğimi cihazın usb girişine taktım.usb menüsü aktif olduğunda falş belleğin boş olduğu uyarısı verdi tekrar bilgidayarda baktığımda dosya bellekte kayıtlıydı.defalarca denememe rağmen yazılım atamadım.

bu defa rs 232 kablosuyla cihazı stanby a alıp STBLink 01.06 yükleme loderi ile kom portu seçip yüklemeye geçtiğimde dosya hatalı diyor ve eror veriyor.

neyi yanlış yapıyorum acaba; her iki yöntemlede yükleme yapamıyorum.lütfen yardımcı olunuz.

saygılarımla.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ileridsi için olur diye ümit ediyorum ....teşekkürler.
          Hayal dünyası...

Yorum yap

canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocalarım lütfen cevap.Ben turksat veya hotbirde takacağım multifeed ile Eutelsat W6 21.6Doğu veya Express AM22 53Doğu uydularını alabilirmiyim?Bide bu xbox cihazı piyasaya düştümü??
            MultiFeedlerde sinyal sorunları yaşandığından Data alımı için ayrı bir çanak kurmanız tavsiye edilir.

Yorum yap

arkadaslar manısada 90 lık canakla 21 receyı alıyor ve yazılımıda yukladım nova ve s.........x ler ve abesat ful acıyor yazılımda emegı gecenlere sonsuz tşk ederım x box cıhazı manısada next bayısınden aldım herkese tşk ler dıger uyduları denıyemedım saygılar

Yorum yap

sayın @ doktor ve sayın mach1 ustadlara ayrıca tasarım hocamıza vede emeği geçen herkeze uydu paylaşım yazılımları için çok çok teşekkür ederim saygı ve sevgilerimle
                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

:bravo:sagol doktor herkesin emegine eline saglık saygılarımla

Yorum yap

Thank YOU for this new post late but FINE & FINE VAHAKN

Yorum yap

63. mesajıma bir alllahın kulu cevap vermeyecekmi.eğer vermeyecekse bu nasıl paylaşım anlayışıdır anlamak mümkün değil.

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        sayın hocalarım ben yazılm yüklemeyle ilğili tüm bilgiler doğrultusunsa önce hd cihazımın yazılımını indirip rar klasörüne çıkarttım resetlenmiş içi boş olan flaş belleğimi bilgisayara taktım açılan bellek penceresinin içine masa üstündeki dosyadan çıkardığım yazılımı sürüklerek pencere içine koydum ve sonra flaş belleğimi cihazın usb girişine taktım.usb menüsü aktif olduğunda falş belleğin boş olduğu uyarısı verdi tekrar bilgidayarda baktığımda dosya bellekte kayıtlıydı.defalarca denememe rağmen yazılım atamadım.

bu defa rs 232 kablosuyla cihazı stanby a alıp STBLink 01.06 yükleme loderi ile kom portu seçip yüklemeye geçtiğimde dosya hatalı diyor ve eror veriyor.

neyi yanlış yapıyorum acaba; her iki yöntemlede yükleme yapamıyorum.lütfen yardımcı olunuz.

saygılarımla.
                        boad modda yazılım atmayı dene bir de cıhazın üzerindeki yazılımı hangisi oldugunu yazki arkadaşlar yardımcı olsun
                        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Flaşh belleği yeniden tak

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

saygılarımla.
                          Flaşh belleği yeniden çıkart tak bende de bazen yapıyor boş uyarısı ama tekrar tekrar deneyince bellek kendisi aılıyor zaten :hangiiisi

Yorum yap

şükrü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            boad modda yazılım atmayı dene bir de cıhazın üzerindeki yazılımı hangisi oldugunu yazki arkadaşlar yardımcı olsun
                            sayın şükrü kardeşim cihazın üzerindeki yazılım en son yani 24.4.2009 yazılımı cihaz 15 günlük yeni ve benim diğer plus modellerimde var onlara sürekli yükleme yapan biriyim ayrıca aynı flaş bellekle hiremcox1 cihazımada sürekli yükleme yapıyorum ama bu cihaza her iki yöntemlede yapamadım.

Yorum yap

yazılımda emeği geçen herkese teşekküler ..
                              Next machina 3d super

Yorum yap

BABA YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Flaşh belleği yeniden çıkart tak bende de bazen yapıyor boş uyarısı ama tekrar tekrar deneyince bellek kendisi aılıyor zaten :hangiiisi
                                sayın baba yüksel onu defalarca denedim ama olmuyor flaş belleğimde her hangi bir sorun yok ve fat 32 dosya türünde ayni bellekle diğer cihazıma sorunsuz yazılım atıyorum.hadi bunu geçtik rs 232 kalosuylada sürekli hata veriyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X