• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart Fantasy Channel Yayına Başladı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-smart Fantasy Channel Yayına Başladı

D-smart Fantasy Channel

12652h22500 5-6 da yaında

Not Alıntıdır

hayırlı olsun

Yorum yap

Herkese Hayirli Olsun

Yorum yap

arkadaşlar fantasy tv bende açmıyor aca kontor falanmı almak lazım saygılar
        NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

bendede acmıyor bende merak etim

Yorum yap

acaba 24 saat mı yayında

eğer değilse ondan açmayabilir

Yorum yap

gece 02 den sonramı acaba?
              Hiremco TurBo4K

Yorum yap

KENE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar fantasy tv bende açmıyor aca kontor falanmı almak lazım saygılar
                tufan Nickli Üyeden Alıntı
                bendede acmıyor bende merak etim
                eaglepaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                acaba 24 saat mı yayında

eğer değilse ondan açmayabilir
                Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                gece 02 den sonramı acaba?
                Yayın 01'de başlıyor. Gündüzleri de bilgi barı yayındadır. İzleyemeyen arkadaşların pin kodunu girmesi gerekebilir. Pin kodu:0000 Eğer verdiğim kod açmıyorsa müşteri hizmetlerini arayınız. Onlar daha doğru bilgileri size aktaracaktır.

Yorum yap

arkadaşlar ben next2000süperpluslustan kartı takarak izliyorum bunun içinde şifre girmeme gerk varmı yoksa kendi açılırmı
                  NEXT2000SÜPERPULAS(USB)DİGİTÜRK,D-SMART,EMP8İN1DİSEGC.) TÜRKSAT,HORBORT,ASTRA19,EUTELSAT3,SİRUS,TOHOR,NİLS AT

Yorum yap

neye ne kartı takıp izliyorsunuz arkadaşlar bende de var bu makinalrdan birde dsmart sırf siz ziliyoruz dediniz diye eve getirdim test yapıyorum ama kart iki modelde de çalışmıyor sakın bana hangi yazılımı kullanıyorsun demeyin ben hangisini kullandığımıda iyi biliyorum ama çalıştırmıyor....bukadar basit...
                    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

ayrıca konuya cevap yazayım kanal çalışıyor yayın akışına başladı....hayırlı olsun....
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan hocam benim next2000süperpulus(usb)cihazımda çatır çatır açıyo yazılımda malum herkesin bildiği gibi işte benim tıkandığım nokta fantsy kanalını açmaması.saygılar

Yorum yap

vatana millete hayırlı olsun tebrikler ne kadarda gerekli idi

Yorum yap

dostum sanıyorum fantasi, localar gibi kanallar farklı bir format desteklediği için o cihazda açamazsın. çünkü kanalı d-smart cihazından açtığında yükleniyor lütfen bekleyin diyor.Ya java yada ona yakın bir formatı desteklemesi gerekiyor onun için açamassın .
                            Aynı cihaz bendede var son yazılımı yükledim loca fantazi hariç d-smart kartıyla açıyor.

İyi çalışmalar.

Yorum yap

NDS Java Engine (java tabanlı interaktif uygulamaları çalıştırmak için)

dediğim gibi arkadaşlar 2000 superler java desteklemediği için açmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X