• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kısa bir soru

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kısa bir soru

Selam arkdaşlar bilmem bilen varmı bende vestel dvb 3600 FTA marka bir cihaz var ben 8 ay önce aphro 1.1.1 yazılımını yüklemiştim ve sinek 5 falan sorun yoktu yani hiç girmediğim halde izleyebiliyordum ancak dün 1.2.7 yazılımı yükledim kanal gitti acaba nerden bulacam yine bunların keylerini bide nasıl uzun azman key girmeden kanal açıktı....

Selametle...

dr.farox Nickli Üyeden Alıntı
    Selam arkdaşlar bilmem bilen varmı bende vestel dvb 3600 FTA marka bir cihaz var ben 8 ay önce aphro 1.1.1 yazılımını yüklemiştim ve sinek 5 falan sorun yoktu yani hiç girmediğim halde izleyebiliyordum ancak dün 1.2.7 yazılımı yükledim kanal gitti acaba nerden bulacam yine bunların keylerini bide nasıl uzun azman key girmeden kanal açıktı....

Selametle...
    aphro menu key dosyası yukle calısmaya devam edecektir..

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
      aphro menu key dosyası yukle calısmaya devam edecektir..
      Ben bir tane yükledim ama olmadı yada ben yanlış yükledim link verebilecenmi kardeş :toplu:

Yorum yap

Asagıya ekledigim key dosyasını yukle @dr.farox
        Eklenen Dosyalar

Yorum yap

selam arkadaşlar vestel dvb 3600 FTA aphro yazılımlı cihaza kanal dosyasını bir türlü atamadım atınca işlem bitmiş gibi görünüyor ama flasha düzenli yazmıyor son işlemleri yapmıyor..bu konuda net bilgisi olan arkadaşlar yapmam gerekenleri net anlatabilirlermi...
          selamlar kolay gelsin...

next ye 2000 x plus

Yorum yap

arkadaşım onlar şu anda aratmada daha fazla kanal buluyor ben aratıyorum yeni gelen kanalları buluyor kolaygelsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X