• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Polsat *** leri elle girme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Polsat *** leri elle girme

Merhabalar.Son günlerde polsat *** leri elle giriyorum açılmıyor,yeniden tarıyorum açılmıyor.Günlük *** dosyasını indirirsem şak diye açılıyor.Ben istiyorum elle girince açılsın ikide bir *** dosyası indirip durmayayım.Ne yapmam lazım?Herkese selamlar.

K.eyleri yanlış bölümlere giriyor olabilirsin. K.ey 00 geldiği zaman cihazda 08+18 bölümlerine, K.ey 01 geldiği zaman 09+19 bölümlerine gireceksiniz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      K.eyleri yanlış bölümlere giriyor olabilirsin. K.ey 00 geldiği zaman cihazda 08+18 bölümlerine, K.ey 01 geldiği zaman 09+19 bölümlerine gireceksiniz.
      Sayın Tasarım ustam,ilginize teşekkür ederim.K.leri belirttiğiniz şekilde dikkat ederek giriyorum.Ama olmuyor.Selamlar.

Yorum yap

Acil yardım lütfen.

Selam arkadaşlar bana acil yardım edebilecek birileri varmı ben polsat keylerini giriyorum ama açılmıyor cihazımla ilgili bilgileri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim bende tps auto yazılımı yüklü.

Cihaz Modeli:Next Star YE-2000x CI PLUS
        Yazılım Versiyon:INF614p021108 MO24.00
        Cihaz Versiyon:YKME0411706hpgj
        Sanırım bunlar yeterli olur herhalde şimdiden teşekkürler.

7101 Nagravision kısmına 08-18 ve 09-19 prametrelerine yazıyorum daha önce açıyorlardı bu şekilde girince açılıyordu ama şimdi açılmıyor neden.

Yorum yap

adabelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sayın Tasarım ustam,ilginize teşekkür ederim.K.leri belirttiğiniz şekilde dikkat ederek giriyorum.Ama olmuyor.Selamlar.
          Muhtemelen k.eyleri girerken hatalı yazıyorsunuzdur. Şuan için k.eylerde bir problem yok. Çalışan k.eyleri aşağıya ekledim. Tekrar deneyin.

sokakkedisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selam arkadaşlar bana acil yardım edebilecek birileri varmı ben polsat keylerini giriyorum ama açılmıyor cihazımla ilgili bilgileri yazıyorum yardımcı olursanız sevinirim bende tps auto yazılımı yüklü.

Cihaz Modeli:Next Star YE-2000x CI PLUS
          Yazılım Versiyon:INF614p021108 MO24.00
          Cihaz Versiyon:YKME0411706hpgj
          Sanırım bunlar yeterli olur herhalde şimdiden teşekkürler.

7101 Nagravision kısmına 08-18 ve 09-19 prametrelerine yazıyorum daha önce açıyorlardı bu şekilde girince açılıyordu ama şimdi açılmıyor neden.
          Daha önceden hiç Softcam dosyası atmadıysanız, muhtemelen cihazda Polsat için gerekli RSA k.eyler yoktur. Öncelikle softcam dosyası atın ve daha sonra ke.yleri elle girmeyi deneyin.

Çalışan K.eyler:
          Kod:
          [FONT="Tahoma"]Next 2000-9000 Serisi
          Code 09: 50 B1 FB BC 9D 3B 4B B1
          Code 19: 2D AF C6 4F C4 4E 4A C9[/FONT]

Yorum yap

teşekkürler

yazılımı ilk attıktan sonra softcam dosyasını attım ama o halde bile belli bir süre izleyebildim daha sonraları elle *** girince açmamaya başladı verdiğiniz bilgiler için teşekkürler ustam softcam dosyasını atim dediğin gibi olur inşallah artık bende polsatları izlemek istiyorum. saygılarımla.

Yorum yap

teşekkürler.

ustam sayende düzeldi yeni softcam attım ve elle şifreleri yazdım polsatlar açıldı ellerine sağlık.

Yorum yap

Sorun hallolduğuna göre konuyu kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X